TOPSTEP

O obchodu TOPSTEP

Internetový obchod Topstep se specializuje na unikátní schodišťové systémy, které přesně padnou do vašeho domu či bytu. Schodišťový systém Topstep je vhodný pro obložení zcela nových schodů i pro rychlé rekonstrukce bez nutnosti bourání. Vybírejte z bohaté nabídky vinylových či laminátových schodišť a schodišťových systémů v e-shopu Topstep.cz.

Obchod Topstep působí na českém trhu již od roku 1999. Od roku 2001 se obchod začal specializovat na výrobu speciálního schodišťového systému TOPSTEP a na další atypický postformig. Od této doby jeho služeb využilo na několik desítek tisíc spokojených zákazníků. 

Schodišťové systémy TOPSTEP

Pokud je vaším snem mít ve svém domě či bytě kvalitně provedené schodiště v nadčasovém designu, pak jste na správném místě. Obchod Topstep disponuje ve své nabídce hned několika typy schodišťových systémů, které jsou navíc často řešené pro různé typy podkladů. Vyberte si například systém Topstep Sytel, který je charakteristický rustikálním nosem, nebo třeba klasický Topstep Profi, který se hodí pro různé typy podkladů a má vysokou odolnost proti oděru. 

Schodišťový systém Topstep lze navíc aplikovat na jakýkoli povrch, ať už máte schodiště kamenné, betonové, dřevěné či teracotové. Využít můžete také chytrých montážních návodů na internetových stránkách e-shopu Topstep.cz

Topstep schodiště

Navrhněte si schodiště ve 3D

Internetový obchod Topstep nyní nabízí 3D konfigurátor, ve kterém si můžete sami nezávazně navrhnout vlastní schodiště do vašeho domu či bytu. Vlastní 3D model si pak můžete uložit nebo ho sdílet. 3D konfigurátor schodiště vytvoří návrh schodiště přesně na míru dispozicím vaší místnosti a navíc zcela zdarma

Nechte si poradit

Nevíte si rady s výběrem produktů či on-line nákupem v e-shopu Topstep? Nechte si poradit! Kontaktujte zákaznický servis Topstep na telefonním čísle +420 777 717 112 či e-mailové adrese topstep@topset.cz, kde vám odborně vyškolený personál poradí s výběrem toho nejlepšího schodišťového systému. 

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce v obchodě Topstep. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Topstep vás odměníme až 3,5 % z částky vašeho nákupu.

Topstep obchod

Jak uplatnit slevové kupóny na TOPSTEP

Jak využít slevový kupon? Následujte několik jednoduchých kroků sleva v obchodě Topstep bude vaše.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete uplatnit při nákupu v e-shopu Topstep.

2. Zkopírujte slevový kód

Pro zobrazení slevového kuponu klikněte na tlačítko „Získat kupon". Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete slevový kupo Topstep. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupón“.

Topstep slevový kupon

3. Zadejte slevový kód

Vyberte si zboží. Přejděte k objednávce v e-shopu Topstep. V dolní části stránky najdete kolonku s nápisem „Slevový kupón“, do které vložte zkopírovaný slevový kód Topstep. Následně potvrďte tlačítkem „Ok“. Objednávku pak dokončete obvyklým způsobem - výběrem dopravy a platby.

Topstep slevový kod

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Obchody, kde vás odměníme

O TOPSTEP

Internetový obchod Topstep se specializuje na unikátní schodišťové systémy, které přesně padnou do vašeho domu či bytu. Obchod Topstep se může pyšnit kvalitou svých produktů a nespočteným množstvím spokojených zákazníků. Vybírejte z bohaté nabídky vinylových či laminátových schodišť a schodišťových systémů v e-shopu Topstep.cz. 

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod TOPSTEP.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se