Respiro slevové kupóny a slevy

Slevový kupon 5 % na vše v obchodě Respiro.

Platí do 06.07.2020

 
   

Značka Respiro je známá výrobou originálního oblečení, s neotřelým designem. Všechny produkty jsou z recyklovaných... více

O obchodu Respiro

Nakupte na Respiro.cz e-shopu

U Respiro není problém nakoupit také přes e-shop. Stačí jednoduše navštívit stránky a vybrat si, které zboží zrovna potřebujete. Nebo si kupte cokoliv, co vám padne do oka. Jen tak, pro radost. Z omezené nabídky triček Respiro se obchod rozrostl o spoustu dalších věcí. Dnes zde můžete nakoupit veškerou sportovní výbavu, hodinky, dárkové předměty. Přidanou hodnotu obchodu Respiro přidává sbírka pro nadační společnost Kola pro Afriku, kdy zakoupením ručně vyráběných hodin přispějete společnosti 50 % z ceny.

Respiro trička nebo Respiro mikiny?

Ať už jste dobrodruzi a vydáváte se na dlouhé výpravy do hor, nebo si zakládáte na pohodlí i doma ve městě, na Respiro trička se vždy můžete spolehnout. Nejen pestré barvy, ale také kvalitní zpracování triček Respiro splní i ty nejnáročnější požadavky. Sportovní oblečení Respiro, včetně triček, je z příjemných materiálů, které sají pot i při nejvyšší zátěži a vydrží toho opravdu hodně.

A pozadu nejsou ani Respiro mikiny. Originální motivy, pestré barvy a nechybí ani kapuce, která u správné mikiny musí být. A víte, co je skvělé? Respiro letáky, ve kterých jsou často zveřejňovány nové produkty a sem tam i nějaká ta akce.

Batohy Respiro na dlouhé túry

Batohy se opět vrací do módy a na výběr jich máme u Respiro opravdu spousty. Batohy Respiro se stanou vašimi společníky na každé cestě, protože se do nich vleze každá drobnost, kterou potřebujete mít u sebe. Chcete vynikat v davu a hledáte opravdu originální kousek, který nikdo jiný nemá, nebo raději sázíte na jistotu a máte radši univerzálnější kousky? Batohy Respiro jsou zde opravdu pro každého. Chcete při svém nákupu ušetřit? Pak se nabízí Respiro slevy, které jsou pravidelně zveřejňovány. Stačí na ně jen občas mrknout a zkontrolovat!

Respiro Ostrava - zde všechno začalo

Značka Respiro pochází z Ostravy, kde má také svou centrálu. Takže cokoli vás kolem značky Respiro zajímá, stačí navštívit provozovnu osobně, napsat e-mail nebo zavolat. Každý vás podnět, požadavek nebo problém bude ihned vyřešen.


Podobný eshop O'Neill .sk pre vás máme pripravený aj na Slovensku..

W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z Sport-shop.pl.

Podobné obchody

O Respiro

Značka Respiro recyklovaných materiálů ryze česká

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Respiro?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.