Obchody / Služby / Air Bank O Air Bank -

Air Bank

O obchodu Air Bank

Air Bank je banka, která nabízí mnoho zajímavých  a výhodných produktů. Aby banka držela pořád stejný směr, řídí se na své cestě čtyřmi hvězdami. jejich jména jsou jednoduchost, odvaha, pravdivost a přátelskost. Banka je trhu již několik let a za tu dobu získala již mnoho ocenění jako jsou Banka roku, Nejlepší banka, Banka zákazníků i Vstřícná banka. 

Historie Air Bank

Air Bank je česká banka, která je součástí finanční a investiční skupiny PPF. Na trhu se objevuje od roku 2011 a téměř okamžitě slavila úspěch. V roce 2012 si u banky otevřelo účet 50 000 klientů a postupem let klientů razantně přibylo. Nyní se jedná již o stovky tisíc klientů. Air Bank má vysoké hodnocení např. díky síti bezkontaktních Air Bank bankomatů, aplikaci Šanon nebo dlouhé otevírací době. Právě dlouhá otevírací doba je velkým plus pro zaměstnané klienty. kteří se ve standardní dobu nestíhají na pobočku dostavit.V roce 2020 otevírají dveře investování do podílových fondů a díky doplňkovému penzijnímu spoření i ke spokojenějšímu stáří. V tomto roce také společnost Zonky stala součástí Air Bank. 

Pobočky a bankomaty

Momentálně má banka Air Bank 35 poboček a 365 bankomatů. Jejich počet ovšem neustále roste. Air Bank bankomaty a pobočky nenabízí jenom možnost vybrat, ale i vkládat hotovost. Pomocí mobilní aplikace My Air můžete vybírat hotovost i v trafice, na benzínce či u terminálů společnosti Sazka.

Obrázek

Internetové bankovnictví

Aplikace My Air vám nabízí snadno ovladatelné, přehledné a bezpečné internetové bankovnictví. Je vybaveno mnoho funkcemi jako je chytré inkaso, poznámky přímo v aplikaci nebo možnost poslat zprávu do Air Bank přímo z internetového bankovnictví.

Přihlášení do Air Bank

Do internetového bankovnictví se po nastavení můžete přihlásit již pouze pomocí otisku prstu nebo obličeje. Při nastavení si váš prst nebo obličej aplikace naskenuje a uloží. Stejným způsobem probíhá třeba i potvrzení odchozí platby. V praxi vám místo potvrzovacího kódu na mobil přijde oznámení, které potvrdíte jenom dotykem prstu nebo obličejem. To bude známka pro internetové bankovnictví, že je vše v pořádku. Tento postup je až 10 x rychlejší než klasické potvrzení skrze SMS kód.

Produkty

Air Bank nabízí spousty zajímavých produktů. Ať se jedná o běžný účet nebo o hypotéku. Na banku se můžete ohledně finančních služeb obrátit už takřka s čímkoliv. Nabídku produktů neustále rozšiřují a snaží se vám nabízet, jen to nejlepší a nejvýhodnější.

Základní produkty Air Bank:

 • běžný účet
 • půjčka
 • hypotéka
 • cestovní pojištění
 • spořící účet
 • investice
 • pojištění

Zákaznický servis

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte banku kontaktovat přes kontaktní centrum na čísle: +420 515 202 202 (8:00 - 20:00) nebo písemně na e-mail: info@airbank.cz.

Podobné produkty můžete najít i na Slovensku na Poštovná banka nebo v Polsku na
Generali.pl.

Obchody, kde vás odměníme

O Air Bank

Air Bank je banka, která nabízí mnoho zajímavých produktů jako jsou účty a internetové bankovnictví s nízkými či nulovými poplatky, půjčky, hypotéky, spořící účty, investice, pojištění a mnoho dalších. Banka má stovky tisíc spokojených klientů.V čele Air Bank stojí skupina přívětivých lidí, kteří nemají problém se na zákazníky usmát a pomoci jim.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Air Bank.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se