O obchodu Ráj drogerie

Ráj drogerie má v České republice více než 60 prodejen, které stále zkvalitňuje a regionálně rozšiřuje. V letošním roce dokonce proběhl celorepublikový redesign loga, které nyní sjednocuje a propojuje všechny pobočky s nápisem Ráj Drogerie. Cenově výhodnou drogerii můžete sledovat díky pravidelně aktualizovanému Ráj drogerie letáku, který naleznete na našich stránkách.

Navštivte některou z Ráj drogerie prodejen

Ráj drogerie má prodejny ve všech krajích České republiky. Veškeré zboží, které můžete zakoupit v prodejnách, seženete také na eshopu Balshop.cz. Nakoupíte zde vše od barev a laků, lepidel, štětců, kosmetiky a hygieny, produkty pro děti, pro úklid, dále také hnojiva na zahrádku, potřeby pro čtyřnohé mazlíčky a dokonce i přípravky do auta.

Nakupujte výhodně v Ráj drogerie eshopu

Ani Rád drogerie nezapomněl na své zákazníky a připravil si pro ně ty nejvýhodnější nabídky díky členského klubu Ráj drogerie. Pokud o tuto členskou kartu plnou slev a výhod stojíte, vyplňte přihlášku na webu Balshop.cz nebo v nejbližší prodejně barvy a laky drogerie. Můžete získat dva typy karet. Modrou pro běžné zákazníky, nebo červenou pro firmy a živnostníky. Jaké získáte výhody? Dostanete 5% slevu na veškerý sortiment, speciální cenové nabídky pouze pro členy klubu, bonusové programy a zajímavé odměny a dárky. Zajímají vás podobné obchody s drogerií a kosmetikou v České republice? Podívejte se na naše stránky a vybírejte si ty nejvýhodnější obchody s kosmetikou, které vám přinesou příjemný bonus v podobě cashbacku.

Vylepšete si vaše bydlení. Nakupte si nové barvy

Chcete si oživit vaše bydlení a nevíte jak? Zkuste si doma čerstvě vymalovat. Ráj drogerie vám nabízí kvalitní malířské barvy, také laky na dřevo, nebo třeba fasádní barvy i barvy na střechy a okapy. Oživte si vaše bydlení za přijatelné ceny díky Ráj drogerie.


V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na DROGERKA.sk.

Tipli to międzynarodowy klub rabatowy. W Polsce mamy podobny sklep Drogerie Natura.pl.

Podobné obchody

O Ráj drogerie

Ráj drogerie barev, laků, hygieny i kosmetiky eshopem Balshop.cz

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Ráj drogerie.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.