Obchody / Auto & moto / Samolepky na auto O Samolepky na auto -

Samolepky na auto

O obchodu Samolepky na auto

Vyberte si z oblíbeného tuning shopu Autolepky.cz samolepky na auto či autodoplňky podle nálady, zvolte barvu a přidejte speciální fólii. Nebo navrhněte vlastní tuning samolepku, kterou budou všichni obdivovat. Autodoplňky vyrábí společnost Bonprint s.r.o. s důrazem na kvalitu a dlouhou životnost, přesto jsou za velmi rozumné ceny. Samolepky na auto jsou vyrobeny do 5 dnů od objednávky. Lze je lepit kamkoliv na boky auta, kapotu nebo sklo. Aplikace je velmi jednoduchá a nemusíte se obávat, že se nepodaří. Nad 1 000 Kč vás navíc čeká příjemná zpráva v podobě dopravy zdarma.

Samolepky na auto

Poštovné a balné

Samolepky na auto obyčejně expedují do 3 pracovních dnů ode dne objednávky nebo přijetí platby. V případě výroby na zakázku se specifikacemi udanými zákazníkem se expedice může protáhnout až na 5 dnů. Sjednaným dopravcem je Česká pošta, která si vyhrazuje na doručení 2 pracovní dny. Zboží je zasíláno doporučeně s platbou: 

 • dobírkou: 109 Kč
 • předem převodem: 59 Kč
 • online kartou: 59 Kč

nebo můžete zvolit obyčejnou zásilku s platbou:

 • předem převodem: 19 Kč
 • online kartou: 19 Kč

Ale POZOR! Balné a poštovné může být zcela ZDARMA. Stačí, když nakoupíte zboží v hodnotě alespoň 1 000 Kč a jako způsob platby zvolíte dobírku

Zásilky na SLOVENSKO zasílají s poštovným 149 Kč, doručení trvá 5-10 pracovních dnů od data objednávky.

Osobní převzetí zboží

Pokud si zboží chcete vyzvednout osobně, je to po dohodě možné přímo ve výdejním skladu prodávajícího, který najdete na adrese: Ruská 45/2,
470 01 Česká Lípa
.

Jak s e-shopem Autolepky.cz komunikovat?

Potřebujete-li se na něco zeptat nebo řešíte problém s vaší objednávkou, nejvhodnějším komunikačním prostředkem je e-mail autolepky@bonprint.cz. Pro urgentní případy využijte tel. 777 789 664, který je pro vás v provozu v pracovních dnech od 7:30 do 15:00. Autolepky.cz můžete také sledovat na Facebooku a Instagramu. Na sociálních sítích se dozvíte to, co o firmě řekli spokojení zákazníci, nebo se rovnou můžete vydat na průzkum novinek.

Záruční doba výrobků

Na samolepky na auto se vztahuje záruka v délce 24 měsíců počínaje dnem výroby. Záruka se však vztahuje na výrobní vady. Uplatnit záruku na zboží pak můžete pouze s daňovým dokladem a kopií objednávky po předchozím upozornění prodávajícího. Reklamační oddělení se nachází na adrese: Ruská 45/2, 470 01 Česká Lípa.

Samolepka pes
 • V podobném eshopu můžete nakupovat také na Slovensku 1autodiely.sk
 • I v Polsku se můžete těšit na podobný obchod iParts.pl.

Samolepky na auto slevové kódy, které jste zmeškali

Doprava zdarma nad 1000 Kč

24.11.2021

Obchody, kde vás odměníme

O Samolepky na auto

Na Autolepky.cz najdete širokou škálu motivů, barev a velikostí samolepek na auto nebo motorku. Na výběr máte z tisiců vzorů, a pokud byste přeci jen nenašli přesně to, co hledáte, jsou schopni vyrobit samolepky na auto podle vašeho přání. Samolepky dítě v autě se jménem, nápisy, obrázky, siluety, sluneční clony, začátečník, samolepky na středy kol - to vše a mnoho dalšího naleznete právě na Autolepky.cz.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Samolepky na auto.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se