Obchody / Služby / Variant Byznys O Variant Byznys -

Variant Byznys

O obchodu Variant Byznys

Variant Byznys představuje podnikatelskou platformu. Sníte o vlastním podnikání, kde něco prodáváte? Ať už je to služba nebo produkt, důležití jsou pro vás zákazníci. Každý nový internetový obchod to má na začátku těžké, pokud již nemají majitelé okolo sebe vybudovanou komunitu zákazníků nebo exkluzivní produkt, který budou zákazníci nutně potřebovat. Zákazníky získáváte různě - placenou či neplacenou reklamou, doporučením spokojených zákazníků nebo takzvaným affiliate programem

Pro koho je Variant Byznys určený

Služby, které Variant Byznys nabízí, jsou určeny třem skupinám osob. V první řadě těm, kteří ještě nepodnikají, ale touží po své vlastní firmě. Překážkou není ani nedostatek zkušeností či to, že nemají vlastní produkt. Druhou skupinu tvoří ti, kteří již podnikají, ale se svými výsledky nejsou dostatečně spokojeni a chtějí své podnikání zefektivnit. V neposlední řadě by obchod Variant Byznys neměli přehlédnout podnikatelé vlastnící internetový obchod, kteří chtějí využít možnosti internetového prodeje prostřednictvím partnerského provizního programu. Variant Byznys vám pomůže při správném výběru těch správných nástrojů a poskytne aktivní pomoc při uvádění do praxe.

Obrázek

Co je affiliate marketing

Internetový obchod Variantbyznys.cz přináší online affiliate program. Funguje na přirozeném doporučování prostřednictvím internetových kanálů. Partnerský program vám pomůže na své stránky a svůj e-shop přivést zákazníky, kteří si u vás mohou nakoupit. Budou-li spokojení, rádi se k vám budou vracet. Chcete, aby všichni ostatní věděli o vás a vašem e-shopu? Pak vyzkoušejte affiliate program. Funguje podobně jako když vám kamarád nebo někdo z rodiny doporučí dobrou restauraci nebo e-shop, kde si koupil něco, co se vám líbí. Za toto doporučení dostane váš kamarád od majitele restaurace nebo e-shopu slevu nebo přímou odměnu. Tento postup se pouze převedl do internetového prostředí.

Affiliate partnerský program

Jde o program, kde se mohou zaregistrovat obchodníci, získávají zde materiály k propagaci vašeho byznysu. Jsou zde nastaveny provizní i obchodní podmínky a vy tak sledujete, jak u vás program funguje. Výsledkem této spolupráce jsou zákazníci, kteří se objevují na vašem e-shopu a nakupují. Domlouváte se na přímých podmínkách, získáváte přesnou definici spolupráce.

Tento program je stoprocentně měřitelný, tudíž budete mít přesné výsledky. Budujete si tím jméno firmy a e-shopu, vaše obchodní výsledky se zvyšují. Máte de facto neomezené množství propagačních kanálů, které jen zvyšují povědomí o vaší firmě. Vyplatí se mít o všem přehled, vaše finance a počet zákazníků porostou.

Služba Affiliate manažer

Tato služba představuje efektivní cestu k zavedení, spuštění a správě partnerského programu
a k vytvoření „armády“ motivovaných a výkonných obchodníků (partnerů) na internetu. Prvním krokem je provedení vstupní analýzy zdarma, kdy Variant Byznys vyhodnotí, zda je pro váš byznys affiliate marketing vhodný. Pokud ano, doporučí vám vhodné řešení. První částí služby je pak příprava a spuštění partnerského programu, druhou část služby představuje vlastní správa partnerského programu.

Jak affiliate program získat

Pokud se vám jeví affiliate program jako pravým pomocníkem pro vás a váš e-shop, můžete vyplnit formulář na stránkách. Získáte tak více informací o spolupráci a nastavíte si pravidla a parametry.

Jak lze obchod Variant Byznys kontaktovat

Vaše dotazy zodpoví na telefonním čísle +420 776 327 523 nebo e-mailové adrese info@variantbyznys.cz. Využít můžete také kontaktní formulář, který naleznete na webové stránce. Obchod Variant Byznys navíc můžete sledovat na Facebooku, Twitteru a Instagramu.

Obchody, kde vás odměníme

O Variant Byznys

Provozujete e-shop nebo jiný internetový byznys? Internetový portál Variant Byznys nabízí služby takzvaného affiliate marketingu, který funguje na přirozeném doporučování prostřednictvím internetových kanálů. Pakliže potřebujete najít nové zákazníky a chcete, aby se ostatní dozvěděli o vašich produktech, objevte unikátní program portálu Variant Byznys ještě dnes a přesvědčte se sami, že získat nové zákazníky nebylo nikdy snazší. 

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Variant Byznys.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se