Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 150 Kč.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Billa

Billa

www.billa.czStartPageStart_Pagedd_bi_mainpage.aspx
V tomto obchodě nabízíme pouze slevy a kupóny Zobrazit slevy a kupóny »
Obchodní dům Billa v České republice působí již přes 20 let. Se sloganem Billa podle mého gusta si drží vysokou příčku oproti ostatním supermarketům. V Bille nakoupíte vždy čerstvé ovoce, zeleninu, maso a pečivo od českých farmářů.

O obchodu Billa

Billa

Billa působí v České republice již od roku 1990. Momentálně má 215 prodejen, přes 6 000 zaměstnanců, obrat ve výši 22,6 mld. Kč. Billa se stala lídrem na trhu supermarketů. Ve svých prodejnách nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Hlavními pilíři této společnosti je vždy čerstvý sortiment, lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné výrobky, maso a chlazené produkty. Obchod podporuje české výrobce, proto české potraviny tvoří většinu sortimentu. Mezi takové patří privátní značky řetězce Billa jako jsou Vocílka, Naše bio, BILLA značka, BILLA Premium, BILLA Easy, Clever a Česká farma.

Billa – leták, akce

Billa má svůj leták, který vydává pravidelně každý týden. Na hlavních stránkách obchodu můžete zadat váš e-mail a odebírat tak Billa leták, který vám na e-mail dorazí den před začátkem akce. Dozvíte se zde o nejnovějším zboží v akci a případných akcích. Pro více informací o slevách v obchodu Billa, vám doporučujeme pravidelně sledovat náš cashbackový portál Tipli, kde můžete nákupem u obchodu Billa získat výhody v podobě Billa slevy.

Billa - otevírací doba, Prosek, Olomouc, Brno

Billa se sloganem přesně podle mého gusta má denně otevřeno od 8-20 hodin. V české republice má obchod Billa 215 poboček, proto se tato otevírací doba může lišit v závislosti na městě ve kterém se nachází. K dispozici je vám 7 dní v týdnu. Mezi nejčastěji vyhledávané pobočky Billa jsou Billa v pražském Proseku, Billa v Olomouci a Billa v Brně. Billa na pražském Proseku je výjimečná a mezi lidmi velmi oblíbená hlavně díky otevírací doby od 7-23 hodin.

Billa bonus club, body

Využijte výhod Billa bonus clubu a sbírejte body pro levnější nákup. Za 1500 bodu máte 10% slevu na celý nákup. Tyto slevy však neplatí pro nákup cigaret, Billa poukázek, dobíjecích kuponů mobilních telefonů a zálohovaných obalů. Pokud nasbíráte 200 Billa Bonus bodů můžete si vybrat plno výhod ze slevové knížky Billa bonus clubu. Na vybrané výrobky, které jsou označeny značkou Billa bonus club můžete mít s Billa kartou až 50% slevu. Pokud jste členy Billa bonus clubu získáváte zcela zdarma Magazín gusto! Tento magazín naleznete u pokladen.

Billa plyšáci

Maloobchodní řetězec Billa pravidelně spouští věrností kampaň. Tyto kampaně spočívají ve sbírání bodů (za každých utracených 200 Kč = 1 bod) za které si postupně můžete na pokladně vyzvednou vámi vybraný plyšák z nabídky. Pokaždé je kolekce plyšáku zaměřena na něco jiného. Můžou to být svítící plyšáci zeleniny, ovoce, nebo zvířátka.


V tomto eshope môžete nakúpiť aj na Slovensku, pozritei sa na Billa.sk.

Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Kaufland.pl.

Podobné obchody

Články

Nejlepší recepty na palačinky, vhodné i do diety

Dopřejte si sladkou dobrotu v podobě palačinek, navíc bez jakýchkoliv výčitek. Přinášíme vám...
26.5.2018 Zobrazit článek

Allegria - Firma na zážitky. Věnujte nevšední dárek

Chcete udělat radost svým blízkým? Allegria vám může snadno pomoci. Tato ojedinělá firma na...
13.6.2018 Zobrazit článek

Kasa.cz - internetový obchod se vším, co potřebujete

Kam jdete, když potřebujete elektroniku, domácí, zahradnické nebo chovatelské potřeby,...
18.8.2017 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1218 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.