UNCS

O obchodu UNCS

Oblečení UNCS oblékají a využívají lidé pro volný čas nebo do zaměstnání, kde není předepsané formální oblečení, a samozřejmě na sport. Díky více než dvaceti letým zkušenostem s prodejem a výrobou si může obchod UNCS dovolit garantovat tu nejlepší kvalitu, originalitu a spokojenost s výrobky této značky.

UNCS shop

V České republice se nachází celkem patnáct obchodů s oblečením značky UNCS. Několik prodejen najdete v Praze, další pak v Brně, Zlíně nebo Pardubicích. Nakupovat Mrkněte také online online na UNCS.eu. V nabídce obchodu najdete nejnovější módu zahrnující trička, mikiny, kalhoty, šortky i bundy. Obchod se sice zaměřuje především na pánskou módu, najdete tady ale také několik kousků pro dámy.

Věrnostní Club UNCS

Obchod UNCS nabízí svým stálým zákazníkům nakupujícím v kamenných prodejnách UNCS členství v klubu. To přináší spoustu nadstandardních výhod jako například získávání atraktivních slev, možnost účasti v soutěžích o ceny a další výhodné služby. Můžete tak díky UNCS Clubu získat slevu až 15 %.

UNCS kontakt

S jakýmkoliv dotazem či připomínkou se obracejte na kvalitní klientský servis ve dnech pondělí až čtvrtek v čase 8:00 - 16:00 a v pátek v čase 8:00 - 15:00. Informujte se telefonicky na čísle 222 592 440 nebo emailem na adrese info@uncs.eu. Omrkněte také letáky s oblečením, ať máte přehled, co je aktuálně v módě.

 • V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na Buď chlap SK.
 • W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z Bludshop.com.

Obchody, kde vás odměníme

O UNCS

Prošli jste už několik obchodů, ale nikde nemůžete najít tu správnou velikost oblečení? Vyzkoušejte ještě jeden, a to UNCS, který rozhodně nezklame. Svou jedinečnost si získal tím, že nabízí 8 pánských velikostí S až 5 XL. Tuto značku nosí lidé ve věkové kategorii 18 - 55 let a muži váhových kategorií 70 - 180 kg.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod UNCS.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se