Obchody / Služby / SkyUp O SkyUp -

SkyUp

O obchodu SkyUp

SkyUp je ukrajinský nízkonákladový letecký dopravce a jeho hlavní základnou je letiště Igora Sikorského Kyjev. Tato společnost funguje od roku 2018 a mezi jejich výbavu patří primárně moderní letadla. SkyUp Airlines nabízí jak charterové, tak pravidelné lety. Jestliže byste se rádi vydali na dovolenou mimo váš domov, můžete využít služeb této společnosti. Se SkyUp můžete letět do více než 60 mezinárodních destinací. Do flotily společnosti patří 14 středně traťových letadel Boeing 737 s průměrným věkem 12 let. 

Obrázek

Historie

Tato letecká společnost svou činnost zahájila v roce 2018 a nyní patří v kategorii osobní letecké dopravy mezi pět největších leteckých společností v zemi. Na přelomu roku 2018 a 20109 se stala jednou z nejrychleji se rozvíjejících leteckých společností v Evropě. 

Letenky

Pokud byste si rádi nakoupili letenky, abyste mohli letět s touto leteckou společností, můžete tak učinit na hlavní stránce letecké společnosti SkyUp nebo v sekci "Všechny lety". Zde si můžete vybrat, kam chcete letět a také si zvolit, jaký typ letenky si budete přát. Ve většině případů máte na výběr ze tří možností (základní, standard a flex). Dle toho se liší komfort a výhody, které získáte k zakoupené letence. 

Obrázek

Odbavení zavazadel

Na palubu si můžete vzít zavazadla podle toho, jakou letenku si zakoupíte. Při výběru basic (základní) letenky máte možnost si s sebou vzít 9 kg zavazadlo na osobu a check-in se provádí 2 dny předem online. Při výběru standard máte možnost si vzít 9 + 5 kg zavazadlo a online check-in se provádí maximálně 15 dní předem online. U letenky s označením "flex" si můžete vzít zavazadlo 9 + 9 kg na osobu a online check-in je možné udělat maximálně 30 dní předem. 

Obrázek

Kontaktní informace

Jestliže byste se rádi na cokoliv zeptali nebo máte dotazy ohledně vašeho letu, máte možnost se na vše zeptat. Můžete zavolat na telefonní číslo 0 800 30 31 13. Na této lince jsou pro vás k dispozici 24 hodin denně a díky tomu můžete zavolat kdykoliv budete potřebovat. Případně lze napsat na e-mail letstalk@skyup.aero. Další možností je vyplnění kontaktního formuláře, na který vám z této letecké společnosti odpoví co nejdříve.

Obchody, kde vás odměníme

O SkyUp

Ukrajinský nízkonákladový letecký dopravce SkyUp má svou hlavní základnu na letišti Igora Sikorského Kyjev. Díky této společnosti SkyUp můžete získat letenky za velice pěkné ceny do destinací, jako je Blízký východ, severní Afrika a Evropa. Vydejte se na dovolenou mimo domov a poznejte jiné části světa, protože se SkyUp je to jednoduché. Protože je společnost SkyUp vybavena pouze moderními letadly, bude vaše cestování s nimi komfortní a velmi pohodlné.

SkyUp v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod SkyUp.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se