Stena Line

O obchodu Stena Line

Lodní společnost Stena Line byla založena v roce 1962 ve švédském Göteborgu a momentálně je jednou z největších trajektových společností na světě a nabízí celou řadu častých a rychlých plaveb po celé Velké Británii, Irsku, Nizozemsku, Francii, Skandinávii a v Baltském moři. Společnost Stena Line má k dispozici značné množství lodí a tras, přičemž každý rok využije její služby více než 14 milionů lidí. Společnost neustále rozšiřuje svou síť tím, že získává nebo zřizuje nové trasy. 

Cestující a řidiči nákladních aut si užijí širokou škálu kvalitních služeb. Mnoho trajektů Stena Line nabízí lůžka, občerstvení zdarma a vyhrazené odpočívárny pro řidiče nákladních aut. Ostatní vybavení na trajektech zahrnuje bary, restaurace a herny.

Obrázek

Kontakt

Máte otázky? Na webu Stenaline.cz najdete odpovědi. Kontaktovat je můžete na telefonu:+44 (0) 343 208 1800 nebo e-mailu:internationalsales@stenaline.com 


Obchody, kde vás odměníme

O Stena Line

Vyrazte se společností Stena Line do nejúžasnějších evropských destinací. Jedná se o největší evropskou společnost v oblasti trajektové přepravy. Kromě největší flotily se můžou pochlubit také nejširší nabídkou tras do Irska, Holandska, Skandinávie a dokonce ještě dál.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Stena Line.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se