Trainline

O obchodu Trainline

Trainline je mezinárodní digitální technologická platforma pro železnice. Trainline je nejrychlejší a nejsnazší řešení rezervace vlakových jízdenek online v Evropě. Ve společnosti Trainline věří v sílu cestování vlakem – je to dobré z hlediska produktivity i z ekonomického hlediska a je to lepší pro životní prostředí.

Trainline je přední světová nezávislá platforma. Všechny vlakové jízdní řády najdete pomocí jednoduché rezervační platformy. Trainline spojuje informace 86 železničních společností v jedné platformě a pomáhá tak zákazníkům najít nejlepší cestu, čas a jízdné. 

Obrázek

Jak koupit jízdenky

Nákup jízdenek na webu Trainline je velmi snadný. Vyberte cestu, kam chcete cestovat a čas cesty. Trainline pro vás vybere nejlepší nabídky. Klikněte na tlačítko Získat vstupenky a jediné, co musíte udělat, je koupit si vstupenku. Vstupenku si můžete vytisknout, ale ještě pohodlnější je formát elektronické vstupenky, kterou můžete ověřit zobrazením QR kódu v mobilní aplikaci.

Aplikace Trainline

Nakupujte jízdenky ještě snadněji s mobilní aplikací Trainline. Všechny informace o odjezdu, jízdenkách a cestování jsou dostupné na jednom místě, nakupování nebylo nikdy jednodušší. Najděte aplikaci na Google Play a App Store.

Doprava a platba

Doručení jízdenek závisí na jejím typu. Způsob převodu nákupu můžete zkontrolovat na konci zadávání objednávky. Za své nákupy na TheTrainline můžete platit: kreditní kartou, elektronickým převodem nebo přes PayPal. 

Kontakt

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte pracovníky Trainline, kteří vám rádi zodpoví všechny vaše dotazy. K tomuto účelu můžete využít zákaznický účet dostupný na stránkách obchodu nebo v aplikaci. Konzultanti jsou vám k dispozici 24 hodin denně.

Profily obchodů Trainline můžete také sledovat na sociálních sítích: Facebook, Twitter.


Trainline slevové kódy, které jste zmeškali

Aplikace Trainline: Mějte cestování pod kontrolou

31.12.2023

Slevy Trainline až 61 % při rezervaci jízdenek s předstihem

30.09.2023

Slevový kupon 33 %

22.08.2022

Obchody, kde vás odměníme

O Trainline

Jestliže se chystáte na výlet po Evropě a hledáte levné jízdenky, podívejte se na Thetrainline.com – srovnávač a vyhledávač vlakových a autobusových jízdenek. Díky tomuto vyhledávači procestujete Evropu mnohem levněji.

Trainline v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Trainline.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se