O obchodu Air Bank

Historie Air Bank

Air Bank je česká banka, a je součástí finanční a investiční skupiny PPF Petra Kellnera. Na trh nastoupila v roce 2011 a téměř okamžitě slavila úspěch. Klienti během prvního měsíce působení banky převedli přes 1 miliardu Kč. Air Bank má vysoké hodnocení např. díky síti bezkontaktních Air Bank bankomatů, aplikaci Šanon nebo dlouhé otevírací době. Svou pozici Nejvstřícnější banky ovšem ztratila v roce 2017 pouze o 1 %. Kód banky Air Bank je 3030.

Air Bank pobočky a bankomaty

Momentálně má banka Air Bank 35 poboček. Jejich počet ovšem rychle roste. Air Bank bankomaty a pobočky nenabízí jenom možnost vybrat, ale i vkládat. Pomocí mobilní aplikace nebo funkci, jako je internetové bankovnictví můžete vybírat hotovost i v trafice, na benzínce či u terminálů společnosti Sazka.

Air Bank internetové bankovnictví

Air Bank nabízí snadno ovladatelné, přehledné a bezpečné internetové bankovnictví. Je vybaveno šikovnými finančními funkcemi, jako chytré inkaso, poznámky přímo v aplikaci nebo možnost poslat zprávu do Air Bank přímo z internetového bankovnictví.

Jak funguje Air Bank přihlášení?

Jak se přihlásit do internetového bankovnictví Air Bank? Jejich slovy pouhým dotykem. V Air Bank si opravdu pohráli s jednoduchostí přihlášení. Jedná se o metodu potvrzení pomocí mobilního telefonu. V praxi vám místo potvrzovacího kódu na mobil přijde oznámení, které potvrdíte jenom dotykem na obrazovce. To bude známka pro internetové bankovnictví, že je vše v pořádku. Tento postup je až 10x rychlejší než klasické potvrzení skrze SMS kód.

Air Bank půjčka

Air Bank nabízí půjčku férovou od začátku do konce s přívětivým úrokem. S potřebnými doklady navíc můžete dostat peníze do hodiny. Převedení půjčky nabízí spoustu bonusů, jako předčasné splacení bez poplatků, možnost výhodného spojení do jedné půjčky a další.

Základní produkty Air Bank:

 • běžný účet

 • spořící účet

Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Poštovná banka.

Podobny sklep Generali.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

O Air Bank

Air Bank je banka s přívětivou otevírací dobou pro zaměstnané zákazníky. Nabízí jednoduché služby, internetové bankovnictví a nízké či nulové poplatky. V čele Air Bank stojí skupina přívětivých lidí, kteří nemají problém se na zákazníky usmát a pomoci jim.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Air Bank.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.