Obchody / Planet Express O Planet Express -

Planet Express

O obchodu Planet Express

Ceny v amerických e-shopech jsou často lepší než v domácí zemi. Tyto e-shopy ale bohužel nenabízí zasílání balíků mimo USA. S Planet Express to ale není žádný problém! Díky službě planetexpress získáte vlastní adresu v USA nebo Velké Británii, kam si můžete nechat doručit veškeré balíky a následně přeposlat kamkoliv na světě. 

Jak to funguje?

Díky planetexpress.com získáte vlastní adresu v USA, kam si můžete nechat zaslat veškeré balíky a následně je přeposlat kamkoliv na světě.
V prvé řadě si založíte účet a zaregistrujete se. Aktivujete si účet a získáte tak adresu pro svoje nákupy.  Pak už se můžete vrhnout na nakupování. Jako adresu pak uvedete právě vaši americkou adresu. Až vaše balíky dorazí na adresu dají vám vědět emailem. Více balíků můžete zkonsolidovat a následně přeposlat kamkoliv.

Planetexpress nabízí i užitečné služby. Pokud byste se chtěli ujistit, že vaše zboží dorazilo do skladu v pořádku, stačí zaslat z vašeho účtu žádost o fotografie a ty vám budou zaslány. Pomocí kalkulačky si můžete zjistit cenu poštovného. Stačí zadat adresu a zobrazí se vám dostupné metody doručení. 

Výhody Planetexpress

 • Více adres pro nakupování. Nabízí adresy v Kalifornii, Oregonu a Velké Británii. 
 • Větší Objemy = Větší Slevy na Poštovné. Čím větší množství zásilek, tím větší slevy od přepravců (FedEx, DHL apod.) Zkuste si spočítat cenu pomocí kalkulátoru poštovného.
 • Konsolidace balíků. Místo toho, abyste si posílali balíky zvlášť, využijte služby konsolidace a plaťte za dopravu o 50 až 80 % méně.
 • Velký výběr doručovacích metod. Nabízí mnoho metod přepravy tak, aby vyhověli všem požadavkům. Doba doručení a cena se liší pro každou metodu.  
Obrázek

Doprava a platba

Planetexpress nabízí mnoho metod přepravy : USPS Express International, USPS Priority International, FedEx Priority International, FedEx Economy International, DHL Express, Planet Mail Express, Fedex Ground, DHL Ecommerce

Doba doručení a cena se liší pro každou metodu. Pro získání přesných cen poštovného použijte kalkulačku.

Planetexpress přijímá platby skrz PayPal, Amazon Pay, Bitpay (tedy bitcoin) a bankovním převodem z banky v USA. Pokud chcete platit Vaší platební nebo kreditní kartou, můžete tak učinit skrze PayPal anebo Amazon pay.

Kontakt

V případě dotazů kontaktujte zákaznický servis na e-mailu:cs@planetexpress.com

Planet Express slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupon 80 % na prémiový plán na Planet Express

31.12.2020

Získejte prémiový účet u Planet Express na 30 dní zdarma

30.11.2019

Získejte prémiový účet u Planet Express na 30 dní zdarma

30.11.2019

Obchody, kde vás odměníme

O Planet Express

Internetový portál Planet Express je americká společnost, která poskytuje svým klientům nejsnadnější možnost přeposílání balíků z USA. Ať už nakupujete elektroniku, kosmetiku či oblečení, díky Planet Express budete mít nejen záruku spolehlivého doručení, ale zároveň ušetříte i desítky procent.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Planet Express.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se