Platí do: 31.12.2018

Jak ušetřit s dietou KetoFit?

Každá žena si přeje mít ideální postavu – s KetoFit dietou je to možné! Sestavte si jídelníček na míru a hubněte zaručenými způsoby, vycházejícími z proteinové diety. A peníze nechte na nás – víme totiž, jak s KetoFit ušetřit!

Využijte KetoFit dopravu zdarma

Nakupte na KetoFit za více než 1 500 Kč a automaticky získáte nárok na dopravu zdarma! Do 48 hodin bude balíček u vás doma.

Nakupte za více než 5 000 Kč – získáte KetoFit slevu!

Plánujete opravdu velký nákup? Chcete se do KetoDiety ponořit skutečně zodpovědně? Nakupte v jejich eshopu za více než 5 000 Kč a kromě dopravy zdarma získáte i KetoFit slevu 2 % na svůj nákup!

Kde se ukrývají KetoFit akce?

Zajímají vás, které produkty Ketofit jsou právě za výhodnou cenu? Všechny KetoFit akce najdete v záložce „Produkty“ → „Ve slevě“. Pak už si jen najděte tu nabídku, která vás zajímá. Velké balíčky se prodávají ze nejvýhodnější ceny.

KetoDietu koupíte na Tipli s cashbackem!

Chystáte se na svůj první nákup na KetoFit.cz? Nezapomeňte se prokliknout přes Tipli, abyste jako nový zákazník mohli získat cashbackovou odměnu!

  • Máte chuť na lahodné smoothie, které vám pomůže s vypracováním těla? Vyzkoušejte naše recepty na hubnutí.

Chcete zhubnout a nedaří se vám to? Vsaďte na KetoFit dietu! Všechny produkty jsou zcela přírodní a vycházejí z principů proteinové diety. Navíc jsou speciálně přizpůsobené pro ženské tělo - nebudou vám tedy chybět žádné důležité vitamíny ani minerály, které váš organismus nezbytně potřebuje. Zatočte s nadváhou jednou provždy!

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1356 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo