Obchody / Služby / OZP O OZP -

OZP

O obchodu OZP

OZP

OZP zkratka pod sebou ukrývá společnost jejíž celý název zní Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví. Název však může být poněkud zavádějící, protože klientem OZP se může stát kdokoliv, kdo splňuje zákonné podmínky. Tedy buď občané ČR, nebo zaměstnanci zahraničních firem s trvalým pobytem v České republice. Kód pojišťovny je 207.

OZP Online

Velkou výhodou OZP je možnost vyřídit mnoho věcí přes internet. Už samotné přihlášení k pojišťovně lze provést online. Stačí vyplnit elektronický formulář, který najdete na stránkách pojišťovny a vše máte zařízeno.

OZP Vitakarta

Abyste mohli využívat veškerou internetovou správu OZP, je třeba se registrovat do elektronické aplikace VITAKARTA ONLINE. Jde o finanční internetový portál, jehož prostřednictvím můžete využívat služby OZP, aniž byste museli chodit na pobočku. Změníte osobní údaje, zařídíte průkaz pojištěnce, nebo třeba vyřídíte potvrzení o bezdlužnosti a podání přehledu OSVČ.

Součástí VITAKARTY ONLINE je také asistenční služba. Ta po telefonu poskytuje zdravotnickou podporu, poradí, zda byste měli jít k lékaři, nebo pomůže s objednáním operace či vyšetření. OZP má vaše zdraví na prvním místě, proto je personál asistenční služby zdravotnicky kvalifikovaný.

OZP cestovní pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Vitalitas připravila OZP cestovní pojištění online. Zaplatit ho můžete i platební kartou. Jelikož je pro platnost rozhodující datum odeslání platby (a nikoliv přijetí), stihnete si pojištění zařídit i večer před odjezdem, nebo třeba na poslední chvíli na letišti.

OZP pobočky

Abyste nebyli odkázaní pouze na internet, má OZP k dispozici také síť kamenných poboček. Několik jich najdete v každém kraji, ale ne pro všechny budou v pohodlném dosahu. Na jednotlivé pobočky se lze předem online objednat.

Produkty OZP:

Víte, u které pojišťovny sjednáte smlouvy za nejlepší ceny? Omrkněte srovnávač cestovního pojištění, který vám ušetří spoustu času i peněz.

 • Tipli je medzinárodný nákupný a vernostný klub. Na Slovensku pre vás máme podobnú poisťovnu NN.sk.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Generali.pl.

Obchody, kde vás odměníme

O OZP

Když jde o zdraví, nevyplatí se brát věci na lehkou váhu a mít zdravotní pojištění je absolutní základ. OZP je univerzální zdravotní pojišťovna, jejíž klienti se mohou spolehnout na řadu nadstandardních služeb a benefitů. Mezi ně patří i telefonická asistenční služba, se kterou nebudete na otázky svého zdraví nikdy sami.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod OZP.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se