Radisson Blu

O obchodu Radisson Blu

Radisson Blu patří mezi významné světové hotelové značky. V současné době provozuje přes 260 hotelů po celém světě. Společně s dalšími šesti značkami spadá do hotelové skupiny Radisson Hotel Group, která je jednou z největších a nejdynamičtějších hotelových skupin.

Objevujte nové destinace

Ať už chcete navštívit světové metropole nebo si užít rodinnou dovolenou na pláži, s Radisson Blu najdete vždy to, co hledáte. V nabídce nechybí destinace jako Londýn, Dubai, Paříž nebo Istanbul. Luxusní ubytování najdete také v Amsterdamu, Glasgow či Budapešti.

Výhody pobytu v hotelu Radisson Blu

Radisson Blu si pro své pravidelné zákazníky připravil hned několik výhod. Jednou z nich je speciální věrnostní program, který nabízí výjimečné benefity, služby a privilegia. Jako člen máte především přístup k exkluzivní slevě 10 % na Radissonblu.com. Odměn je samozřejmě víc. A čím déle v hotelu zůstanete, tím více těchto odměn získáte.

Skupina Redisson Blu poskytuje také záruku nejnižší ceny. Pokud tedy někde najdete nižší online sazbu, Radisson Blu se jí přizpůsobí a navíc vám poskytne slevu 25 % na váš pobyt v daném hotelu.

Kdy a kam se vydat?

Rezervovali jste si volno, ale nejste si jisti, kam se vydat? Na Redissonblu.com najdete inspiraci na nejlepší rekreační místa a tipy na cestování v každém ročním období. Od vzrušující rodinné dovolené přes plážové prázdniny a romantické víkendy až po lázeňské pobyty nebo skupinové výlety.

Jak najít to nejlepší? Jednoduše si na Redissonblu.com vyberete měsíc, ve kterém chcete cestovat a hned se vám zobrazí rozmanitý výběr doporučených destinací pro dané období. Nejdete zde spoustu návrhů na krátké přestávky i delší wellness pobyty. A vždy si můžete být jisti, že zůstanete v pohodlí jednoho z hotelů nebo resortů Redisson Blu.

Levnější ubytování s cashbackem

Ojedinělým způsobem, jak na ubytování v hotelu Radisson Blu ušetřit je služba cashback. Nakupte v obchodě přes náš Tipli portál a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně za nákup ubytování na Radissonblu.com vás odměníme až 2,4% cashbackem.

 • U tohto partnera môžete nakúpiť aj na Slovensku, vyskúšajte eshop Radisson Blu.
 • U tego partnera możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z Radisson Blu.

Obchody, kde vás odměníme

O Radisson Blu

Chcete uniknout z rutiny každodenního života? Radisson Blu vám přesně s tímhle pomůže! Najde vám tu nejlepší dovolenou pro vaše prázdninové a víkendové útěky, která odpovídá jakémukoliv stylu, rozpočtu i ročnímu období. Rezervujte si pobyt nyní a prozkoumejte hotely a letoviska po celém světě. A to se zaručeně nejlepšími cenami.

Radisson Blu v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Radisson Blu.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se