Obchody / Služby / Robeeto O Robeeto -

Robeeto

O obchodu Robeeto

Internetový portál Robeeto pomáhá poskytovatelům služeb i zájemcům o ně. V online tržišti Robeeto naleznete přes 650 různých služeb a přes 2 000 pracovníků nabízejících své služby. Díky němu se můžete spojit se šikovnými lidmi z vašeho okolí, ať už hledáte schopného elektrikáře, šikovnou kadeřnici, nadšeného učitele hudby nebo pomocníka na venčení vašeho čtyřnohého mazlíčka. Za férových podmínek tak můžete poptávat či nabízet vaše služby

Obrázek

Objednávejte nebo nabízejte na Robeeto.cz 

Robeeto je portál, na němž můžete jednoduše poptávat nebo nabízet služby. Z online nabídky si můžete objednat pracovníka nabízejícího služby, které právě potřebujete. Velmi užitečné je také hodnocení zákazníků, podle něhož můžete pracovníka objednávat. Portál Robeeto navíc garantuje záruku vašich peněz, které zůstávají přímo na portálu Robeeto. Ten je zaplatí poskytovateli služeb až ve chvíli, kdy potvrdíte, že služba proběhla v pořádku. Využití portálu Robeeto je navíc pro zákazníky zcela zdarma

Obrázek

Snadný výběr služeb

Výběr služeb v internetovém portálu Robeeto je skutečně jednoduchý. V přehledně uspořádaném e-shopu si jednoduše vyberete podle typu služeb, který hledáte. Následně si vyberete podle kategorie, do které služba spadá. Pomocí jednoduchého formuláře vytvoříte poptávku, na niž příslušní pracovníci reagují. Výhodou je, že veškerá komunikace probíhá online a z pohodlí vašeho domova. Díky tomu si pracovníka na danou službu najdete během několika minut. 

Robeeto můžete mít vždy po ruce díky mobilní aplikaci Robeeto, kterou si můžete stáhnout na App Store nebo Google Play.

Jak Robeeto kontaktovat

Nevíte si rady se zadáním poptávky či nabídky služeb v internetovém portálu Robeeto? Nechte si poradit. Kontaktujte zákaznický servis obchodu Robeeto na telefonním čísle +420 770 111 781 či e-mailové adrese podpora@robeeto.com, kde vám během chvilky odborně vyškolený personál poradí a zodpoví každý váš všetečný dotaz. Robeeto také můžete sledovat na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu.

Robeeto recenze

Internetový portál Robeeto poskytuje možnost poptávání a nabízení služeb. Kvalitu servisu, profesionální komunikaci a rychlost výběru si chválí i většina zákazníků obchodu Robeeto, kteří prostřednictvím Robeeto objednali služby či své služby nabízí. 

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce v obchodě Robeeto. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Robeeto vás odměníme částkou až 50 Kč z částky vašeho nákupu.

Jak uplatnit slevové kupóny na Robeeto

Využívejte jedinečné slevy a výhody v obchodě Robeeto díky Tipli.cz.

1. Výběr slevového kódu

V sekci Slevové kupony a slevy zvolte kupon obchodu Robeeto, který si přejete při objednávce uplatnit.

2. Zobrazení slevového kuponu

Robeeto slevový kód nejprve zkopírujte a poté klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“. Následně budete přesměrováni na webové stránky obchodu Robeeto.cz.

3. Zadání slevového kódu

V obchodě Robeeto si nejprve musíte vytvořit poptávku na službu, kterou si přejete využít. Až ji od portálu obdržíte, vyberete si pracovníka, který vám nejvíce vyhovuje. Při vytváření závazné objednávky zadáte slevový kód. Celková částka vaší objednávky se automaticky upraví a hodnota slevového kódu se odečte. Poté už zbývá pouze dokončit objednávku.

Proč využívat slevové kupony na Tipli.cz

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupony na Tipli.cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Obchody, kde vás odměníme

O Robeeto

Hledáte šikovnou kadeřnici nebo schopného instalatéra? Nechce se vám komplikovaně domlouvat termín objednání? Internetový portál Robeeto nabízí efektivní řešení. Online tržiště služeb Robeeto je server, kde můžete poptávat, nebo naopak nabízet služby. V přehledném systému si vyhledáte přesně tu konkrétní službu, kterou právě hledáte. Robeeto navíc poskytuje férové prostředí pro poskytovatele i jejich zákazníky. 

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Robeeto.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se