Obchody / Služby / Preventiko O Preventiko -

Preventiko

O obchodu Preventiko

Chraňte své zdraví kvalitními ochrannými prostředky. Internetový obchod Preventiko je specializovaným prodejcem ochranných pomůcek, které chrání naše dýchací cesty před viry a bakteriemi. V nabídce e-shopu naleznete široký výběr ochranných roušek, respirátorů, rukavic či brýlí, ale také desinfekce, teploměry či důležité vitamíny a minerály. 

Zdraví na prvním místě 

V dnešní složité době, ve které je naše zdraví i zdraví našich blízkých v ohrožení víc, než kdy dříve, je nutné jej nepřetržitě chránit. Internetový obchod Preventiko je pro vás připraven s bohatou nabídkou ochranných pomůcek a prostředků, aby jste mohli v bezpečí dělat všechny činnosti, které máte rádi. Naleznete zde prostředky k ochranně dýchacích cest, jako jsou roušky a respirátory, ale také nejrůznější desinfekce či hygienické prostředky, nebo třeba vitamíny všech druhů, které slouží jako nejlepší prevence před onemocněním.

Preventiko roušky

Jednoduchý nákup na e-shopu Preventiko

Pokud hledáte prvotřídní ochranné pomůcky vašeho zdraví, které navíc nakoupíte on-line a z pohodlí vašeho domova, stačí otevřít internetovou stránku e-shopu Preventiko a vybrati si vše, co zrovna potřebujete. Nabídka e-shopu Preventiko.cz je přehledně rozdělena do několika sekcí podle jednotlivých druhů ochranných a hygienických pomůcek, snadno se zde zorientujete a nakoupeno budete mít díky několika kliknutím za pár minut.

Máte dotaz? Nechte si poradit

Nevíte si rady s on-line nákupem v internetovém obchodě Top alkohol? Neváhejte kontaktovat zákaznický servis Top alkohol na telefonním čísle + 420 608 073 300 nebo e-mailové adrese info@preventiko.cz, kde vám poradí tým odborně vyškolených zaměstnanců s výběrem, on-line nákupem či reklamací a vrácením zboží.

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě Preventiko a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 2 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Jak uplatnit slevové kupóny na Preventiko

Jak využít slevový kupón? Následujte několik jednoduchých kroků a sleva v e-shopu Preventiko bude vaše.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon na produkty, které si v e-shopu Preventiko chcete zakoupit.

2. Přejděte do obchodu

Kliknutím na tlačítko „Získat slevu" přejdete do e-shopu Preventiko.

Preventiko nabídka

3. Vyberte si produkty

Na e-shopu Preventiko si vyberete zvolené produkty se slevou získanou na Tipli.cz.

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Obchody, kde vás odměníme

O Preventiko

Chraňte své zdraví před bakteriemi a viry. V internetovém obchodě Preventiko naleznete nejrůznější ochranné pomůcky a zdravotnické potřeby. Od ochranných roušek a respirátorů, přes desinfekce, až po ochranné rukavice či štíty.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Preventiko.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se