Nev-Dama

O obchodu Nev-Dama

Před vámi jsou prázdniny nebo dovolená a vy se začínáte poohlížet po zajímavých evropských destinacích. Cestovní kanceláře se předhání v akčních nabídkách a kterou si teď vybrat? Jste příznivci především zimních sportů a hor? Pak by vás mohly zajímat služby CK Nev-Dama! Tato kancelář vznikla v 90. letech a v roce 2014 došlo k jejímu propojení s Cestovní kanceláří FISCHER a.s. S Nev-Damou můžete prožít nezapomenutelnou zimní i letní dovolenou

Hlavní specializací této cestovní kanceláře jsou lyžařské zájezdy do Alp, především do zimních středisek v Itálii, Rakousku, Francii a Švýcarsku. Katalogová nabídka zájezdů do více než 90 evropských lyžařských skiareálů v alpských zemích je nejširší a nejkomplexnější nabídkou lyžování v celé střední a východní Evropě.

O kvalitě služeb Nev-Damy svědčí to, že se stala vítězem kategorie Nejlepší cestovní kancelář pro zimní dovolenou v rámci všech ročníků TTG Awards!

Nev-Dama lyžování

Přehledný e-shop s širokou nabídkou zájezdů

Vyberte si z nabídky destinací, last minute zájezdů nebo podle typu dovolené, kterou preferujete. Je libo nějaká sleva či akční nabídka na vybrané zájezdy? Najít svou vysněnou dovolenou za skvělou cenu je tak jednoduché! 

Osobní jednání na pobočce

Pokud máte raději kontakt z očí do očí, můžete využít služeb více než 1 000 smluvních partnerů po celé ČR, kteří prodávají zájezdy této cestovní kanceláře. Zmíníme alespoň některé...

Kam v Praze?

 • NEV-DAMA / FISCHER - Adresa: Národní tř. 10, 11000 Praha. Otevírací doba: PO - PÁ 9:00 - 18:00.
 • NEV-DAMA / FISCHER - Adresa: Vinohradská 2828/151, 13000 Praha 3. Otevírací doba: PO - NE 9:00 - 21:00.

Kam v Brně?

 • NEV-DAMA / FISCHER - Adresa: Hradecká 40, 62100 Brno - Ivanovice. Otevírací doba: PO - NE 9:00 - 20:00.
 • NEV-DAMA / FISCHER - Adresa: U Dálnice 777, 66442 Brno. Otevírací doba: PO - PÁ 10:00 - 21:00, SO - NE 9:00 - 21:00.

Kam v Ostravě?

 • NEV-DAMA / FISCHER - Adresa: Rudná 3114/114, 70030 Ostrava - Zábřeh. Otevírací doba: PO - NE 9:00 - 21:00.
 • NEV-DAMA / FISCHER - Adresa: Novinářská 6a, 70200 Ostrava. Otevírací doba: PO - NE 10:00 - 20:00.

Kam v Českých Budějovicích?

 • NEV-DAMA / FISCHER - Adresa: České Vrbné 2327, 37011 České Budějovice. Otevírací doba: PO-NE 9:00 - 20:00.

Kam v Jihlavě?

 • NEV-DAMA / FISCHER - Adresa: Benešova 2, 58601 Jihlava. Otevírací doba: PO - PÁ 9:00 - 18:00.

Kam v Plzni?

 • NEV-DAMA / FISCHER - Adresa: Písecká 972/1, 32600 Plzeň. Otevírací doba: PO - NE 9:00 - 21:00.

Platba za zájezd

Úhradu zájezdu je obvykle možné rozdělit do více splátek (2 až 3). V případě, že k uzavření Smlouvy o zájezdu (SOZ) došlo v době kratší než 6 týdnů před zahájením zájezdu, je cena zájezdu splatná jednorázově do 2 dnů od uzavření SOZ. Platit lze v hotovosti v provozovně CKF nebo převodem na účet.

Pokud se rozhodnete pro online objednávku, můžete volit z těchto způsobů platby: platební kartou online, bankovní převodem online nebo bankovní převodem

Zákaznická linka zadarmo

Máte jakýkoliv dotaz týkající se vaší dovolené? Využijte bezplatnou linku 800 12 10 10 nebo napište na info@nev-dama.cz. Nebo si nechte s výběrem dovolené poradit přes chat. Nenechte si ujít novinky a akce, které cestovní kancelář Nev Dama prezentuje na svém Facebookovém profilu! Dozvíte se třeba, jaké nové zájezdy jsou k dispozici, jaké počasí panuje na svazích nebo můžete využít občasné nabídky práce nebo brigády, a udělat si tak vlastní malou, proplacenou dovolenou. CK Nev Dama má také svoje stránky na Instagramu, Twitteru a YouTube.

