Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 200 Kč.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

ČSOB

ČSOB

www.csob.cz
Československá obchodní banka, a. s. je bankovní institucí poskytující finanční služby pro fyzické osoby i podnikatelské subjekty. Je nejvíce známá pod zkratkou ČSOB, a působí na českém i slovenském trhu. Byla založena v roce 1964 jako součást tzv. monobankovního systému.

O obchodu ČSOB

Jakou má za sebou ČSOB banka historii?

ČSOB působí jako univerzální banka v České republice. Byla založena státem v roce 1964 a od roku 2007 je v plném vlastnictví belgické skupiny KBC Group. V letech svého založení měla banka v Československu zajišťovat financování zahraničního obchodu po přímým dohledem státu. Po Sametové revoluci v roce 1989 banka rozšířila své služby i pro podnikatelské subjekty a fyzické osoby. V té době také dramaticky rozšířila svou pobočkovou síť.

Co Československá obchodní banka nabízí?

ČSOB poskytuje služby všem klientským segmentům, tj. fyzickým osobám, malým a středním podnikům, korporátním a institucionálním klientům. Banka působí pod obchodními značkami – ČSOB, Finanční centra a Poštovní spořitelna. Zákazníkům nabízí širokou škálu nabídek, včetně produktů a služeb ostatních společností skupiny ČSOB, jako je například Era. Banka do produktového portfolia zahrnuje produkty jako hypotéky, půjčky, zařízení ČSOB účtu zdarma, ČSOB leasing, ČSOB pojišťovna – pojistné produkty a další. Základem je pevné partnerství s každým klientem, ať už se jedná o oblast osobních financí, rodinných financí, financí malých a středních firem nebo korporátní financování. V ČSOB říkají, že nenabízí produkty, ale řešení.

ČSOB pobočky

Hotovost můžete vybírat na mnoha pobočkách – na přepážce nebo přímo v bankomatu. Na některých pobočkách je z bezpečnostních důvodů stanoven limit na výběr hotovosti. Chcete-li vybrat nad rámec hotovosti, stačí dát vědět alespoň 2 pracovní dny předem, osobně nebo telefonicky na číslo 800 300 300.

ČSOB bankomaty

ČSOB bankomaty jsou jak výběrové, tak i vkladové. ČSOB disponuje mnoha bankomaty po ČR. Můžete u nich získat informace o svém účtu či sjednat další služby, a jsou dostupné 24 hodin denně. Dále ČSOB banka nabízí bezkontaktní výběry, dobíjení a platby mobilním operátorům, nebo dokonce bankomaty pro nevidomé.

ČSOB internetbanking

ČSOB pomocí internetového bankovnictví nabízí nejpohodlnější přístup ke klientovu účtu. Rychlé vyřízení všeho, co je potřeba, snadné zadání plateb a levněji než na pobočce. Jednoduché přihlášení a potvrzování plateb přes SMS, nebo aplikace ČSOB smart klíč pro chytré telefony. Nebudete-li si s něčím vědět rady, ČSOB tým je ochoten poradit. Kontaktovat můžete na e-mailové adrese helpdeskeb@csob.cz nebo na lince 495 800 111.

ČSOB leasing

ČSOB Leasing, a. s. nabízí širokou škálu produktů, jejichž předmětem je financování pořízení či užívání produktivního majetku (finanční leasing, zpětný leasing, releasing, zákaznický úvěr, full-service leasing, operativní leasing, fleet management financování skladových zásob, aj.).

ČSOB produkty

 • cestovní pojištění
 • povinné ručení
 • půjčky
 • hypotéky
 • havarijní pojištění
 • majetkové pojištění
 • běžný účet
 • stavební spoření
 • spořící účet
 • penzijní spoření
 • kreditní karty
 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Poštová banka.

  Podobny sklep Generali.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

  Podobné obchody

  Články

  ČSOB pojišťovna: Výhodné pojištění i…

  ČSOB Pojišťovna, a.s. je velkým hráčem v oblasti pojišťovnictví na českém trhu. Připravili jsme...
  21.10.2018 Zobrazit článek
   

  Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

  Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

  Už odcházíte?

  Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

  Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1350 obchodech.

  Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

  Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
  nebo