Zážitky.cz

5.0 (1x)

O obchodu Zážitky.cz

Jaký je nejlepší dárek? No přece ten, na který bude obdarovaný vzpomínat celý život. Dopřejte svým známým jedinečný zážitek, který vyberete v e-shopu zážitky.cz. Nevíte, jaký zážitek vybrat? Využijte dárkového průvodce, který vám pomůže vybrat zážitek na míru.

zážitky.cz horkovzdušný balon

Najděte si zážitek na míru

Zážitky.cz jsou opravdu experty v oboru, na jejich webu najdete široký výběr zážitků, na které jen tak nezapomenete, a aby vám hledání toho pravého zážitku zjednodušili, můžete vybírat hned podle několika kritérií. Sháníte zážitek jako dárek, ale jste cenově omezeni? Na webu si můžete vybrat ze zážitků rozdělených podle různých cenových kategorií. Samozřejmostí je možnost hledání podle lokality nebo typu zážitku, případně podle příležitosti, k jaké se zážitek hodí. Láká vás adrenalinový zážitek nebo si jen chcete užít příjemný čas plný relaxace? To vše a mnohem více vám zážitky.cz nabízejí.

Kontakt

Pokud máte jakékoliv otázky nebo připomínky, můžete zážitky.cz jednoduše kontaktovat, a to buď telefonicky na čísle +420 222 313 010 (Po–Pá: 10:00–17:00) nebo prostřednictvím e-mailu na adrese info@zazitky.cz.

Jsou také na sociálních sítích. Navštivte jejich Facebook nebo Instagram, objevujte nové zážitky a nechte se inspirovat.

Zážitky.cz slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupon 400 Kč na větrný tunel

30.09.2021

Zážitky na doma na Zážitky.cz

21.01.2021

Výměna zážitku ZDARMA na Zážitky.cz

21.01.2021

Zážitky s platností 24 měsíců na Zážitky.cz

21.01.2021

Exkluzivně u Zážitky.cz

21.01.2021

Zážitky v akci na Zážitky.cz

25.01.2021

Novinky na Zážitky.cz

21.01.2021

Jak uplatnit slevové kupóny na Zážitky.cz

Vybrali jste si na zážitky.cz slevový kupon, ale nevíte si rady s jeho uplatněním? Využijte jednoduchý návod, který jsme pro vás připravili.

1. Výběr slevového kuponu

Z nabídky slevových kuponů si vyberte ten, který vás zaujal nejvíce.

2. Zkopírování slevového kódu

Zkopírujte slevový kód u kuponu, který jste zvolili. Klikněte na tlačítko „Použít kupon“ a přesměrujeme vás přímo na e-shop.

3. Zadání slevového kódu

V prvním kroku objednávky v košíku zaškrtněte „Mám slevový kupón“, následně zadejte zkopírovaný kód a pokračujte v objednávce kliknutím na tlačítko „Další krok objednávky“.

zážitky.cz slevový kód

Využijte slevové kupony na Tipli.cz

Pokud chcete ušetřit, nakupujte s Tipli. Denně pro vás vyhledáváme ty nejvýhodnější slevy a slevové kupony. Zároveň sledujeme aktuální letáky vašich oblíbených obchodů a jiné akce, které by vám mohly přijít vhod. Stejně jako vám padl do oka tento slevový kupon, můžete objevit i další skvělé nabídky.

Recenze Zážitky.cz

Lenka B.

30.11.2021 5.0

Dobry den, jsem velmi spokojena. Rychle jednani, vse slo hladce, zadne problemy moc dekuji. Kamarad budem mit ted, super zazitek

Obchody, kde vás odměníme

O Zážitky.cz

Jaký je nejlepší dárek? No přece ten, na který bude obdarovaný vzpomínat celý život. Dopřejte svým známým jedinečný zážitek, který vyberete v e-shopu zážitky.cz. Nevíte, jaký zážitek vybrat? Využijte dárkového průvodce, který vám pomůže vybrat zážitek na míru.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Zážitky.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se