RIXO - kontrola pojistných smluv

RIXO - kontrola pojistných smluv

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě RIXO - kontrola pojistných smluv

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu RIXO - kontrola pojistných smluv.

O obchodu RIXO - kontrola pojistných smluv

Na stránkách RIXO.cz si jednoduše vyhledáte vhodné pojištění a rovnou si ho můžete i sjednat, a to vše online z pohodlí domova. Úkolem tohoto srovnávače je porovnávat nabídky pojišťoven a pomoci vám najít přesně takovou, která bude nejvíce vyhovovat vašim požadavkům. Také si můžete stáhnout mobilní aplikaci, díky které budete mít všechny pojistné smlouvy pohodlně po ruce. RIXO.cz každoročně kontroluje sjednané smlouvy a doporučuje případné levnější varianty. Společnost působí na trhu od roku 2018 a spolupracuje například s pojišťovnami Allianz, Uniqa, Direct, AXA, ČSOB Pojišťovna a další.

Jak to funguje

Na RIXO.cz si zvolíte pojištění, které chcete vyhledat a porovnat. Poté vyplníte požadované údaje. Například u cestovního pojištění si zvolíte datum odjezdu, příjezdu, připojištění zavazadel, rizikové sporty a další informace. Do pár minut, maximálně jednoho pracovního dne, budou vyhledány vhodné nabídky podle zadaných parametrů. V případě spokojenosti si vámi zvolené pojištění můžete rovnou sjednat. Na váš RIXO účet se smlouva uloží, takže ji budete mít stále k dispozici. 

Srovnávač RIXO.cz nabízí tato pojištění:

 • pojištění majetku
 • pojištění vozidla
 • pojištění odpovědnosti
 • cestovní pojištění
 • životní pojištění
 • kontrola pojistných smluv
Obrázek

Pojištění majetku 

Toto pojištění se vztahuje na dům, chatu nebo byt. Pojištění můžete sjednat na celou nemovitost nebo vybavení domácnosti. Mezi vybavení se řadí nábytek, spotřebiče, ale i oblečení a další.

Pojištění vozidla 

Každý vlastním motorového vozidla musí mít povinné ručení. Dobrovolně si můžete sjednat také havarijní pojištění (např. srážka se zvěří, přírodní vlivy atd.)

Pojištění odpovědnosti 

Každý člověk se může pojistit proti tomu, kdyby způsobil v běžném životě nějakou újmu jinému člověku. Jde o různé škody na majetku, zranění aj. Toto pojištění je vhodné i pro zaměstnance, u kterých hrozí, že způsobí svému zaměstnavateli nějakou škodu. Může se jednat o škody na služebním autě, počítači, telefonu, ale i finanční újmy atd.

Cestovní pojištění 

Tento druh pojištění byste si měli sjednat vždy, když vyrážíte na dovolenou, ale třeba i zahraniční služební cestu. Cestovní pojištění vám pomůže v případě nemoci či zranění. Připojistit se můžete také při rizikových sportech nebo pokud způsobíte v zahraničí újmu jinému člověku atd.

Životní pojištění 

Do tohoto pojištění patří invalidita, smrt, vážná nemoc, pracovní neschopnost.

Kontrola pojistných smluv 

Smlouvu stačí vyfotit a nahrát. RIXO ji zkontroluje a vyhodnotí, zda je pojistná smlouva správně nastavená. RIXO.cz vám také může navrhnout výhodnější nabídku, kterou můžete, ale samozřejmě nemusíte přijmout. Tato služba je zcela zdarma.

RIXO.cz aplikace

Online srovnávač pojištění RIXO.cz nabízí aplikaci, díky které budete mít všechny pojistné smlouvy uložené v telefonu. Takže je budete mít stále při ruce, kdykoli je budete potřebovat. RIXO za vás také pohlídá důležité termíny, takže se nemusíte bát, že byste něco promeškali. Aplikaci si můžete stáhnout na Google Play nebo App Store.

Kontakt

RIXO.CZ můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 233 089 233 nebo e-mailem info@rixo.cz. Zaměstnanci vám budou k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 20:00 hodin. O víkendu od 10:00-18:30 hodin.

Sledujte RIXO na Facebooku nebo Instagramu a mějte přehled o všech novinkách.

Na Slovensku si můžete různé druhy pojištění sjednat na AXA.sk

V Polsku tyto služby nabízí například pojišťovna Allianz.pl.

Šetřete s Tipli.cz

Díky cashback portálu Tipli.cz získáte peníze zpět z každého nákupu. Na Tipli.cz také naleznete širokou škálu obchodů, přehledně seřazených do kategorií. Snadno tak objevíte slevy a akce vašeho oblíbeného e-shopu. Denně pro vás vyhledáváme desítky nových akčních nabídek, včetně kupónů na dopravu zdarma. Také si můžete prohlédnout letáky nebo přečíst zajímavé články plné novinek.


RIXO - kontrola pojistných smluv slevové kódy, které jste zmeškali

Vánoční soutěž o iPhone 8

06.12.2019

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O RIXO - kontrola pojistných smluv

Hledáte to nejlepší a nejlevnější pojištění? Nyní můžete přestat, protože RIXO ho najde za vás. RIXO.cz je vyhledávač a srovnávač pojištění. Na stránkách jednoduše porovnáte autopojištění, pojištění odpovědnosti, majetku nebo životní pojištění. Na RIXO.cz si pojištění nejenom vyhledáte a porovnáte, ale rovnou ho můžete i sjednat.

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 100  zpět z ceny nákupu v obchodě RIXO - kontrola pojistných smluv?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se