VVitrina

O obchodu VVitrina

Jste kadeřník z povolání nebo jen toužíte po zdravých a lesklých vlasech získaných díky profesionálnímu kadeřnickému vybavení? Internetový obchod VVitrina nabízí kvalitní kadeřnické produkty a vlasovou péči. V jeho nabídce si vyberete z velkého množství profesionálního kadeřnického vybavení a kosmetiky, ať už kadeřníkem jste či ne.

Internetový obchod VVitrina nabízí nepřeberné množství kvalitních a profesionálních produktů pro péči o vlasy a vlasovou pokožku nejrůznějších profesionálních značek vlasových produktů a kosmetiky. Díky dostupným cenám si je navíc můžete dovolit i v případě, že nejste kadeřník a jen chcete svým vlasům dopřát tu nejlepší možnou domácí péči. 

VVitrina produkty

Velký výběr zboží a značek

Toužíte po krásných a zdravých vlasech? Chtěli byste vlastnit profesionální vlasové produkty a kosmetiku ačkoli nejste kadeřník? Pak rozhodně navštivte internetový obchod VVitrina, ve kterém naleznete velký výběr zboží a nepřeberné množství profesionálních kadeřnických značek. Od profesionálních fénů a žehliček na vlasy, přes značkovou vlasovou kosmetiku, až po kadeřnické příslušenství a vybavení. Vytvořte si z vaší běžné vlasové rutiny zážitek jako z profesionálního kadeřnického salónu. 

Výhodný nákup pro kadeřníky 

V e-shopu VVitrina nakoupíte jako kadeřník vlasové produkty za zvýhodněné ceny. Obchod VVitrina totiž nabízí kadeřníkům, kadeřnickým a beauty salonům, kadeřnickým studentům nebo absolventům nákup ve svém e-shopu se speciální nabídkou. Zaregistrujte se v e-shopu VVitrina jako kadeřník nebo kadeřnický salon a nakupujte profesionální kadeřnické produkty za velkoobchodní ceny

VVitrina obchod


Jednoduchý nákup v e-shopu VVitrina

Nakupujte jednoduše on-line a v pohodlí vašeho domova. V přehledně uspořádaném e-shopu VVitrina si vyberete z on-line nabídky veškerého sortimentu, který obchod nabízí. E-shop je rozdělen podle kategorií jednotlivých kadeřnických a vlasových produktů, díky čemuž vám nákup nezabere více než pár minut.

Nechte si poradit

Nevíte si rady s výběrem produktů či on-line nákupem v e-shopu VVitrina? Nechte si poradit! Kontaktujte zákaznický servis VVitrina na telefonním čísle +420 778 404 640 či e-mailové adrese info@vvitrina.cz, kde vám zodpoví odborně vyškolený personál každý váš všetečný dotaz.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce v obchodě VVitrina. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě VVitrina vás odměníme až 2 % z částky vašeho nákupu.

VVitrina slevové kódy, které jste zmeškali

Ochranné pomůcky

13.04.2020

Jak uplatnit slevové kupóny na VVitrina

Jak využít slevový kupon? Následujte několik jednoduchých kroků sleva v obchodě VVitrina bude vaše.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete uplatnit při nákupu v e-shopu VVitrina.

2. Zkopírujte slevový kód

Pro zobrazení slevového kuponu klikněte na tlačítko „Získat kupon". Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete slevový kupo VVitrina. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupón“.

3. Zadejte slevový kód

Vyberte si zboží. Přejděte k objednávce v e-shopu VVitrina. V dolní části stránky najdete kolonku s nápisem „Zadej kód“, do které vložte zkopírovaný slevový kód VVitrina. Následně potvrďte tlačítkem „Ok“. Objednávku pak dokončete obvyklým způsobem - výběrem dopravy a platby.

VVitrina slevový kód

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Obchody, kde vás odměníme

O VVitrina

Jste kadeřník z povolání nebo jen toužíte po zdravých a lesklých vlasech získaných díky profesionálnímu kadeřnickému vybavení? Internetový obchod VVitrina nabízí kvalitní kadeřnické produkty a vlasovou péči. V jeho nabídce si vyberete z velkého množství profesionálního kadeřnického vybavení, ať už kadeřníkem jste či ne. 

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod VVitrina.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se