Obchody / Prima hubnutí O Prima hubnutí -

Prima hubnutí

O obchodu Prima hubnutí

Pokud věříte, že se k vysněné postavě vypracujete zdravou stravou, tak jste tady správně. Primahubnutí.cz vám totiž za pomoci jejich metody pomůže. Společně pomohli více než 12 000 klientů zhubnout dohromady přes 62 000 kilogramů. V oboru nejsou žádnými nováčky, mají za sebou léta praxe a mnoho zkušeností, které přenáší na své zákazníky.

Metoda hubnutí

Metoda je založena na laboratorním testování intolerancí, které vám přirozeně brání v hubnutí. Příznaky potravinové intolerance je někdy téměř nemožné rozpoznat, jelikož se mohou projevit v průběhu hodin až dnů. I projevy jako jsou bolesti kloubů či svalů, ucpaný nos, náhlý kašel, kruhy pod očima, prudké změny nálad, jsou příčinou potravinové intolerance. Právě přibývání na váze nemusí být způsobeno pouze nedostatkem pohybu a přejídáním se. Nadváha může souviset i s imunitním systémem, kterému nesvědčí některé z konzumovaných potravin. 

Potravinové intolerance může být odhalena pomocí jediného testování z krve. Po zjištění, které potravy tělo nesvědčí, dojde k úpravě jídelníčku a již po několika dnech na sobě pocítíte rozdíl.

Obrázek

Objednání 

Na vyšetření se můžete objednat online. Nejdříve se objednáváte na laboratorní testy, které proběhnou na jednom z 32 odběrných míst. Výsledky obdržíte do 10 dnů na e-mail. Podle výsledků si poté můžete objednat na jídelníček nebo odbornou konzultaci.

Zákaznický servis

Pokud potřebujete poradit, neváhejte obchod kontaktovat písemně na e-mail: recepce@primahubnuti.cz nebo telefonicky na čísle: +420 604 970 970. 

Podobné produkty nakoupíte také na Slovensku na LadyLab.sk

Obchody, kde vás odměníme

O Prima hubnutí

Nedaří se vám zhubnout a už nevíte, co zkusit? Využijte výživové poradenství Prima hubnutí v Praze. Pomohli již přes 12 000 spokojených zákazníků a mají více než 8 let zkušeností v oboru, nemusíte se tedy bát. Individuální přístup ke každému klientovi je samozřejmostí.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Prima hubnutí.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se