Point4me

O obchodu Point4me

Výběr dárků pro vaše blízké je někdy pěkně tvrdý oříšek. Co vybrat, aby se dárek líbil a potěšil? Najít ten správný pro rodinu, přátele i kamarády je výzva, kterou nemusíte vždy stoprocentně splnit. Point4me má jednoduché řešení - fotodárky. Umí potěšit všechny a hotovo máte za pár minut.

Obrázek

Originální dárek

Fotíte při každé příležitosti? Sebe, své blízké děti, skupinové fotky? Uchováváte tak vzpomínky na danou chvíli a moment. A fotodárky jsou skvělou možností, jak mít neustále na očích tyto vzpomínky. Navíc jde o jedinečný a originální dárek, který si zamilují opravdu všichni.

Originální tiskoviny pro vás a vaše blízké vyberete ke každé události - narozeniny, vánoční dárek, dárek k výročí, pro radost, ke Dni matek a podobně. Fotodárky jsou vhodné pro všechny - maminky, tatínky, babičky, dědečky, tety, strejdy, kamarádky a kamarády, rodinné přátelé.

Široká nabídka

Z nabídky Point4me vyberete fotokalendáře, fotosešity, fotorámečky, fotobloky a další. Nevíte, co vašim blízkým udělá radost? Zvolte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám, co se mu líbí. Připravíte a upravíte vše sami, podle potřeby. Originální dárek vytvoříte během pár chvil.

Point4me svou nabídkou osloví také firmy a společnosti, které se chtějí prezentovat v offline marketingu. Jako online tiskárna nabízí ofsetový a digitální tisk letáků, samolepek, vizitek, plakátů, brožur, pohlednic a dalších a dalších možností.

Online nákupy

Point4me nedisponuje aktuálně kamennou pobočkou, vše vyřešíte z pohodlí domova, přes internet a tehdy, kdy máte čas. V případě reklamace využijte e-mailovou adresu support@point4me.com.

Doprava a platba

 • Osobní odběr Medlov
 • Kurýr DPD
 • Dropshipping
 • Dobírka
 • Platba kartou
 • Platební brána
 • PayPal
 • Platba na fakturu (pouze pro pravidelné zákazníky)
 • Platba v hotovosti

Kontakty

Chcete-li se na něco zeptat nebo zjistit v jakém stavu je vaše objednávka, využijte telefonní kontakt +420 537 001 537, kde jsou vám k dispozici od pondělí do pátku v čase 8-16:30 hodin nebo e-mailovou adresu support@point4me.com.

Obchody, kde vás odměníme

O Point4me

Hledáte originální dárek pro vaši rodinu či přátele? Pak pro vás máme skvělý tip! Na e-shopu Point4me seženete originální tiskoviny pro vás, kamarády i rodinu v podobě dárku, který si z vlastních fotografií vytvoříte za pár minut. Můžete tak někoho obdarovat fotokalendářem či fotoblokem a dalšími originálními dárky s vašimi fotografiemi. 

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Point4me.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se