Bioma.cz
3 %
Dbáte na to, abyste vy i vaše rodina jedli jen ty nejkvalitnější potraviny? Na každém druhém výrobku zakoupeném v řetězcích supermarketů se vám chuťově něco nezdá? Pak je možná čas, abyste udělali velký rodinný nákup v Bioma.cz – obchodě pouze s certifikovanými potravinami v té nejvyšší biokvalitě na českém trhu.

Získejte peníze zpět z každého nákupu na internetu

Příklad nákupu s Tipli

  • 10 % zpět Vyberte si obchod

    Jana objevila na Tipli svůj oblíbený obchod.

  • 320 Kč Nakupte jako obvykle

    Jana se proklikla do zvoleného obchodu a nakoupila jako vždy.

  • 32 Kč Získejte peníze zpět

    Jana obdržela část peněz zpět.

Zjistěte, jak Tipli funguje »

Co říkají lidé o Tipli

Petra Pecinová Cashback od tipli je fakt super. Léta jsem používala plnou peněženku a byly jen…
Jakub Russ Super!!! Maximální spokojenost a hlavně proklientský přístup! Tímto zdravím…

O obchodu Bioma.cz

Dbáte na to, abyste vy i vaše rodina jedli jen ty nejkvalitnější potraviny? Na každém druhém výrobku zakoupením v řetězcích supermarketů se vám chuťově něco nezdá? Pak je možná čas, abyste udělali velký rodinný nákup v Biomě.cz – obchodě pouze s certifikovanými potravinami v té nejvyšší biokvalitě na českém trhu.

Veškeré zboží z Biomy.cz pochází výhradně z ekologického zemědělství z evropských i mimoevropských zemí – můžete si tak být jisti, že své rodině dáváte to nejlepší. Najdete zde chutnou nabídku obilnin, pečiva, různých ochucovadel, kompotů, nápojů i doplňků stravy. Držíte bezlepkovou dietu? Máte doma malé děti, kterým chcete kupovat kvalitní výživu? Jste na správném místě!

Podobné obchody

Recenze Bioma.cz

Lucka Siváková 21.07.2017

KOnečně obchod s biopotravinami, kterému můžu věřit! Jejich služby jsou prostě špičkové.

Články

Den dětí je tu! Vyberte dáreček s námi

Na našem území se Mezinárodní den dětí slaví už od roku 1950. Každoročně tento svátek připadá na...
25.5.2017 Zobrazit článek

Podmínky obchodu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje