Obchody / Služby / Mindflow O Mindflow -

Mindflow

5.0 (1x)

O obchodu Mindflow

Cítíte, že potřebujete vzpruhu pro tělo i mysl? Dnešní doba je zrychlená a mnoho lidí musí udržovat toto tempo nejen v práci, ale třeba také doma. Vyčerpání, nedostatek vitamínů a dalších látek mohou tělu ublížit. Mindflow je dobrým pomocníkem. Jde o přírodní doplněk stravy.

Obrázek

Doplněk stravy pro tělo i mysl

Máte problémy s koncentrací při učení nebo práci na projektu? Neustále vám mysl odbíhá a je složité soustředit se a to třeba i několik hodin? Při učení na zkoušky nebo finalizace pracovního projektu je nutné se soustředit. Mindflow je dobrým pomocníkem. Na přírodní bázi, žádná chemie. Vybrat můžete z řady produktů.

Produktivita i pozornost

Z nabídky si vyberete doplňky stravy, který potřebujete. Potřebujete bojovat s únavou teď hned? Pak vám pomůže Okamžitá produktivita bez kofeinu. Maximální pozornost a bdělost je důležitá - za volantem, kde usnout nemůžete, při učení, práci nebo ve chvíli, kdy si nemůžete dovolit usnout.

Pomocník s kocovinou

Večer si dáte pár skleniček a rána jsou těžká? I na to je Mindflow připraven. Tobolky Hangover účinně odbourávají škodlivé látky a chrání organismus. Ráno vás nepřekvapí bolest hlavy ani únava, věnovat se produktivní práci nebo učení nebude problém. Doplňky stravy jsou bez zbytečné chemie, veganské, 100% přírodní.

Kvalitní suplementy pro všechny

Mindflow má svou vizi - produkovat kvalitní suplementy se kterými nebude problém stíhat tempo dnešní doby. Studentský život je nejčastěji složen z večírků, přednášek, učení a zkoušek. Skloubit to dohromady nejde bez energy drinků a kávy. V dospělosti máte často podobné návyky, když se musí v práci dotáhnout něco do konce, přichází na řadu káva, energy drinky a podobně.

Díky tomu se značka věnovala intenzivním výzkumům testovat jednotlivé produkty a jejich účinnost. K dispozici je také Blog Mindflow, který přináší rady, tipy a návody, jak bojovat s únavou, mýty o alkoholu, důležitost hořčíku v těle a další články. Zdraví má člověk jen jedno, proto s ním musí správně nakládat.

Online nákupy

Nakoupit doplňky stravy můžete online přes e-shop. Mindflow zatím nemá kamennou pobočku. Doplňky stravy můžete bez udání důvodu vrátit a to do 14 dní od převzetí zásilky na adresu Brainio s.r.o., Podhorská 710/7, Jablonec nad Nisou 466 01.

Doprava a platba

 • Zásilkovna - 59,-
 • Doručení na adresu: 89,-
 • Česká pošta - 99,-

Při nákupu nad 2000,- doprava zdarma.

 • Online platba - zdarma
 • Zásilkovna, Dobírka - 49,-
 • Doručení na adresu, Dobírka - 49,-
 • Česká pošta, Dobírka - 59,-

Kontakty

Máte-li dotaz nebo připomínku, využijte e-mailovou adresu tym@mindflow.cz nebo Messenger přes Facebook.

 • Na slovenském e-shopu Pilulka.sk můžete pořídit také doplňky stravy.
 • Na polském e-shopu i-apteka.pl můžete pořídit také doplňky stravy.
Obrázek

Jak uplatnit slevové kupóny na Mindflow

Nákupy na Mindflow můžete zajistit se slevami. Stačí na Tipli.cz sledovat obchod a neunikne vám žádná sleva.

1. Najděte vhodný slevový kupón

Z nabídky aktuálních kupónů vyberte ten, který použijete při nákupu.

2. Zkopírujte kód

Klikněte na symbol nůžek a tím zkopírujete celý kód.

3. Uplatněte kód

Kliknutím na „Použít kupon“ se dostanete na internetový obchod Mindflow. Vyberete doplňky stravy, které chcete a v košíku klikněte na „Klikněte zde a zadejte Váš kód“ a vložte kód. Klikněte na „Použít kupon“ a sleva se propíše.

Obrázek

Recenze Mindflow

Radek

08.10.2021 5.0

Obchody, kde vás odměníme

O Mindflow

Cítíte, že vaše mysl potřebuje oživit a doplnit novou dávku energie? Vyzkoušejte unikátní přírodní suplementy Mindflow pro maximální produktivitu vašeho těla i mysli. Tablety Mindflow jsou jedinečné výživové doplňky, které díky vědecky podloženým kombinacím látek zvyšují produktivitu vašeho mozku a díky tomu také váš úspěch. Mají navíc zcela přírodní původ a jsou bez přidaných chemických látek.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Mindflow.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se