Slevy a slevové kupóny pro vás

Platí do 09.04.2020

Slevový kupon 4 % na vše v obchodě Nordic sklep.

 

Sháníte výbavu pro Nordic walking, trekking nebo turistiku? Na Nordicsklep.pl… Zobrazit více

Nordic sklep

09.04.2020

O obchodu Nordic sklep

Internetový obchod Nordic sklep prodává prvotřídní doplňky především pro Nordic Walking. V nabídce najdete hole pro severskou chůzi, lyžařské hůlky, trekkingové hole a spoustu dalšího užitečného vybavení. Všechny nabízené produkty pocházejí od známých a ověřených výrobců, takže si můžete být jisti, že při sportu poskytnou ten správný komfort a pohodlí.

Provozujte Nordic Walking s výbavou od Nordic sklep

Vědět něco o tomto sportu stojí za to. Nordic Walking patří do skupiny aktivit, které mohou provozovat všichni bez ohledu na věk. Zapojíte při něm více než 90 % svalů v těle najednou a zlepšuje celkový tělesný stav. Díky použití specializovaných holí na Nordic Walking je možné nejen uvolnit klouby, ale i narovnat páteř a napravit jiné posturální vady.

Nordic sklep kontakt

Využijte výhodných nákupů na Nordic sklep a určitě budete spokojeni. Máte nějaké dotazy nebo se chcete poradit ohledně správného výběru holí? Obchod Nordic sklep je dostupný jak telefonicky na čísle + 48 696 014 360 tak emailem na adrese kontakt@nordicsklep.pl. Prohlédněte si také letáky se sportovním vybavením a žijte svůj život aktivně.

S Tipli máte i sportovní vybavení ještě levněji

Nakupujte s portálem Tipli a odměna vás nemine. Díky cashbacku získáte zpět část peněz, které utratíte za svůj nákup na internetu. V obchodě Nordicsklep.pl tak můžete ušetřit až 4 %.

 • V tomto eshope môžete nakúpiť aj na Slovensku, pozritei sa na Intersport.sk.
 • Podobny sklep Sport-shop.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Nordic sklep slevové kódy, které jste zmeškali

Podobné obchody

Sháníte výbavu pro Nordic walking, trekking nebo turistiku? Na Nordicsklep.pl veškeré potřebné vybavení pro tyto sporty najdete na jednom místě! Karimatky, trekkingové hole i rukavice. Nordic sklep prodává vybavení určené lidem, kteří se zabývají profesionálními sporty, i těm, kteří sportují jen pro radost ve volném čase.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.