Česká spořitelna

Česká spořitelna

Nabídka půjček

Česká spořitelna půjčka Odpuštění až 15 splátek Mám zájem

Česká spořitelna

Půjčku až 800 000 Kč na cokoliv? S Českou spořitelnou není problém! Navíc možnost volby ze 4 různých účtů a k nim zvýhodněné cestovní pojištění. Spolehněte se na nejdéle fungující banku v České republice.

Podobné firmy

Česká spořitelna

Jedna z největších bank v České republice, člen stabilní mezinárodní skupiny Erste Group. To je Česká spořitelna. Její největší předností je velmi hustá síť poboček a bankomatů a atraktivní bezúčelový úvěr.

Půjčka od České spořitelny

Klasická půjčka na cokoliv. Půjčit si lze od 20 000 Kč do 800 000 Kč. Primárně si volíte výši splátek a až podle ní se automaticky vypočítá doba splatnosti. Minimální splatnost je 1 rok, maximální 10 let.

Úroková sazba začíná na 5,9 % za rok. Splátky si můžete během trvání úvěru měnit a také je odkládat, i když jen dvakrát ročně. S Půjčkou od České spořitelny nešlápnete vedle. Kdyby vám nevyhovovala, můžete do 60 dní odstoupit od smlouvy.

Příklad půjčky od České spořitelny

  • Půjčka: 300 000 Kč
  • Doba splatnosti: 93 měsíců (automaticky se vypočítá podle výše splátek)
  • Měsíční splátka: 4 055 Kč (Klient si může nastavit, jakou částku za měsíc chce splácet. Svou volbu může dvakrát za rok změnit.)
  • Celkem zaplatíte: 380 115 Kč
  • Úroková sazba: 5,9 %
  • RPSN: 6,4 %

(V příkladu je započítáno 15 odpouštěných splátek za řádné splácení.)

4 typy účtů – pro každého něco

Kromě základního osobního účtu nabízí Česká spořitelna také speciální účty připravené na míru seniorům, dětem a studentům. Založit si můžete také účet v cizí měně. Nevýhodou je, že bezplatné vedení běžného účtu je většinou podmíněno minimálním finančním pohybem na účtu nebo platbami kartou.

Pojistěte se s Českou spořitelnou

Česká spořitelna nabízí kromě bankovních produktů také řadu pojištění. Patří sem především různé ochrany schopnosti splácet, ale také pojištění aut a majetku nebo životní pojištění.

Speciální je cestovní pojištění. Můžete si sjednat buď jednorázové, nebo jeho dlouhodobou variantu k účtu. Tu uzavřete jednou a platí pořád, na opakované cesty. I ve své dražší variantě stojí jen 55 Kč měsíčně. Nárok na finanční náhradu máte dokonce i při zpožděném odletu!

Česká spořitelna internetbanking

Internetové bankovnictví České spořitelny se mění. Místo Servis 24 funguje George - nonstop online "poradce", který nabízí chytré vyhledávání, automatické třídění plateb i vyšší úroveň zabezpečení. Má také svou mobilní verzi, s níž budete mít správu účtu okamžitě po ruce.

Kde má Česká spořitelny pobočky a bankomaty?

Pobočky České spořitelny se nachází v téměř každém menším i velkém městě. V případě potíží či zájmu o nový produkt od České spořitelny můžete bez problémů navštívit každou z nich. Výjimkou nejsou ani víkendy, platí to ale hlavně pro velká města.

Najít bankomat Česká spořitelna není problém. V ČR je jich přes tisíc, například v Praze jsou skoro na každém rohu. Kdo má rád finance v hotovosti, určitě by měl zvážit tuhle banku.