Obchody, kde vás odměníme

Pro obchod UPC právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony z obchodů Smarty CZFarnell nebo Conrad.

A 10% off with a promo code! na Farnell

Platí do 30.09.2021

+ 5 % zpět z nákupu

Promo code for -10% for orders of minimum 5000 Kč. Code: CA4E860. Valid from 1/07/2021 till 30/09/2021 více

Slevový kupon 10% na bosch na Conrad

Platí do 03.10.2021

+ 6,5 % zpět z nákupu

10% sleva na na vybrané značkové produkty Bosch, Bosch Professional a Dremel více

Samsung Galaxy A21s 4GB/64GB černý na Smarty CZ

Platí do 01.10.2021

+ 4 % zpět z nákupu

Smartphone Samsung Galaxy A21 nabízí 6,5“ HD+ Infinity-O displej, osmijádrový procesor (Exynos 850 – max.2 GHz), 4 GB RAM, 64 GB úložiště,… více

O obchodu UPC

Společnost UPC je v současné době největším českým poskytovatelem placených televizních služeb a vysokorychlostního internetu. Skvělá rychlost internetu UPC až 500 megabitů umožňuje celé vaší rodině využívat internetové připojení naplno kdykoliv během dne. UPC internet je nejrychlejší v České republice, je stabilní a spolehlivý a pořídíte ho navíc za výhodnou cenu.

UPC televize a internet

Digitální UPC TV nabízí zážitky s více než 150 televizními programy, 70 z nich v HD kvalitě. Jako zákazník UPC můžete využívat služby jako je interaktivní televize Horizon s TV archivem, neomezenou videotékou a možností nahrávat několik pořadů současně.

UPC neposkytuje pouze internetové a televizní služby, ale také služby spojené s telefonováním prostřednictvím pevné linky. Můžete tak provozovat konferenční hovory s více účastníky najednou, využívat hlasovou schránku nebo pozdržet si přesměrovat hovor. Je jen na vás, jaký tarif si vyberete.

Instalace služeb UPC

Pokud jste si zřídili službu UPC, máte na výběr mezi samoinstalací nebo asistovanou instalací. Samoinstalace je nejen velmi jednoduchá, ale ušetří vám také čas i peníze za instalaci technikem. Instalace technikem je zpoplatněna částkou 404 Kč. Službu vám však instaluje odborný technik, takže máte jistotu, že je vše zapojeno tak, jak má.

UPC výpadky

Pokud jste zaznamenali nějaký UPC výpadek nebo jiné vážnější UPC poruchy, nahlaste ho ihned prostřednictvím kontaktního formuláře na webu UPC.cz. Zákaznický servis se o to postará v nejkratším možném čase. Některé UPC výpadky jsou plánované, proto nejprve zkontrolujte lokalitu vašeho bydliště, zda zde právě neprobíhá plnovaná odstávka a oprava.

UPC Kontakt

Máte nějaký obecný či technický dotaz? Volejte na telefonní číslo +420 241 005 100. Chcete si objednat nové služby? Pak využijte telefonní číslo +420 241 005 500. Zákaznické linky jsou k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 19:00. Linka pro technické dotazy je v provozu NON-STOP. Využít můžete také kontaktní formulář na webu UPC.cz nebo chatovací okno v pravém dolním rohu webové stránky.

Moje UPC

Máte rádi klientské výhody? Registrujte se do zákaznického portálu Moje UPC a získejte řadu benefitů. Registrace je snadná a rychlá. Stačí jen vyplnit vaše jméno a číslo smlouvy. V emailu následně registraci potvrdíte, zvolíte si heslo a je hotovo. Co vám portál My UPC přinese?

 • možnost využívat služby UPC Wi Free, Horizon Go či HBO GO
 • pohodlné platby platební kartou či rychlým online převodem
 • náhled na faktury
 • informace o výpadcích internetu a televize ve vaší lokalitě
 • přehled o čerpání volných minut a přístup k výpisu hovorného

Spojení Vodafone a UPC

Chcete mít rychlý internet jak doma tak v mobilním telefonu? Od 1. září si můžete objednat pevné i mobilní služby Vodafonu a UPC. Služby můžete využívat samozřejmě odděleně. Pokud si ale pořídíte internet doma i mobilní tarif, rozhodně ušetříte.

Mobilní tarif Vodafone Neomezený startuje již na 599 Kč měsíčně a nabízí neomezená data, volání a SMS zprávy pro zákazníky s UPC internetem. K tomu můžete využít rychlé pevné sítě s tarify o rychlosti až 500 megabitů a 30 televizními programy za 399 Kč měsíčně.

Podívejte se na kompletní přehled Vodafone tarifů a zjistěte, jak získat ten nejvýhodnější tarif.

O UPC

Přejete si stabilní a spolehlivé internetové připojení, které utáhne všechna zařízení v domácnosti? Pořiďte si internet od UPC - nejrychlejší v České republice. S rychlostí připojení až 500 megabitů pohodlně uskutečníte videohovory, spustíte online hry a zároveň zkouknete film na několika zařízeních najednou. Spojením Vodafonu a UPC navíc vzniká superrychlá GigaSíť.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod UPC.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.