O obchodu ČSA

České aerolinie

ČSA patří mezi tradiční společnosti, fungující již od roku 1923. Od té doby prošly aerolinky velkými změnami, vždy k lepšímu. Do flotily společnosti patří 17 letadel v moderním vybavení a především s bezpečnostními prvky. Bojíte se, že pro vás bude dlouhý let nepříjemný a nepohodlný? Posádka letadla se vždy ráda a ochotně postará o to, abyste měli během letu stálý přísun pití i jídla.

ČSA letenky si zarezervujte na CSA.cz

U letenek se vždy doporučuje sledovat ceny dlouho dopředu. Na poslední chvíli se nákup nemusí vždy vyplatit, a když už narazíte na nízkou cenu letenek, během pár minut jsou pryč. U Czech airlines si můžete letenky zarezervovat online a zároveň si vybrat třídu, ve které chcete letět. Určitě se vyplatí sledovat ČSA slevové akce a ušetřit si tak před dovolenou pár kaček.

Létáte s ČSA často? Pak využijte aplikace MOJE REZERVACE, která je dostupná také pro mobilní telefony. Díky ní si můžete ČSA letenky spravovat podle potřeby.

Czech Airlines check-in

Odbavení zavazadel je samozřejmě bezplatné. Vždy si dopředu zkontrolujte doporučenou dobu k odbavení před odletem letadla. U dálkových a středně dlouhých letů se obvykle doporučuje být u přepážky alespoň 2 hodiny předem, u kratších letů se stačí odbavit 1 hodinu před odletem.

ČSA online check-in

V dnešní době je čím dál běžnější online check-in. Nevíte, jak na to? Postup je naprosto jednoduchý, navíc vše můžete vyřídit bez stresu, ještě v pohodlí domova. Odbavit se můžete 36 až 1 hodinu před odletem. K online-check-in-u potřebujete příjmení cestujícího a číslo letenky nebo rezervační kód.


V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na AirMalta.com

Podobny sklep LOT.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odměníme

O ČSA

Strávili byste rádi svou dovolenou někde mimo svůj domov? Vyberte si letenku u ČSA a vydejte se vstříc dobrodružství. Czech airlines létá do většiny zemí po celém světě, případně spolupracuje s ostatními aerolinkami tak, abyste byli do cílové destinace dopraveni včas a pohodlně.

ČSA v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod ČSA.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se