Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O obchodu Top trička

Ve slovinském internetovém obchodě Top-trička.cz najdete pestrý sortiment triček pro muže, ženy i děti. Trička jsou k dispozici v řadě originálních barev s desítkami vtipných potisků.V nabídce jsou i hrnky s vtipnými nápisy.

Pokud i vy chcete vlastnit takové triko nebo hrníček, tak se podívejte na nabídku. Vybírat si můžete minimálně z několika desítek vtipných potisků a nabídka se stále rozšiřuje. Trička jsou v e-shopu detailně nafocena. V nabídce jsou samozřejmě různé barvy i velikosti, lze si zvolit i barvu textu.

Tato trička i hrníčky můžou být i originálním dárkem, který skutečně překvapí a udělá radost.

Doprava a platba

Zboží vám doveze přepravní společnost GLS a zaplatit lze dobírkou a platební branou Paypal.

Zákaznická linka

Pokud potřebujete se na něco zeptat nebo poradit s výběrem zboží, tak můžete psát na e-mail: info@top-tricka.cz nebo použít „Kontaktní formulář“ na stránkách internetového obchodu.Podobné obchody

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Top trička

E-shop Top trička nabízí široký výběr triček s vtipnými nápisy či motivy. Kupte si s partnerem párová trička, objednejte tričko jako dárek k narozeninám nebo kamarádce na rozlučku se svobodou. V nabídce e-shopu najdete navíc také zábavné hrnky.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Top trička?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.