Obchody, kde vás odměníme

O obchodu Pexo

Hledáte on-line obchod, ve kterém byste nakoupili kompletní výbavu pro vašeho malého i velkého školáka? V internetovém obchodě Pexo seženete vše, co může dítko školou povinné ve školní lavici potřebovat. Od základních psacích potřeb a penálů, přes batohy a školní aktovky, až po zábavné a chytré hračky, které rozvíjí dětskou fantazii a učí je novým věcem. Obchod Pexo.cz navíc nabízí také široký výběr kancelářských či výtvarných potřeb pro děti i dospělé.

Pexo - specialista na školní potřeby

Na přeplněná papírnictví na začátku školního roku zapomeňte. Na e-shopu Pexo.cz nakoupíte kompletní výbavu pro školáky všech věkových kategorií z pohodlí domova. Seženete zde nejširší výběr psacích potřeb, jako jsou pera, tužky, pastelky či fixy, samozřejmostí je také široká nabídka sešitů, zápisníků, skicáků a bloků pro nejrůznější účely. A aby si váš malý školák měl v čem své sešity a učebnice nosit, vyberete mu v obchodě Pexo ideální batoh či aktovku. 

Pexo školní potřeby

Kancelářské potřeby

Obchod Pexo nenabízí jen širokou nabídku školních a psacích potřeb. Z bohaté nabídky si vyberete také nezbytné potřeby do kanceláří a pracoven. Od šanonů a úložných boxů, přes obálky, papíry do tiskáren či kalkulaček, až po sešívačky a dirkovačky. S kancelářskými potřebami z Pexo.cz se bude ve vaší pracovně úřadovat jedna báseň.

Jednoduchý nákup na e-shopu Astoreo.cz

Pokud hledáte kvalitní školní a kancelářské potřeby za dostupné ceny, které nakoupíte on-line a z pohodlí vašeho domova, stačí otevřít internetovou stránku e-shopu Pexo a vybrati si vše, co zrovna potřebujete. Nabídka e-shopu Pexo je přehledně rozdělena do několika sekcí podle jednotlivých typů produktu, snadno se zde zorientujete a nakoupeno budete mít díky několika kliknutím za pár minut.

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě Pexo a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 5 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Pexo slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupon 10 % na jakýkoliv nákup

04.08.2021 - Slevový kupon 10 % lze využít na jakýkoliv nákup.

Zpátky do školy - sleva 10 % na celý sortiment

16.04.2021 - Zpátky do školy - sleva 10 % na celý sortiment

Jak uplatnit slevové kupóny na Pexo

Jak využít slevový kupón? Následujte několik jednoduchých kroků a sleva v e-shopu Pexo bude vaše.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon na produkty, které si v e-shopu Pexo chcete zakoupit.

2. Přejděte do obchodu

Kliknutím na tlačítko „Získat slevu" přejdete do e-shopu Pexo.

Pexo sleva

3. Vyberte si produkty

Na e-shopu Pexo si vyberete zvolené produkty se slevou získanou na Tipli.cz.

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

O Pexo

Sháníte kompletní školní výbavu pro svého malého školáka? V internetovém obchodě Pexo seženete vše, co by vaše dítko mohlo ve školní lavici potřebovat. Od základních psacích potřeb a penálů, přes batohy a školní aktovky, až po zábavné a chytré hračky, které rozvíjí dětskou fantazii a učí je novým věcem. Obchod Pexo.cz navíc nabízí také široký výběr kancelářských či výtvarných potřeb pro děti i dospělé. 

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Pexo.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.