Variant Byznys

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Variant Byznys slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 5 % na vše v obchodě Variant Byznys

Platí do 27.10.2021

 
   

Provozujete e-shop nebo jiný internetový byznys? Internetový portál Variant Byznys nabízí služby takzvaného affiliate...

O obchodu Variant Byznys

Sníte o vlastním podnikání, kde něco prodáváte? Ať už je to služba nebo produkt, důležití jsou pro vás zákazníci. Každý nový internetový obchod to má na začátku těžké, pokud již nemají majitelé okolo sebe vybudovanou komunitu zákazníků nebo exkluzivní produkt, který budou zákazníci nutně potřebovat. Zákazníky získáváte různě - placenou či neplacenou reklamou, doporučením spokojených zákazníků nebo takzvaným affiliate programem. O co jde?

Doporučující program

Variant Byznys přináší online affiliate program. Funguje na přirozeném doporučování prostřednictvím internetových kanálů. Partnerský program vám pomůže na své stránky a svůj e-shop přivést zákazníky, kteří si u vás mohou nakoupit. Budou-li spokojení, rádi se k vám budou vracet. Chcete, aby všichni ostatní věděli o vás a vašem e-shopu?

Pak vyzkoušejte affiliate program. Funguje podobně jako když vám kamarád nebo někdo z rodiny doporučí dobrou restauraci nebo e-shop, kde si koupil něco, co se vám líbí. Za toto doporučení dostane váš kamarád od majitele restaurace nebo e-shopu slevu nebo přímou odměnu. Tento postup se převedl jen do internetového prostředí.

Obrázek

Affiliate partnerský program

Jde o program, kde se mohou zaregistrovat obchodníci, získávají zde materiály k propagaci vašeho byznysu. Jsou zde nastaveny provizní i obchodní podmínky a vy tak sledujete, jak u vás program funguje. Výsledkem této spolupráce jsou zákazníci, kteří se objevují na vašem e-shopu a nakupují. Domlouváte se na přímých podmínkách, získáváte přesnou definici spolupráce.

Tento program je stoprocentně měřitelný, tudíž budete mít přesné výsledky. Budujete si tím jméno firmy a e-shopu, vaše obchodní výsledky se zvyšují. Máte de facto neomezené množství propagačních kanálů, které jen zvyšují povědomí o vaší firmě. Vyplatí se mít o všem přehled, vaše finance a počet zákazníků poroste!

Máte zájem?

Pokud se vám jeví affiliate program jako pravým pomocníkem pro vás a váš e-shop, můžete vyplnit formulář na stránkách. Získáte tak více informací o spolupráci a nastavíte si pravidla a parametry.

Kontakty

Na váš dotaz, připomínku či otázku odpoví na telefonním čísle: +420 776 327 523 nebo e-mailové adrese: info@variantbyznys.cz. Využijte také kontaktní formulář.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Variant Byznys

Provozujete e-shop nebo jiný internetový byznys? Internetový portál Variant Byznys nabízí služby takzvaného affiliate marketingu, který funguje na přirozeném doporučování prostřednictvím internetových kanálů. Pakliže potřebujete najít nové zákazníky a chcete, aby se ostatní dozvěděli o vašich produktech, objevte unikátní program portálu Variant Byznys ještě dnes a přesvědčte se sami, že získat nové zákazníky nebylo nikdy snazší. 

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Variant Byznys?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.