Nev-Dama sportovní dovolená

Reklamační řád obchodní značky NEV-DAMA

Jak postupovat, když nejste spokojeni se zájezdem? Reklamaci lze uplatnit během pobytu nebo i po skončení čerpání služeb. Ve vlastním zájmu je vhodné jednat neprodleně poté, co zjistíte nějakou vadu. 

Během pobytu tuto skutečnost nahlásíte průvodci nebo delegátovi. V případě, že v destinaci není přítomen delegát, reklamaci uplatňujete na dispečinkovém telefonním čísle, které vám sdělili v odjezdových pokynech. V případě, že bude stížnost oprávněná, je pravděpodobné, že získáte slevu nebo vám bude poskytnuto přiměřené náhradní řešení (např. výměna pokojů apod.). Náhrada vždy musí být ze stejné nebo vyšší cenové kategorie.

Po ukončení čerpání služeb máte jako zákazník právo uplatnit reklamaci písemnou formou anebo podepsat protokol o ústním oznámení reklamace, a to nejpozději do 2 let od skončení zájezdu. I zde platí zlaté pravidlo: Čím dříve, tím lépe pro vás. Nejvhodnějším způsobem uplatnění reklamace po návratu z dovolené, je zaslání reklamace e-mailem na adresu zakaznicky.servis@fischer.cz nebo písemnou formou na adresu sídla cestovní kanceláře: Cestovní kancelář FISCHER, a. s., Zákaznický servis, CITY EMPIRIA, Na Strži 65/1702, 140 62 Praha 4.

Více informací se dozvíte v Reklamačním řádu CK Nev Dama.

NEV-DAMA nebo NEW-DAMA?

Častou chybou je zaměňování slov NEV za NEW. Ale nemějte obavy, vyhledávač najde, co hledáte. 

Využívejte slevy a benefity

Cestovní kancelář Nev-Dama si své klienty hýčká, často poskytuje veřejnosti zajímavé slevy a jiné výhody. Třeba slevy na lyžařské zájezdy pro stálé i nové klienty. Nabízí také slevy při včasném nákupu, skupinové slevy, instruktora zdarma, garanci sněhu s případným vrácením peněz, animační programy v českém jazyce, uvítací přípitky, půjčení skisetů a mnoho dalších příležitostí, jak ušetřit a udělat si co nejkrásnější zimní dovolenou. Nezapomíná ani na příznivce přímořských destinací a opalování...

 • Hledáte podobný obchod na Slovensku? Podívejte se na nabídku Adrop.sk.
 • Hledáte podobný obchod v Polsku? Můžeme vám doporučit Kormidlo.pl.

Nev-Dama slevové kódy, které jste zmeškali

Pohodová dovolená s dětmi a Orange klubem na Nev-Dama.cz

21.01.2021

Zkrácené autobudové zájezdy na Nev-Dama.cz

21.01.2021

Výhodné vypůjčení skisetu na Nev-dama.cz

21.01.2021

Výhodná dovolená Italský Jackpot na Nev-Dama.cz

21.01.2021

Zvýhodněné cestovní pojištění na Nev-Dama.cz

21.01.2021

Uvítací přípitek zdarma na Nev-Dama.cz

11.04.2020

Ski Funtazie Academy pro děti na Nev-Dama.cz

14.03.2020

Ski Funtazie klub pro děti na Nev-Dama.cz

15.03.2020

Funtazie klub pro děti na Nev-Dama.cz

14.03.2020

Sleva 300 Kč při nákupu zájezdu online na Nev-Dama.cz

24.11.2021

Obchody, kde vás odměníme

O Nev-Dama

Nev-dama je cestovní kancelář, která se pyšní nejširší a nejkomplexnější nabídkou lyžování v celé střední a východní Evropě. Nezapomenutelné zážitky můžete sbírat v jednom z více než 90 evropských lyžařských skiareálů v alpských zemích. A pokud nejste fanouškem hor a zimních sportů, nevadí. Jistě si vyberete z širokého výběru leteckých či autobusových zájezdů k blízkým mořím do Itálie, Chorvatska, Španělska, Francie, Řecka, Bulharska,Turecka a jiných slunných destinací.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Nev-Dama.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se