Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 150 Kč.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Billa

Billa

www.billa.cz
Billa je obchodní značka řetězce supermarketů provozovaných na území Česka a dalších evropských států. V České republice působí již přes 20 let. Se sloganem Billa podle mého gusta si drží vysokou příčku oproti ostatním supermarketům. Ve svých více než 215 prodejnách nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. V Bille nakoupíte vždy čerstvé ovoce, zeleninu, maso a pečivo od českých farmářů.

O obchodu Billa

Billa působí v České republice již od roku 1990. V Bille najdete vždy čerstvý sortiment potravin, lahůdky, pečivo, ovoce a zeleninu, mléčné výrobky, maso i chlazené produkty. Obchod podporuje české výrobce, a proto tvoří většinu sortimentu české potraviny. Mezi privátní značky řetězce Billa patří například produkty značky Vocílka, Naše bio, Billa značka, Billa Premium, Billa Easy, Clever nebo Česká farma.

Akční leták Billa

Billa rozesílá nejnovější Billa letáky pravidelně jedenkrát týdně do schránek všude, kde má prodejny. Jejich platnost je většinou od středy do dalšího úterý. Dozvíte se v nich o nejnovějším zboží v akci a případných výprodejích. Prohlédněte si všechny letáky hypermarketů a supermarketů a nakupujte ještě výhodněji.

Kromě běžných letáků Billa nepravidelně vydává i tematické letáky jako je například Leták čerstvé ryby, Víno měsíce, Nedělní Jackpot nebo Billa je levná. Pro věrné zákazníky navíc jedenkrát měsíčně vychází leták Billa Bonus club. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože na Tipli naleznete Billa leták online.

Billa otevírací doba

Většina prodejen Billa má denně otevřeno od 8 do 20 hodin. V České republice má obchod Billa více než 215 poboček. Proto se tato otevírací doba může lišit v závislosti na městě ve kterém se nachází. K dispozici je však vždy sedm dní v týdnu. Billa na pražském Proseku je výjimečná a mezi lidmi velmi oblíbená hlavně díky prodloužené otevírací době od 7 do 23 hodin.

Billa bonus club

Využijte výhod Billa bonus clubu a sbírejte body pro levnější nákup. Pokud nasbíráte 200 Billa bodů můžete si vybrat plno výhod ze slevové knížky Billa clubu. Za 1 500 bodů máte navíc slevu 10 % na celý nákup. Na vybrané produkty, které jsou označeny značkou Billa club, můžete mít s Billa kartou až 50% slevu. Pokud jste členy Billa clubu získáváte také zcela zdarma Magazín gusto, který naleznete u pokladen.

Billa akce

Maloobchodní řetězec Billa pravidelně spouští věrností kampaně. Tyto kampaně spočívají ve sbírání bodů za nákupy v Bille. Za každých utracených 200 Kč získáte jeden věrnostní bod. Za nasbírané body si na pokladně vyzvednete vámi vybraného plyšáka nebo jiné odměny z nabídky. Pokaždé je kolekce plyšáků tematicky zaměřena.

Podobné obchody

Články

Nové akční letáky #3. týden: Kokosové…

Jaké slevy si obchody připravily pro tento týden? Chcete znát nejlepší akční nabídky? Přinášíme...
16.1.2019 Zobrazit článek

Nové akční letáky #2. týden: Mléko v…

Chcete nakupovat za nízké ceny? Poradíme kde! Co si tento týden připravili obchody Penny, Lidl,...
9.1.2019 Zobrazit článek

Nové akční letáky #51. týden:…

Silvestr je za dveřmi. Chystáte letos pořádnou párty, na které nesmí chybět hromada alkoholických...
20.12.2018 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1345 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo