Obchody, kde vás odměníme

Pro obchod Vybavení pro úklid právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevy z obchodů SCONTO Nábytek nebo ASKO NÁBYTEK.

O obchodu Vybavení pro úklid

Toužíte po běloskvoucí domácnosti a hledáte kvalitní mycí prostředky a pomůcky? Jste firma a hledáte profesionální čistící stroje a úklidové techniky pro úklid kanceláří i jiných prostor? Už nehledejte! Internetový obchod Vybavení pro úklid nabízí širokou škálu veškerých čistících a úklidových prvků do domácností i pro firmy. 

Úklid domácnosti i kanceláří 

Potřebujete-li najít prvotřídní úklidovou techniku pro úklid domácích i kancelářských prostor, pak jste právě narazili na obchod, kde si jistě vyberete. Jak název napovídá, nabídka obchodu Vybavení pro úklid disponuje nepřeberným množstvím nejrůznějších čistících prostředků i strojů. Vybrat si můžete z nabídky úklidových vozíků či mopů, utěrek, drátěnek či žebříků a schůdků. 

Pokud však potřebujete obstarat věší úklidovou techniku, ani zde vás obchod Vybavení pro úklid nezklame. Nabízí k zakoupení také podlahové a mycí stroje, jednokotoučové stroje, vysavače, nebo třeba elektrické čističe koberců a mnoho dalšího.

Vybavení pro úklid

Půjčovna úklidové techniky

Pakliže víte, že čištění úklidovým strojem potřebujete pouze jednorázově, můžete využít službu půjčovny úklidové techniky, kterou nabízí obchod Vybavení pro úklid. Obchod nabízí také možnost dlouhodobého pronájmu úklidových strojů, především pak mycích strojů značky BOHMAN. Pokud ještě zvažujete zakoupení vlastního mycího stroje, je možnost půjčovny ideálním způsobem, jak si stroj vyzkoušet a ověřit jeho kvality. Úklidovou techniku si v obchodě Vybavení pro úklid můžete zapůjčit už od 500 Kč na den. 

Jednoduchý nákup v e-shopu Vybavení pro úklid

Nakupujte jednoduše on-line a v pohodlí vašeho domova. V přehledně uspořádaném e-shopu Vybavení pro úklid si vyberete z on-line nabídky veškerého sortimentu, který obchod nabízí. E-shop je rozdělen podle kategorií jednotlivých druhů mycí techniky a strojů i podle toho, zda jsou úklidové prostředky a přístroje do domácnosti či kanceláře. Díky tomu vám nákup nezabere více než pár minut.

Vybavení pro úklid showroom Praha

Chcete si nejprve veškeré produkty a přístroje pečlivě prohlédnout a vyzkoušet, než se je rozhodnete koupit? Pak navštivte specializovaný sohwroom obchodu Vybavení pro úklid v Praze na adrese Bečovská 939, Praha, 104 00, kde vám vstřícný personál poradí s výběrem vhodného mycího stroje či příslušenství. Otevírací doba showroomu je PO - PÁ od 8:00 do 17:00. 

Vybavení pro úklid servis

Nechte si poradit

Nevíte si rady s výběrem produktů či on-line nákupem v e-shopu Vybavení pro úklid? Nechte si poradit! Kontaktujte zákaznický servis Vybavení pro na telefonním čísle +420 77 44 88 123 či e-mailové adrese info@allservices.cz , kde vám odborně vyškolený personál zodpoví každý váš všetečný dotaz.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce v obchodě Vybavení pro úklid. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Vybavení pro úklid vás odměníme až 1,5 % z částky vašeho nákupu.

Jak uplatnit slevové kupóny na Vybavení pro úklid

Jak využít slevový kupon? Následujte několik jednoduchých kroků sleva v obchodě Vybavení pro úklid bude vaše.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete při nákupu v e-shopu Vybavení pro úklid uplatnit.

2. Zkopírujte slevový kód

Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete slevový kupo Vybavení pro úklid. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“.

Vybavení pro úklid slevový kupon

3. Zadejte slevový kód

Vyberte si zboží. Přejděte k objednávce v e-shopu Vybavení pro úklid. Ve spodní části stránky najdete kolonku s nápisem „Máte slevový kód?“, do které vložte zkopírovaný slevový kód Vybavení pro úklid. Následně potvrďte tlačítkem „Vložit kód“. Objednávku pak dokončete obvyklým způsobem - výběrem dopravy a platby.

Vybaveni pro uklid slevovy kod

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

O Vybavení pro úklid

kvalitní mycí prostředky čistící stroje a úklidové techniky Vybavení pro úklid

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Vybavení pro úklid.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.