O obchodu Bioma.cz

Bioma.cz je internetový obchod provozovaný firmou VegeBee s.r.o. se sídlem na jižní Moravě. Firma působí v oblasti obchodu s biopotravinami od roku 2014 - především na rakouském trhu, odkud postupně rozšiřuje své aktivity do České republiky i do dalších oblastí podnikání s biopotravinami. Široká nabídka biopotravin v obchodě Bioma patří svou kvalitou a pestrostí k tomu nejlepšímu, co můžete na evropském trhu s bio produkty koupit.

Bioma - jen ty nejkvalitnější potraviny

Veškeré zboží z Bioma.cz pochází výhradně z ekologického zemědělství z evropských i mimoevropských zemí. Můžete si tak být jisti, že své rodině dáváte to nejlepší. Najdete zde chutnou nabídku obilnin, pečiva, různých ochucovadel, kompotů, nápojů i doplňků stravy.

Máte doma malé děti, kterým chcete kupovat kvalitní výživu? Jste na správném místě! Trpíte celiakií? Díky Bioma.cz vás už ani bezlepková dieta neomezí. A najdete tady i širokou nabídku produktů pro vegany a vegetariány.

Rozvoj trhu biopotravin s Bioma.cz

Producenty a výrobce obchod Bioma stále oslovuje s nabídkou pro budoucí spolupráci při rozvíjení trhu biopotravin u nás i v zahraničí. Spolupráce a vzájemná propojenost společností zaměřených na bio produkty se totiž jeví jako jediná možná reakce na tlak korporačních zájmů. Ty jdou proti zdravému rozumu v tom nejzákladnějším, jako jsou zdravé a plnohodnotné potraviny, zdraví našich rodin, zdraví budoucích generací.

 • V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na BioCare.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Straganzdrowia.pl.

Podobné obchody

Recenze Bioma.cz

5.0

Lucka S.

21.07.2017 5.0

KOnečně obchod s biopotravinami, kterému můžu věřit! Jejich služby jsou prostě špičkové.

O Bioma.cz

Dbáte na to, abyste vy i vaše rodina jedli jen ty nejkvalitnější potraviny? Na každém druhém výrobku zakoupeném v řetězcích supermarketů je chuťově něco špatně? Pak je možná čas, abyste udělali velký rodinný nákup v Bioma.cz – obchodě s pouze certifikovanými potravinami v té nejvyšší bio kvalitě na českém trhu.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Bioma.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.