Semínka-chilli

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Semínka-chilli slevové kupóny a slevy

Peníze zpět až 7,5 % na vše v obchodě Semínka-chilli

Platí do 24.10.2021

 
   

Jste milovník pálivých papriček chilli a bez ostré chuti jídla už byste se neobešli? Toužíte vypěstovat si vlastní rostlinku chilli...

O obchodu Semínka-chilli

Jste milovník pálivých papriček chilli a bez ostré chuti jídla už byste se neobešli? Toužíte vypěstovat si vlastní rostlinku chilli papričky? Pak je obchod Semínka-chilli.cz přesně pro vás. V bohaté nabídce vás překvapí široký výběr nejrůznějších odrůd chilli semínek, ale také ochucovadel a již hotových pokrmů s obsahem pálivých chilli papriček.

Široký výběr semen chilli papriček

O tom, že jsou semínka chilli papriček hlavní doménou obchodu Semínka-chilli nemůže být pochyb. Na svém e-shopu prodávají semínka papriček chilli, která pocházejí z české chilli farmy a prošla pozvolným schnutím s pečlivou kontrolou. Díky této kvalitní péči a přísným podmínkám skladování mají semínka vysokou klíčivost a vy tak můžete mít jistotu, že vám ze zakoupených semen rostlinka skutečně vyroste. 

V nabídce obchodu Semínka-chilli.cz si můžete vybrat z nepřeberného množství odrůd. Pokud si s volbou nevíte rady, můžete vybírat podle filtrů, kde si zvolíte pálivost, vzrůst či barvu rostlinky.

Semínka chilli

Potraviny a ochucovadla s obsahem chilli 

V nabídce e-shopu Semínka-chilli.cz si můžete vybrat také z široké nabídky potravin, pochutin a ochucovadel s obsahem chilli semínek. Ze sladkých pochoutek zde naleznete chilli džemy, oříšky či čokolády. Samozřejmostí jsou také pálivé chilli omáčky, čerstvé, sušené i nakládané chilli papričky či sušené maso chilli. 

Nechte si poradit

Nevíte si rady s výběrem produktů či on-line nákupem v e-shopu Semínka-chilli? Nechte si poradit! Kontaktujte zákaznický servis Semínka-chilli na telefonním čísle +420 776 283 726 nebo e-mailové adrese info@seminka-chilli.cz, kde vám zodpoví odborně vyškolený personál každý váš všetečný dotaz.

Chilli papričky

Semínka-chilli.cz recenze 

Internetový obchod Semínka-chilli nabízí semínka chilli papriček a pochoutky s obsahem chilli papriček prémiové kvality, které nakoupíte on-line z pohodlí vašeho domova. Kvalitu výrobků, profesionální komunikaci a rychlost dodání si chválí i většina zákazníků obchodu Semínka-chilli, kteří nákup v e-shopu doporučují zejména kvůli vysoké kvalitě produktů, ale také rychlosti doručení zboží.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce v obchodě Semínka-chilli.cz. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Semínka-chilli se můžete nechat odměnit až 7,5 % z částky vašeho nákupu.

Obchody, kde vás také odměníme

Recenze Semínka-chilli

5.0

Pushkin C.

14.12.2020 5.0

Největší spokojenost.

Zdeněk V.

28.04.2020 5.0

Super,rychlost,kvalita,ceny :-)))

Andrea K.

28.12.2020 5.0

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Semínka-chilli

Jste milovník pálivých papriček chilli a bez ostré chuti jídla už byste se neobešli? Toužíte vypěstovat si vlastní rostlinku chilli papričky? Pak je obchod Semínka-chilli.cz přesně pro vás. V bohaté nabídce vás překvapí široký výběr nejrůznějších odrůd chilli semínek, ale také ochucovadel a již hotových pokrmů s obsahem pálivých chilli papriček. 

Podmínky nákupu

Odměna se nevztahuje na velkoobchodní objednávky.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  7,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Semínka-chilli?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.