Moje Česko slevové kupóny a slevy

O obchodu Moje Česko

Jste vášnivým cestovatelem a zároveň je vám blízká ekologie a udržitelnost? Pak vás nadchne nápad Zuzany Blažkové, která založila a provozuje e-shop Moje Česko, kde si můžete pořídit mapy a jiné dekorace vyrobené z korku. Oživte svou stěnu mapou České republiky, Evropy nebo celého světa a označujte místa, která jste již navštívili, nebo plánujte, kam se vydáte příště. Váš domov bude s korkovými doplňky útulnější. Pokud máte speciální přání, ať už jde o jinou mapu, logo firmy nebo jakýkoliv tvar či nápis, můžete využít výrobu na zakázku.

moje česko

Doprava a platba

Vaše korkozboží vám doručí buď Česká pošta (55 Kč) nebo kurýrní služba FOFR (250 Kč). Při objednávce nad 750 Kč je doprava zdarma.

Objednávku můžete zaplatit následujícími způsoby:

 • Dobírka (+45 Kč)
 • Platba kartou online
 • Bankovní převod
 • Online bankovní převod
 • GoPay peněženka
 • Google Pay

Kontakt

Pokud máte jakékoliv otázky nebo připomínky, můžete Moje Česko jednoduše kontaktovat, a to buď prostřednictvím e-mailu na adrese zuzana@xploreczechia.com nebo skrz Facebook zprávy. Využít můžete také kontaktní formulář přímo na webu. Sledujte Moje Česko i na Instagramu a nechte se inspirovat.

Podobné obchody

O Moje Česko

Jste vášnivým cestovatelem a zároveň je vám blízká ekologie a udržitelnost? Pak vás nadchne nápad Zuzany Blažkové, která založila a provozuje e-shop Moje Česko, kde si můžete pořídit mapy a jiné dekorace vyrobené z korku. Oživte svou stěnu mapou České republiky, Evropy nebo celého světa a označujte místa, která jste již navštívili, nebo plánujte, kam se vydáte příště. Váš domov bude s korkovými doplňky útulnější. Pokud máte speciální přání, ať už jde o jinou mapu, logo firmy nebo jakýkoliv tvar či nápis, můžete využít výrobu na zakázku.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Moje Česko.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.