TIMEX

O obchodu TIMEX

Timex je tradiční americká značka hodinek, která je známá pro svůj nadčasový design. Značka Timex existuje od roku 1950, zakládající společnost (Waterbury Clock Company) od roku 1854. Firma vyrábí vysoce kvalitní, inovativní hodinky tak, aby vyhovovaly potřebám každého zákazníka. Timex je značka převážně klasických hodinek pro muže a ženy, kteří se chtějí ve společnosti či v zaměstnání cítit dobře a nechtějí investovat do exklusivních značek. Dlouhodobě TIMEX přináší skvělý poměr cena a výkon. Je to současně značka oblíbená těmi zákazníky, kteří berou hodinky jako módní doplněk.

Nabídka e-shopu Timex.cz zahrnuje pánské, dámské i dětské modely. Bohatou a pestrou řadu hodinek nabízí Timex styl pro každého. Vybírat je možné z elegantních, multifunkčních, sportovních či vyloženě fitness provedení.

Hledáte nárazuvzdorné hodinky, které budou držet krok s vašimi zážitky? Tyto parametry nezničitelnosti vám zajistí robustní Expedition® hodinky, ideální venkovní společník. Pro módní uživatele je ideální volbou kolekce Timex® Originals. S kolekcí Timex WeekenderTM, existují stovky různých kombinací (včetně oboustranné pásky) pro stylové jedince, kteří chtějí měnit barvu svých hodinek tak často, jako své oblečení. Inteligentní kolekce Quartz® je zaměřena na lidi kteří využijí funkce jako jsou stopky nebo fly-back. Kolekce TIMEX® IRONMAN® je ideální pro aktivní, fitness smýšlející jedince. 

Obrázek

Servis hodinek

H.S.H Sport který hodinky prodává poskytuje v provozovnách k zakoupeným i doneseným hodinkám prodejní služby (vložení / výměna baterie, zkrácení a výměna řemínků). Servisní středisko přijímá opravy všech typů hodinek. Většinu drobných oprav, výměn baterií včetně testů vodotěsnosti a výměnu řemínků, provádí na místě na počkání.

Doprava a platba

Zboží z obchodu vám bude doručeno Českou poštou, kurýrem PPL nebo kurýrem po Praze. 

Platit můžete na dobírku, převodem platby na účet nebo online platební kartou. 

Kontakt

V případě dotazů můžete kontaktovat zákaznický servis na teefonním čísle: 224 827 443/251 513 035 nebo e-mailu: sport@hshsport.cz

Prodejnu H.S.H Sport najdete na adrese: 

Pivovarská 13, 

150 00 Praha 5 Smíchov.

Sledujte Timex hodinky na H.S.H Sport Facebooku nebo Instagramu.

TIMEX slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupón 25% na hodinky

21.06.2020

Obchody, kde vás odměníme

O TIMEX

Toužíte po stylovém módním doplňku, který perfektně podtrhne váš outfit? O to se postarají hodinky značky Timex. Internetový obchod Timex.cz prodává stejnojmennou značku stylových pánských, dámských i dětských hodinek a v jeho nabídce si vybere skutečně každý. Objevit zde můžete elegantní hodinky s kovovými či koženými řemínky, nebo třeba sportovní hodinky důmyslným ciferníkem pro každodenní nošení. 

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod TIMEX.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se