Obchody, kde vás odměníme

O obchodu ProdejParfemu.cz

Jen vkročíte do parfumerie, už je vám jasné, že si z jejich malé nabídky zkrátka tu pravou vůni pro sebe nevyberete? Zkuste to na ProdejParfemu.cz, kde vám nabízejí stovky různých značek parfémů světového formátu. Dunhill, Armani, Diesel, Jil Sander, Givenchi, Hugo boss, Ferrari, Esprit a nespočet dalších. Pokud si nevyberete na ProdejParfémů.cz, pak už nejspíš nikde.

Darujte parfém, který udělá radost každému

Společnost ProdejParfemu.cz vznikla v roce 2005. Kromě dámských, pánských i unisex parfémů na jejich stránkách naleznete i široký výběr kosmetiky, ať již tělové kosmetiky, pleťové kosmetiky nebo vlasové a dekorativní kosmetiky. Zakoupit můžete i produkty pro zdraví a pro péči o váš chrup. E-shop vás automaticky upozorní na nejoblíbenější produkty z konkrétního segmentu, aby vám usnadnil rozhodování. Přemýšlíte o zaručeném dárku pro vaše nejbližší? Pak na ProdejParfemu.cz zakoupíte přímo dárkové sady.

Obrázek

Široký výběr produktů

Chcete vyzkoušet více možností najednou? Vyberte si z široké nabídky vzorků kosmetiky i parfémů a zvolte si to, co vám vyhovuje nejlépe. ProdejParfémů.cz vám nabízí přes 200 tisíc produktů – z toho se už dá vybírat celý den. Spěcháte na svůj balíček? Díky DPD kurýrovi můžete mít doma zboží už do dvou dnů.

Bezpečný obchod

Nákupů na ProdejParfemu.cz se bát nemusíte. Nejenže byl tento internetový obchod finalistou soutěže ShopRoku 2016, ale také vlastní certifikaci APEK a Česká kvalita. Platba kartou je v tomto e-shopu zajištěna platební bránou GP webpay, takže můžete platit rychle a bezpečně.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce na ProdejParfemu.cz. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě ProdejParfemu.cz vás odměníme až 1,5 % z částky vašeho nákupu.

V podobném obchodě můžete nakoupit také na Slovensku na YvesRocher.sk nebo v Polsku na YvesRocher.pl.

Recenze ProdejParfemu.cz

4.9

Michaela

04.08.2021 5.0

super ceny

Pavlína B.

10.12.2020 5.0

Rychlé doručení.

Ing. D.

25.11.2019 5.0

supr, rychlé dodání

MD

30.09.2019 5.0

Rychlá příprava, preferuji odobní odběr

Marta K.

02.08.2017 5.0

Skvělé parfemy, široký výběr a pohodové ceny :-)

Karin K.

16.10.2021 5.0

Lenka P.

08.08.2021 5.0

Anonym

15.11.2018 5.0

Veronika

15.11.2018 5.0

Renáta K.

13.09.2018 4.0

O ProdejParfemu.cz

Jen vkročíte do parfumerie, už je vám jasné, že si z jejich malé nabídky zkrátka tu pravou vůni pro sebe nevyberete? Zkuste to na ProdejParfémů.cz, kde vám nabízejí stovky různých značek parfémů světového formátu. Dunhill, Armani, Diesel, Jil Sander, Givenchi, Hugo Boss, Ferrari, Esprit a nespočet dalších. Pokud si nevyberete na ProdejParfémů.cz, pak už nejspíš nikde.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod ProdejParfemu.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.