eBay.de

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

eBay.de slevové kupóny a slevy

Peníze zpět až 2 % na vše v obchodě eBay.de

Platí do 30.11.2021

 
   

Německá mutace jedné z největších nákupních galerií světa a dosud nepřekonaného aukčního gigantu v jednom...

O obchodu eBay.de

Německá mutace jedné z největších nákupních galerií světa a dosud nepřekonaného aukčního gigantu v jednom úhledném balíčku. Ebay.de používají miliony uživatelů po celém světě nejen jako nakupující, ale i jako prodejci nejrůznějšího zboží. Cokoliv sháníte od hudebních nástrojů přes technické hračky až po sběratelské předměty zde najdete v pár okamžicích – v různých provedeních a z různých konců světa. Můžete se i rozhodnout, zda chcete první jakost nebo vám stačí něco z druhé ruky.

Nakupujte na eBay v němčině

Je vám bližší němčina než angličtina? Pak právě vy oceníte eBay.de, což je německá mutace celosvětového nákupního gigantu eBay. Výhoda eBay.de spočívá v tom, že zde můžete nakoupit odlišné zboží než na její celosvětové verzi. Díky geografické blízkosti na svou objednávku čekáte menší dobu. eBay.de v češtině není ale využít můžete automatický překlad, který vám nabízí váš prohlížeč.

eBay.de kleinanzeigen

Opravdu výhodně můžete nakupovat také v bazaru eBay.de Kleinanzeigen, kde si každý uživatel může zadarmo zadat inzerát s prodávaným zbožím. Výhodou tohoto bazaru je, že veškeré zboží je lokálního charakteru a levnější než kdekoliv jinde. Najdete tu prakticky všechno od aut, přes pronájmy bytů až po běžné zboží jako jsou kočárky, šperky, kola nebo oblečení. Ke každému produktu vidíte nejen detailní popis včetně fotografií, ale přímo i konkrétního uživatele, který daný produkt prodává a celý obchod domlouváte pouze s ním.

Spolehlivé nákupy díky dokonalému zabezpečení

Ebay.de využívá k placení dosud nejbezpečnější transakční systém na světe, PayPal. Rozhodně se nemusíte bát, že by se vaše peníze během placení někde po cestě ztratily. Samozřejmostí u řady produktů je poštovné zdarma. Zboží hodnotí sami uživatelé, buďte si tak jistí, že si kupujete kvalitu prověřenou skutečnými lidmi. Za Ebay.de navíc stojí 20 let dlouhá tradice nákupování spokojených zákazníků z celého světa.

 • V tomto eshope môžeš nakúpiť aj na Slovensku, pozri sa na eBay.de.
 • Podobny sklep eBay.de mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás také odměníme

Recenze eBay.de

5.0

Tereza Š.

01.08.2017 5.0

Německý eBay používám pravidelně, protože je mi příjemnější nakupovat v němčině a taky kvůli jejich bazaru, kde se dají najít opravdu zajímavé kousky.

Petra K.

27.11.2018 5.0

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O eBay.de

Německá mutace jedné z největších nákupních galerií světa a dosud nepřekonaného aukčního gigantu v jednom úhledném balíčku. Ebay.de používají miliony uživatelů po celém světě nejen jako nakupující, ale i jako prodejci nejrůznějšího zboží. Cokoli sháníte od hudebních nástrojů přes technické hračky až po sběratelské předměty zde najdete v pár okamžicích – v různých provedeních a z různých konců světa. Můžete se i rozhodnout, zda chcete první jakost nebo vám stačí něco z druhé ruky.

Podmínky nákupu

Odměna z nákupu je přičtena nejdříve za 48 hodin po provedení nákupu.
Drtivá většina odměn se pohybuje v rozmezí stanovené odměny. Každý z produktů má nastavenou odměnu jinak a její přesná výše záleží na konkrétním prodejci a typu produktu. V případě nákupu zboží v aukci nelze garantovat připsání odměny.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  2 %
Teile, Fashion  2 %
Haus & Garten, Lebensstil  1,5 %
Sammeln, Elektronik, Business & Industrie, Medien, Motor, Ostatní  1,25 %
Zobrazit všechny nabídky ↓

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  2 % zpět z ceny nákupu v obchodě eBay.de?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.