Šedá myš

O obchodu Šedá myš

Šedá myš je internetový obchod, který se zabývá prodejem ramínek na oblečení. Ramínka jsou z různých materiálů jako plast, dřevo nebo kov v klasickém stylu nebo s klipsy a v různých tvarech a barvách. Obchod také nabízí dámské, pánské a dětské módní oblečení. 

Pod značkou provozují i kamenný obchod Šedá myš boutigue (dámská a okrajově pánská móda). Obchodují s oblečením novým, kategorií outlet i second hand. Kvalita, originalita a cena jsou ty prvky, kterými chtějí vyniknout mezi dnes tak velikou konkurencí. Nabízené zboží pochází z koncovek kolekcí světově známých značek, stejně tak jako nabízí oblečení českých neznámých značek, ale svou kvalitou a designem rozhodně stejně zajímavých. Zboží, které nabízí je většinou dostupné pouze v jednomu kusu a jedné velikosti. 

Obrázek

Doprava a platba

Pro přepravu balíků využívá e-shop služeb České pošty nebo PPL.

Platit můžete bankovním převodem, na dobírku nebo při osobním odběru zásilky v kamenných obchodech.

Kontakt

Chcete-li se na něco zeptat, nebo máte jakýkoliv problém neváhejte kontaktovat e-shop na telefonu:734 111 958. Provozní doba telefonu je pondělí - pátek 8:30 - 17:00 hodin nebo pište na e-mail:sedamys.obchod@gmail.com 

Obchody, kde vás odměníme

O Šedá myš

V internetovém obchodě Šedá myš naleznete užitečné domácí potřeby, jako jsou dřevěná či plastová ramínka, lepící pásky či role igelitových pytlů a mnoho dalšího. Mimo to je e-shop Šedá myš také prodejcem dámské, pánské a dětské módy, kterou zde seženete novou i z druhé ruky, a to za skutečně nízké ceny.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Šedá myš.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se