Obchody / Služby / Wüstenrot O Wüstenrot -

Wüstenrot

O obchodu Wüstenrot

Historie Wüstenrot

Wüstenrot stavební spořitelna je akciová společnost založena roku 1993 finanční skupinou Wüstenrot. Skupina je součástí koncernu Wüstenrot & Württembergische se sídlem v Německu. Majoritní vlastníci spořitelny jsou Wüstenrot & Württembergische AG, která vlastní 55,92 %, a Wüstenrot Verwaltungs- und Dienstleistungen GmbH se 43,5 % vlastnictví. Předsedou představenstva je Lars Kohler.

Wüstenrot stavební spořitelna

Od roku 1993 Wüstenrot poskytuje finanční služby na tuzemském trhu. Stavební spořitelna byla první cestou, jak klientům začít nabízet ucelený soubor finančních služeb z oblasti rodinných financí. Proto roku 1993 Wüstenrot založil životní pojišťovnu a roku 2003 zahájila činnost Wüstenrot hypoteční banka. Wüstenrot je odpovědná firma, která si uvědomuje své postavení a vliv ve společnosti na okolní prostředí, zaměstnance, klienty a obchodní partnery. Angažovanost v této oblasti je nedílnou součástí kultury a strategie Wüstenrot.

Wüstenrot spořící účet

Spořící účet Wüstenrot zajistí výhodné zhodnocení úspor, ať už se jedná o finanční rezervu pro nenadálé situace nebo spoření na dovolenou či nové auto. Založení a vedení spořícího účtu je zdarma, s možností samostatného spoř. účtu bez nutnosti vedení běžného účtu Wüstenrot. Obsluha spořícího účtu je možná pomocí internetového bankovnictví nebo telefonicky.

Wüstenrot stavební spoření

Jedním z nejvyhledávanějších produktů Wüstenrot je stavební spoření. To klientovi nabízí úrokovou sazbu 1,2 %, zvýhodněnou nabídku pro děti a mladé do 24 let, statní podporu až 2 000 Kč ročně a další. Stavební spoření Wüstenrot poslouží jako dobrý start do života, na první bydlení nebo jako rezerva pro řešení nečekaných situací.

Wüstenrot hypotéka

Plánuje-li klient koupit nemovitost a není si jistý, zda dosáhne na hypotéku, u Wüstenrot si ji může pořídit dopředu, a mít tak o starost méně. Výhody Wüstenrot hypotéky jsou například úroková sazba od 2,34 % ročně, doba splatnosti úvěru 5-30 let nebo možnost získat peníze na běžný účet bez dokládání faktur. Navíc klient nemusí mít běžný účet či využívat další služby, aby mohl získat Wüstenrot hypotéku.

Wüstenrot cestovní pojištění

Wüstenrot, jako stavební spořitelna, nabízí i komplexní cestovní pojištění. Klient má možnost využít dvou tarifů - pojištění po dnech a pojištění na celý rok. Variantu pojištění po dnech lze prodlužovat předběžnou smlouvou v případě prodloužení pobytu. Pro roční verzi je v základním balíčku pojištění léčebných výloh, zavazadel, odpovědnosti, úrazové pojištění i možnost doobjednání připojištění rizikových sportů.

Wüstenrot povinné ručení

V ohledu životních i neživotních pojištění je Wüstenrot jedna z nejlepších pojišťoven na českém trhu. Wüstenrot pojištění vozidel zahrnuje povinné ručení a havarijní pojištění. Wüstenrot nabízí 2 varianty povinného ručení s limity plnění do řádu milionů korun. Výše pojistného klesá s výkonem motoru a součástí pojištění jsou bezplatné asistenční služby.

Wüstenrot produkty

Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Poštová banka.

Podobny sklep Generali.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odměníme

O Wüstenrot

Wüstenrot stavební spořitelna, a.s. byla založena roku 1993 skupinou Wüstenrot. Na tuzemském trhu poskytuje klientům finanční služby jako stavební spoření, hypotéky a další. Pojišťovna jak klientům, tak svému okolí a prostředí vychází vstříc.

Wüstenrot v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Wüstenrot.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se