Nabídka půjček

PRESTO Půjčka Bezkonkurenční úrok od 2,6 % pro kohokoliv Mám zájem UniCredit konsolidace Výhodná konsolidace s nízkým úrokem Mám zájem

UniCredit Bank

1 milion korun na cokoliv a úrokovou sazbu 2,6 % získáte s PRESTO půjčkou. Nebo chcete vybírat z bankomatů po celém světě zdarma a k tomu mít možnost výhodného pojištění? UniCredit Bank je ověřený a spolehlivý expert na osobní i firemní bankovnictví.

Podobné firmy

UniCredit Bank

Půjčka od UniCredit Bank se jmenuje PRESTO půjčka. Je to neúčelový spotřebitelský úvěr, takže půjčené peníze můžete použít na cokoliv. Atraktivní je zejména neuvěřitelně nízkým úrokem od 2,6 %. Půjčit si lze od 30 000 Kč do 1 000 000 Kč se splatností až 120 měsíců.

Háček je v tom, že úrokovou sazbu 2,6 % u UniCredit Bank půjčky získáte jen, když splníte několik podmínek. Půjčka musí být minimálně 100 000 Kč se splatností 84 měsíců. Také musíte splácet pravidelně a včas a schopnost splácet musíte mít u UniCredit Bank pojištěnou.

Odměna za pravidelné splácení

Prezentovaná úroková sazba je jen virtuální. Splácíte totiž s vyšší úrokovou sazbou a až po celkovém uhrazení vám banka vrátí určitá procenta z výše půjčky jako odměnu za pravidelné splácení. Když se odměna odečte od celkové splacené částky, formálně to odpovídá prezentované úrokové sazbě.

Odměnu za splácení lze získat ke všem PRESTO Půjčkám na cokoliv, je-li doba splácení alespoň 60 měsíců a neprovedete žádné předčasné splácení (ani části půjčky). Čím delší splácení si zvolíte, tím větší odměnu můžete získat. V maximu je to až 40 %.

Kolik stojí PRESTO Půjčka od UniCredit Bank?

  • Půjčka: 30 000 Kč
  • Doba splatnosti: 12 měsíců (klient si může vybrat, jak dlouho chce splácet)
  • Splátka za měsíc: 2 803 Kč
  • Celkem zaplatíte: 33 826 Kč
  • Úroková sazba: 6,9 %
  • RPSN: 38,17 %

U konto – běžný účet od UniCredit Bank

Základní účet nabízí řadu výhod. Největší předností je výběr z bankomatů zdarma. Ze všech bankomatů, na celém světě. Zdarma je také vedení účtu, ovšem pokud na něj přijde výplata alespoň 12 000 Kč měsíčně.

Další služby UniCredit Bank

UniCredit Bank se stará o vaše bezpečí. Klienti mají možnost sjednat životní i majetková pojištění, jako je úrazové a cestovní pojištění nebo pojištění aut či majetku.

Máte-li zájem zhodnotit své finance, je k dispozici celá řada investičních produktů:

  • vklady, včetně termínovaných
  • spoření a stavební spoření
  • pravidelné investice
  • podílové fondy

Zvláštní služby jsou k dispozici podnikatelům a firmám, a to včetně finančních institucí; UniCredit Bank je spolehlivým partnerem i pro mezinárodní korporace. Pro zvláště náročnou klientelu je k dispozici exkluzivní Private Banking.

UniCredit online banking a mobilní aplikace

Internetbanking si u téhle banky říká My UniCredit. Získává ho každý, kdo má u UniCredit běžný účet. Pro přihlašování slouží SMART klíč – generátor ověřovacích kódů, který je součástí mobilní aplikace Smart Banking.

Smart Banking je ovšem také klasické mobilní bankovnictví ve smartphonu. Samozřejmostí je bleskové vyřizování domácích i zahraničních plateb, správa financí a také biometrické zabezpečení otiskem prstu nebo Face ID.

Co se ještě hodí vědět o UniCredit Bank

V Česku působí UniCredit Bank od roku 2007 a je součástí mezinárodní skupiny UniCredit, která má pobočky v dalších 16 zemích. Od roku 2013 funguje v České republice a na Slovensku pod jednotným obchodním názvem UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s. Kód banky je 2700.

Do skupiny Unicredit patří také UniCredit Leasing CZ, a. s., expert na osobní i korporátní financování. V jejím portfoliu jsou ale také související půjčky či pojištění.