Aktuální letáky a letáky na příští týden Kubík

Archiv letáků

Kubík leták informace

Všechny platné Kubík letáky na jednom místě! Kubík leták pro tento i příští týden. Kubík rozesílá letáky pravidelně 1x čtrnáct dní do schránek všude, kde má prodejny. Kubík letáky platí většinou dva týdny od čtvrtka do středy.

Kromě letáků pro maloobchod Kubík jednou měsíčně vydává i leták pro velkoobchod. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás si můžete prolistovat Kubík leták online.

Česká akciová společnost Kubík působí zejména ve východních Čechách. Kubík si potrpí na kvalitu zboží, rychlost obsluhy a snadnou orientaci v prodejnách. V České republice najdeme celkem sedmnáct prodejen Kubík například v Pardubicích, Hradci Králové nebo v Moravské Třebové.

Firma Kubík byla založena roku 1990 a kromě maloobchodního prodeje potravin se zabývá i velkoobchodním prodejem potravin a bytového textilu, maloobchodním prodejen bytového textilu, provozuje kavárny s rychlým občerstvením YES Café a cestovní kancelář Kubík Travel. Mezi další činnosti společnosti patří i výstavba inženýrských sítí, Galerie Miroslava Kubíka nebo developerská divize.

Na pultech obchodu najdeme denně čerstvé pečivo, maso, ryby, mléčné výrobky, nealkoholické a alkoholické nápoje, sladkosti, sýry, uzeniny, hotová jídla, mražené a chlazené pokrmy, trvanlivé potraviny, ovoce, zeleninu, ale i nepotravinové zboží jako třeba hračky, drogerii nebo příslušenství do domácnosti. Mimo značkových výrobků také firma nabízí potraviny a spotřební zboží prodávané pod privátní značkou Česká cena.

Výrobky Česká cena se pyšní vysokou kvalitou a příznivými cenami. Sortiment značky je opravdu rozmanitý. Pod značkou Česká cena se skrývá 200 různých produktů od nápoje, mléčné výrobky, trvanlivé výrobky po nepotravinové zboží a krmiva pro domácí mazlíčky. V roce 2015 byla například vejce Česká cena označena spotřebiteli jako nejlepší novinka v kategorii vejce a v roce 2016 se v kategorii sladké pomazánky na prvním místě umístila arašídová pomazánka Lvíček, Česká cena.

V aktuálním letáku Kubík vždy objevíte akční ceny vybraných výrobků, které platí dva týdny. Pro členy Kubík Klubu jsou připraveny ještě větší slevy. Mimo to se vybrané dny můžete těšit na Akce dne. V letáku najdete zboží, které v daný den pořídíte za akční cenu.

Na prodejnách je možné i zaplatit složenky nebo vkládat hotovost na bankovní účet. Prodejny v Litomyšli a v Hradci Králové - ulice Štefánikova také na pokladnách mají Sazka terminál.

Podobné obchody jako Kubík s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Kubík.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se