Půjčky.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Půjčky.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 1,45 % na vše v obchodě Půjčky.cz

Platí do 09.12.2021

 
   

Naskytl se nečekaný výdaj, na který nezbyly finance? Navštivte portál Půjčky.cz, kde si můžete nechat srovnat nejvýhodnější...

O obchodu Půjčky.cz

Máte hluboko do kapsy a pokazila se vám lednice nebo televize? Přišel nečekaný nedoplatek, který musíte uhradit, ale vaše finanční rezerva na to není připravená? Portál Půjčky.cz nabízí širokou nabídku finančních produktů, o které můžete požádat přímo z vašeho domova. Najdete zde charakteristiku jednotlivých produktů a srovnání finančních podmínek.

Bankovní půjčky

Bankovní půjčky jsou spjaty s bankovními domy. Když potřebujete půjčit finance, obrátíte se na svou nebo cizí banku, která disponuje možností vám požadovaný obnos zapůjčit. Získání půjčky je tedy těžší, jelikož si banky své klienty více prověřují.

Bankovní půjčky mají nižší úrok, RPSN a výhodnější podmínky. Pro banku je důležitá nejen výše příjmu, ale také výdaje. K posouzení platební morálky slouží bance registr dlužníků. Vlivem prověřování a papírování je celý proces do značné míry zpomalen.

Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky jsou ty, které jsou poskytovány mimo bankovní sektor. Nebankovní poskytovatelé úvěrů potřebují k činnosti licenci od České národní banky. Aktuální seznam společností s licencí najdete na stránkách ČNB. Dnes už můžete mnohem lépe regulovat, která nebankovní společnost vám půjčí finance výhodně a která nevýhodně. Poplatky, úroky a případné sankce jsou průhlednější a vy máte vše pod vlastní kontrolou.

Využijte také online nebankovní půjčky. Získáte je z pohodlí vašeho domova vyplněním online formuláře. Celkově se proces díky internetu a online prostředí zrychlí. Ideální pro všechny, kteří potřebují finance ihned. Půjčka.cz nabízí půjčky na online bázi. Nebankovní půjčky na ruku jsou vhodné pro lidi, kteří potřebují peníze tzv. na ruku. Jsou poskytovány prostřednictvím poštovní poukázky. Výhodou půjčky je vyšší anonymita.

Půjčky před výplatou

Půjčky před výplatou jsou krátkodobé půjčky, které poskytují nebankovní společnosti. Půjčky jsou ve výši od 500 Kč do 10 000 Kč. Některé společnosti půjčují i více. Splatnost půjčky je maximálně 30 dní. Půjčky mají samozřejmě své výhody i nevýhody, proto si nejdříve pečlivě prostudujte podmínky. Dále Půjčky.cz nabízí produkty: Konsolidace a refinancování půjček nebo půjčky pro podnikatele.

Obrázek

Online žádosti

O půjčku si požádáte online vyplněním formuláře. Ze zákona máte nárok odstoupit od smlouvy do 14 dní od jejího uzavření. Následně vrátíte půjčenou částku plus úroky.

Nákupy s Tipli.cz

Nakupujte s portálem Tipli ještě výhodněji. Díky cashbacku získáte zpět část peněz za svůj nákup na internetu.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Půjčky.cz

Naskytl se nečekaný výdaj, na který nezbyly finance? Navštivte portál Půjčky.cz, kde si můžete nechat srovnat nejvýhodnější bankovní i nebankovní úvěry. Díky internetovému portálu Půjčky.cz zjistíte, zda se Vám více vyplatí vypůjčit si menší částku na kratší dobu od nebankovní společnosti nebo raději částku větší s rozložením do splátek.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 1,45 % zpět z ceny nákupu v obchodě Půjčky.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.