Obchody / Služby / ČSOB O ČSOB -

ČSOB

Pro obchod ČSOB právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony z Prozdravi.cz.

Slevový kód Prozdravi.cz 200 Kč na čističky vzduchu Ionic Care

Platí do 30.09.2023

 

Slevový kód Prozdravi.cz 200 Kč platí na čističky vzduchu Ionic Care.

O obchodu ČSOB

Jakou má za sebou ČSOB banka historii?

ČSOB působí jako univerzální banka v České republice. Byla založena státem v roce 1964 a od roku 2007 je v plném vlastnictví belgické skupiny KBC Group. V letech svého založení měla banka v Československu zajišťovat financování zahraničního obchodu po přímým dohledem státu. Po Sametové revoluci v roce 1989 banka rozšířila své služby i pro podnikatelské subjekty a fyzické osoby. V té době také dramaticky rozšířila svou pobočkovou síť.

Co Československá obchodní banka nabízí?

ČSOB poskytuje služby všem klientským segmentům, tj. fyzickým osobám, malým a středním podnikům, korporátním a institucionálním klientům. Banka působí pod obchodními značkami – ČSOB, Finanční centra a Poštovní spořitelna. Zákazníkům nabízí širokou škálu nabídek, včetně produktů a služeb ostatních společností skupiny ČSOB, jako je například Era. Banka do produktového portfolia zahrnuje produkty jako hypotéky, půjčky, zařízení ČSOB účtu zdarma, ČSOB leasing, ČSOB pojišťovna – pojistné produkty a další. Základem je pevné partnerství s každým klientem, ať už se jedná o oblast osobních financí, rodinných financí, financí malých a středních firem nebo korporátní financování. V ČSOB říkají, že nenabízí produkty, ale řešení.

ČSOB pobočky

Hotovost můžete vybírat na mnoha pobočkách – na přepážce nebo přímo v bankomatu. Na některých pobočkách je z bezpečnostních důvodů stanoven limit na výběr hotovosti. Chcete-li vybrat nad rámec hotovosti, stačí dát vědět alespoň 2 pracovní dny předem, osobně nebo telefonicky na číslo 800 300 300.

ČSOB bankomaty

ČSOB bankomaty jsou jak výběrové, tak i vkladové. ČSOB disponuje mnoha bankomaty po ČR. Můžete u nich získat informace o svém účtu či sjednat další služby, a jsou dostupné 24 hodin denně. Dále ČSOB banka nabízí bezkontaktní výběry, dobíjení a platby mobilním operátorům, nebo dokonce bankomaty pro nevidomé.

ČSOB internetbanking

ČSOB pomocí internetového bankovnictví nabízí nejpohodlnější přístup ke klientovu účtu. Rychlé vyřízení všeho, co je potřeba, snadné zadání plateb a levněji než na pobočce. Jednoduché přihlášení a potvrzování plateb přes SMS, nebo aplikace ČSOB smart klíč pro chytré telefony. Nebudete-li si s něčím vědět rady, ČSOB tým je ochoten poradit. Kontaktovat můžete na e-mailové adrese helpdeskeb@csob.cz nebo na lince 495 800 111. Vyzkoušejte ČSOB internet banking z pohodlí domova. 

ČSOB internetbanking

ČSOB produkty


Hledáte podobný obchod na Slovensku? Můžeme vám doporučit Poštová banka. Podobný obchod můžete najít i v Polsku Generali.pl

ČSOB slevové kódy, které jste zmeškali

Odměna 500Kč pro všechny! v ČSOB

31.12.2020

Obchody, kde vás odměníme

O ČSOB

Československá obchodní banka, a. s. je bankovní institucí poskytující finanční služby pro fyzické osoby i podnikatelské subjekty. Je nejvíce známá pod zkratkou ČSOB, a působí na českém i slovenském trhu. Byla založena v roce 1964 jako součást tzv. monobankovního systému.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod ČSOB.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se