UAX!

O obchodu UAX!

Online shop české značky UAX nabízí oblečení šité v České republice s možností potisku. Klade důraz na stylový design, originalitu a českou ruční výrobu. Vytváří originální potisky, jejichž autorem je přední český grafik a designér Radek Leskovjan. Udělejte radost sobě i svým blízkým a potěšte je originálními dárky české výroby.

UAX eshop

UAX eshop je v provozu od roku 2006. Potisk triček je realizován metodou ručního sítotisku, která zajišťuje kvalitní a trvanlivé spojení potisku a trička. Všechna trička s potiskem jsou ze 100% bavlny a nabízí tak maximální pohodlí a funkčnost. Vyberte si váš oblíbený potisk UAX.cz a zjistěte, na jaký textil je ho možné natisknout.

UAX trička s potiskem

Na UAX.cz je výběr správného produktu ještě snazší. A navíc je to zábava! Stačí si vybrat potisk a po kliknutí se zobrazí produkty, na které je možné potisk nechat natisknout. UAX potisky s optimistickým pohledem na svět jsou tištěny ručně, metodou sítotisku. Každý UAX potisk je tak vlastně originálem. Více než 349 vtipných potisků si můžete nechat natisknout na více jak 161 produktů. Tak se mrkněte a vyberte si potisk, který vás zaujme. Omrkněte také letáky s oblečením a nechte se inspirovat moderním a kreativním stylem.

UAX kontakt

Chcete si produkty UAX prohlédnout osobně? Navštivte kamennou prodejnu v Bernarticích nad Odrou, kde si můžete oblečení nejen vyzkoušet, ale i přímo koupit. V této prodejně je možné také vyzvednutí objednávky zdarma. Chcete se na něco zeptat? Volejte na zákaznickou linku na telefonním čísle +420 731 574 676 nebo napište email na adresu fish@uax.cz.

 • V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na Bez Potlače.
 • Podobny sklep Desigual mamy dla Ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odměníme

O UAX!

Hledáte originální dárek k narozeninám, Vánocům nebo výročí? Pak navštivte eshop UAX.cz! Obchod, který vytváří vlastní vtipné a stylové potisky na textil. Vyberte si potisk, který vám přijde nejvtipnější, a nechte si potisknout pánské, dámské nebo dětské tričko, tašku, ručník, hrnek nebo třeba čepici.

Kategorie obchodu

UAX! v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod UAX!.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se