Obchody / Služby / 1.VOX O 1.VOX -

1.VOX

O obchodu 1.VOX

Chcete či potřebujete pro svou práci, osobní růst nebo třeba pro lepší pracovní podmínky znát nové informace z různých oblastí? Patrně si vyhledáte školení nebo kurzy, které vám v krátké době řeknou to podstatné a důležité, co budete potřebovat, bez čeho se neobejdete. Pomůže vám například 1.VOX, které na vzdělávání klade velký důraz.

Obrázek

Vzdělávání po celý život

I když jste se zařekli, že se už učit nebudete, nemusí tomu vždy tak být. Učíme se v podstatě celý život a k práci často kurzy, vzdělávání či školení potřebujeme. Věci se mění, snaží se jít s dobou a modernizovat. K tomu je potřeba nových dovedností či zažití nových postupů. 1.VOX nabízí kurzy a školení pro veřejnost i firmy.

Ve svém portfoliu nabízí vzdělávání na mnoha úrovních, v mnoha kategoriích. Vyberete si tak kurz nebo školení, které pomůže rozšířit obzory, doplnit nezbytné informace nebo vás naučí zcela novým věcem. K dispozici jsou také rekvalifikační kurzy nebo online semináře.

Jaké kurzy a semináře jsou k dispozici?

Z široké palety různorodých kurzů si vyberou všichni - ženy i muži, kteří chtějí své vzdělání posunout na novou úroveň, ale také firmy, které pro své zaměstnance potřebují zajistit kvalitní přísun nových informací v daném oboru. Po jakém kurzu, školení či semináři můžete sáhnout?

Jsou pro vás připraveny kurzy daňové a účetní, kurzy ekonomiky a účetnictví, právní kurzy. Zvolit můžete také počítačové kurzy, pro neziskové sektory, kurzy logistiky, kurzy obchodních dovedností, marketingu i PR. Dále kurzy na problematiku personalistiky a mezd, na jazykové kurzy nebo kurzy pro lidi a jejich vlastní rozvoj. Nabídka je opravdu široká.

Kde si kurz zajistit?

Na e-shopu najdete nabídku aktuálních kurzů. Zvolíte si kurz, školení nebo seminář, který chcete absolvovat a následně jej objednat. Nevybrali jste si z nabízených kurzů a máte svou vlastní představu? Kurzy na míru si sestavíte spolu s odborníky.

Kontakty

Pro dotaz či bližší informace volejte na telefonní čísla +420 226 539 670 nebo +420 777 741 777 a to od pondělí do pátku, v časech 8:00 až 16:30 hodin. Využijte také e-mailovou adresu vox@vox-kurzy.cz.

 • Obchody s podobnými službami najdete také na polském e-shopu Udemy.
 • Obchody s podobnými službami najdete také na slovenském e-shopu IT Academy.

1.VOX slevové kódy, které jste zmeškali

Slevy až 1

01.02.2024

EPICO ultraslim WIRELESS CHARGING PAD 10W/7.5W/5W, zlatá 9915112000007 | CZC.cz

09.08.2019

Jak uplatnit slevové kupóny na 1.VOX

Chcete vzdělávací kurzy o něco levnější? Využijte slevové kupóny, které pomohou ušetřit při nákupu. Jak je uplatnit?

1. Vyberte slevový kupón

Z nabídky aktivních slevových kupónů si vyberte takový, který pro svůj nákup použijete.

2. Zkopírujte kód

Slevový kód zkopírujete kliknutím na symbol nůžek.

3. Uplatněte kupón

Kliknutím na „Použít kupon“ se dostanete do e-shopu, kde vyberete kurz. V košíku vložte slevový kupón, uplatněte a sleva se propíše do objednávky.

Obchody, kde vás odměníme

O 1.VOX

Vzdělávání je klíčem ke kariérnímu, ale i osobnímu růstu, proto se podívejte na vzdělávací kurzy a školení od 1.VOX. Více než 600 odborníků vám pomůže zlepšit znalosti v daních a účetnictví, pracovněprávních i mzdových předpisech, v logistice či prezentačních a komunikačních dovednostech.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod 1.VOX.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se