Zážitky.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 6 % na vše v obchodě Zážitky.cz

Platí do 27.09.2020

 
   

Jaký je nejlepší dárek? No přece ten, na který bude obdarovaný vzpomínat celý život. Dopřejte svým známým jedinečný... více

Zážitky v akci na Zážitky.cz

+ 6 % zpět z nákupu
   

Kamkoliv se na této stránce podíváte, najdete vybrané zážitky za neopakovatelné ceny. Tak kupujte, žádná sleva netrvá věčně. více

Exkluzivně u Zážitky.cz

+ 6 % zpět z nákupu
   

Zážitky, které koupíte pouze a jedině u Zážitky.cz a nikde jinde. více

Novinky na Zážitky.cz

+ 6 % zpět z nákupu
   

Seznamte se s tím nejnovějším, nejvoňavějším a nejvypečenějším, co si pro vás připravili na Zážitky.cz. více

Výměna zážitku ZDARMA na Zážitky.cz

+ 6 % zpět z nákupu
   

Pokud se netrefíte do vkusu obdarovaného, nic se neděje. Zážitek si můžete během celé platnosti Poukazu (1 rok) vyměnit za jiný. Vyměnit si ho… více

Zážitky s platností 24 měsíců na Zážitky.cz

+ 6 % zpět z nákupu
   

Času není nikdy dost a najít termín na zážitek může trvat. Proto veškeré poukazy mají platnost 24 měsíců! více

Zážitky na doma na Zážitky.cz

+ 6 % zpět z nákupu
   

Víme, že doma se dá dělat plno věcí. Ale co místo počítání zrnek rýže nebo třídění máku podle odstínu zkusit dělat něco zajímavějšího? Vyberte… více

O obchodu Zážitky.cz

Jaký je nejlepší dárek? No přece ten, na který bude obdarovaný vzpomínat celý život. Dopřejte svým známým jedinečný zážitek, který vyberete v e-shopu zážitky.cz. Nevíte, jaký zážitek vybrat? Využijte dárkového průvodce, který vám pomůže vybrat zážitek na míru.

zážitky.cz horkovzdušný balon

Najděte si zážitek na míru

Zážitky.cz jsou opravdu experty v oboru, na jejich webu najdete široký výběr zážitků, na které jen tak nezapomenete, a aby vám hledání toho pravého zážitku zjednodušili, můžete vybírat hned podle několika kritérií. Sháníte zážitek jako dárek, ale jste cenově omezeni? Na webu si můžete vybrat ze zážitků rozdělených podle různých cenových kategorií. Samozřejmostí je možnost hledání podle lokality nebo typu zážitku, případně podle příležitosti, k jaké se zážitek hodí. Láká vás adrenalinový zážitek nebo si jen chcete užít příjemný čas plný relaxace? To vše a mnohem více vám zážitky.cz nabízejí.

Kontakt

Pokud máte jakékoliv otázky nebo připomínky, můžete zážitky.cz jednoduše kontaktovat, a to buď telefonicky na čísle +420 222 313 010 (Po–Pá: 10:00–17:00) nebo prostřednictvím e-mailu na adrese info@zazitky.cz.

Jsou také na sociálních sítích. Navštivte jejich Facebook nebo Instagram, objevujte nové zážitky a nechte se inspirovat.

Podobné obchody

Jak uplatnit slevové kupóny na Zážitky.cz

Vybrali jste si na zážitky.cz slevový kupon, ale nevíte si rady s jeho uplatněním? Využijte jednoduchý návod, který jsme pro vás připravili.

1. Výběr slevového kuponu

Z nabídky slevových kuponů si vyberte ten, který vás zaujal nejvíce.

2. Zkopírování slevového kódu

Zkopírujte slevový kód u kuponu, který jste zvolili. Klikněte na tlačítko „Použít kupon“ a přesměrujeme vás přímo na e-shop.

3. Zadání slevového kódu

V prvním kroku objednávky v košíku zaškrtněte „Mám slevový kupón“, následně zadejte zkopírovaný kód a pokračujte v objednávce kliknutím na tlačítko „Další krok objednávky“.

zážitky.cz slevový kód

Využijte slevové kupony na Tipli.cz

Pokud chcete ušetřit, nakupujte s Tipli. Denně pro vás vyhledáváme ty nejvýhodnější slevy a slevové kupony. Zároveň sledujeme aktuální letáky vašich oblíbených obchodů a jiné akce, které by vám mohly přijít vhod. Stejně jako vám padl do oka tento slevový kupon, můžete objevit i další skvělé nabídky.

O Zážitky.cz

Jaký je nejlepší dárek? No přece ten, na který bude obdarovaný vzpomínat celý život. Dopřejte svým známým jedinečný zážitek, který vyberete v e-shopu zážitky.cz. Nevíte, jaký zážitek vybrat? Využijte dárkového průvodce, který vám pomůže vybrat zážitek na míru.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 6 % zpět z ceny nákupu v obchodě Zážitky.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.