Robeeto

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Robeeto slevové kupóny a slevy

Peníze zpět až 50 Kč na vše v obchodě Robeeto

Platí do 25.10.2021

 
   

Hledáte šikovnou kadeřnici nebo schopného instalatéra? Nechce se vám komplikovaně domlouvat termín objednání? Internetový portál Robeeto nabízí.…

O obchodu Robeeto

Hledáte šikovnou kadeřnici nebo schopného instalatéra? Nechce se vám komplikovaně domlouvat termín objednání? Internetový portál Robeeto nabízí efektivní řešení. On-line tržiště služeb Robeeto je sever, kde můžete poptávat nebo naopak nabízet služby. V přehledném systému si vyhledáte přesně tu konkrétní službu, kterou právě hledáte. Robeeto navíc poskytuje férové prostředí pro poskytovatele i jejich zákazníky.

On-line tržiště služeb 

Internetový portál Robeeto pomáhá poskytovatelům služeb i zákazníkům objednat si některou z jejich služeb. V on-line tržišti Robeeto naleznete přes 650 různých služeb a přes 2000 pracovníků nabízejících své služby. Díky němu se můžete spojit se šikovnými lidmi z vašeho okolí, ať už hledáte schopného elektrikáře, šikovnou kadeřnici či nadšeného učitele hudby. Za férových podmínek tak můžete poptávat či nabízet vaše služby

Objednávejte nebo nabízejte na Robeeto.cz 

Robeeto je portál, na kterém můžete jednoduše poptávat nebo nabízet služby. Z on-line nabídky si můžete jednoduše objednat pracanta nabízejícího služby, které právě potřebujete. Užitečným je v tomto případě také hodnocení zákazníků, podle kterého můžete pracovníka objednávat. Portál Robeeto navíc garantuje záruku vašich peněz, které zůstávají přímo na portálu Robeeto, které je zaplatí poskytovateli služeb až ve chvíli, kdy potvrdíte, že služba v pořádku proběhla. Využití portálu Robeeto je navíc pro zákazníky zcela zdarma

Robeeto obchod

Snadný výběr služeb

Výběr služeb v internetovém portále Robeeto je skutečně jednoduchý. V přehledně uspořádaném e-shopu si jednoduše vyberete podle typu služeb, které hledáte. Následně si vyberete podle kategorie, do které služba spadá. Následně vytvoříte pomocí jednoduchého formuláře poptávku, na kterou příslušní pracovníci reagují. Výhodou je, že veškerá komunikace probíhá on-line a z pohodlí vašeho domova. Díky tomu si pracovníka na danou službu najdete během několika minut. 

Máte dotaz? Nechte si poradit

Nevíte si rady se zadáním poptávky či nabídky služeb v internetovém portále Robeeto? Nechte si poradit! Kontaktujte zákaznický servis obchodu Robeeto na telefonním čísle +420 770 111 781 či e-mailové adrese podpora@robeeto.com, kde vám během chvilky odborně vyškolený personál poradí a zodpoví každý váš všetečný dotaz.

Robeeto recenze

Internetový portál Robeeto poskytuje možnost poptávání a nabízení služeb. Kvalitu servisu, profesionální komunikaci a rychlost výběru si chválí i většina zákazníků obchodu Robeeto, kteří prostřednictvím Robeeto objednali služby či své služby nabízí. 

Robeeto poptávka

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce v obchodě Robeeto. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Robeeto vás odměníme částkou až 100 Kč z částky vašeho nákupu.

Obchody, kde vás také odměníme

Jak uplatnit slevové kupóny na Robeeto

Využívejte jedinečné slevy a výhody v obchodě Robeeto díky Tipli.cz.

1. Vyberte slevový kupón

Přihlašte se nebo se zaregistrujte na portálu Tipli.cz a vyberte si slevový kupón, který chcete v obchodě Robeeto uplatnit.

2. Zkopírujte slevový kód

Pro zobrazení slevového kuponu klikněte na tlačítko „Získat kupon". Kliknutím na symbol „nůžek" zkopírujte slevový kupón Robeeto a kliknutím na tlačítko „Použít kupón" přejděte do obchodu Robeeto.

Robeeto slevový kupón

3. Vyberte si produkty se slevou

V obchodě Robeeto si pak vyberte obchody se slevou získanou přes portál Tipli.cz a využívejte mimořádných věrnostních výhod.

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Robeeto

Hledáte šikovnou kadeřnici nebo schopného instalatéra? Nechce se vám komplikovaně domlouvat termín objednání? Internetový portál Robeeto nabízí efektivní řešení. On-line tržiště služeb Robeeto je sever, kde můžete poptávat nebo naopak nabízet služby. V přehledném systému si vyhledáte přesně tu konkrétní službu, kterou právě hledáte. Robeeto navíc poskytuje férové prostředí pro poskytovatele i jejich zákazníky. 

Podmínky nákupu

Na základě registrace nového uživatele vznikne nulová provize a až po vyplnění profilu osoby nabízející práci je provize automaticky navýšena na 100 Kč. V případě registrace poptávky vznikne nulová provize a až po verifikaci e-mailu je provize automaticky navýšena na 15 Kč.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  50 
Osoba nabízející práci 50 
Osoba poptávající práci 8 
Zobrazit všechny nabídky ↓

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  50  zpět z ceny nákupu v obchodě Robeeto?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.