Rixo - kontrola pojistných smluv

Rixo - kontrola pojistných smluv slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 100 Kč na vše v obchodě Rixo - kontrola pojistných smluv

Platí do 24.09.2021

 
   

Hledáte to nejlepší a nejlevnější pojištění? Nyní můžete přestat, protože RIXO ho najde za vás. RIXO.cz je vyhledávač a srovnávač...

O obchodu Rixo - kontrola pojistných smluv

Na stránkách RIXO.cz si jednoduše vyhledáte vhodné pojištění a rovnou si ho můžete i sjednat, a to vše online z pohodlí domova. Úkolem tohoto srovnávače je porovnávat nabídky pojišťoven a pomoci vám najít přesně takovou, která bude nejvíce vyhovovat vašim požadavkům. Také si můžete stáhnout mobilní aplikaci, díky které budete mít všechny pojistné smlouvy pohodlně po ruce. RIXO.cz každoročně kontroluje sjednané smlouvy a doporučuje případné levnější varianty. Společnost působí na trhu od roku 2018 a spolupracuje například s pojišťovnami Allianz, Uniqa, Direct, AXA, ČSOB Pojišťovna a další.

Jak to funguje

Na Rixo.cz si zvolíte pojištění, které chcete vyhledat a porovnat. Poté vyplníte požadované údaje. Například u cestovního pojištění si zvolíte datum odjezdu, příjezdu, připojištění zavazadel, rizikové sporty a další informace. Do pár minut, maximálně jednoho pracovního dne, budou vyhledány vhodné nabídky podle zadaných parametrů. V případě spokojenosti si vámi zvolené pojištění můžete rovnou sjednat. Na váš RIXO účet se smlouva uloží, takže ji budete mít stále k dispozici. 

Srovnávač RIXO.cz nabízí tato pojištění:

 • pojištění majetku
 • pojištění vozidla
 • pojištění odpovědnosti
 • cestovní pojištění
 • životní pojištění
 • kontrola pojistných smluv
Obrázek

Pojištění majetku 

Toto pojištění se vztahuje na dům, chatu nebo byt. Pojištění můžete sjednat na celou nemovitost nebo vybavení domácnosti. Mezi vybavení se řadí nábytek, spotřebiče, ale i oblečení a další.

Pojištění vozidla 

Každý vlastním motorového vozidla musí mít povinné ručení. Dobrovolně si můžete sjednat také havarijní pojištění (např. srážka se zvěří, přírodní vlivy atd.)

Pojištění odpovědnosti 

Každý člověk se může pojistit proti tomu, kdyby způsobil v běžném životě nějakou újmu jinému člověku. Jde o různé škody na majetku, zranění aj. Toto pojištění je vhodné i pro zaměstnance, u kterých hrozí, že způsobí svému zaměstnavateli nějakou škodu. Může se jednat o škody na služebním autě, počítači, telefonu, ale i finanční újmy atd.

Cestovní pojištění 

Tento druh pojištění byste si měli sjednat vždy, když vyrážíte na dovolenou, ale třeba i zahraniční služební cestu. Cestovní pojištění vám pomůže v případě nemoci či zranění. Připojistit se můžete také při rizikových sportech nebo pokud způsobíte v zahraničí újmu jinému člověku atd.

Životní pojištění 

Do tohoto pojištění patří invalidita, smrt, vážná nemoc, pracovní neschopnost.

Kontrola pojistných smluv 

Smlouvu stačí vyfotit a nahrát. RIXO ji zkontroluje a vyhodnotí, zda je pojistná smlouva správně nastavená. RIXO.cz vám také může navrhnout výhodnější nabídku, kterou můžete, ale samozřejmě nemusíte přijmout. Tato služba je zcela zdarma.

RIXO.cz aplikace

Online srovnávač pojištění RIXO.cz nabízí aplikaci, díky které budete mít všechny pojistné smlouvy uložené v telefonu. Takže je budete mít stále při ruce, kdykoli je budete potřebovat. RIXO za vás také pohlídá důležité termíny, takže se nemusíte bát, že byste něco promeškali. Aplikaci si můžete stáhnout na Google Play nebo App Store.

Kontakt

RIXO.CZ můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 233 089 233 nebo e-mailem info@rixo.cz. Zaměstnanci vám budou k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 20:00 hodin. O víkendu od 10:00-18:30 hodin.

Sledujte RIXO na Facebooku nebo Instagramu a mějte přehled o všech novinkách.

Na Slovensku si můžete různé druhy pojištění sjednat na AXA.sk

V Polsku tyto služby nabízí například pojišťovna Allianz.pl.

Šetřete s Tipli.cz

Díky cashback portálu Tipli.cz ušetříte 100 Kč z každého nákupu na RIXO.cz. Na Tipli.cz také naleznete širokou škálu obchodů, přehledně seřazených do kategorií. Snadno tak objevíte slevy a akce vašeho oblíbeného e-shopu. Denně pro vás vyhledáváme desítky nových akčních nabídek, včetně kupónů na dopravu zdarma. Také si můžete prohlédnout letáky nebo přečíst zajímavé články plné novinek.


Obchody, kde vás také odměníme

O Rixo - kontrola pojistných smluv

Hledáte to nejlepší a nejlevnější pojištění? Nyní můžete přestat, protože RIXO ho najde za vás. RIXO.cz je vyhledávač a srovnávač pojištění. Na stránkách jednoduše porovnáte autopojištění, pojištění odpovědnosti, majetku nebo životní pojištění. Na RIXO.cz si pojištění nejenom vyhledáte a porovnáte, ale rovnou ho můžete i sjednat.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Podmínka pro schválení konverze: uživatel musí do Rixo nahrát alespoň jednu svou platnou smlouvu k posouzení, případně může Rixo udělit plnou moc k získání těchto smluv. Odběr služeb od Rixo není vyžadován.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 100  zpět z ceny nákupu v obchodě Rixo - kontrola pojistných smluv?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.