MilujemeWellness

O obchodu MilujemeWellness

Internetový portál Milujeme Wellness zprostředkovává relaxační a wellness pobyty v zařízeních po celé České republice. Vybrat si můžete pobyty pro páry, pro seniory, relaxační nebo wellness pobyty a mnoho dalších v řadě českých lázní.  Na jednom místě můžete vybírat z nabídky více než 170 prověřených hotelů prezentujících přes 1 200 pobytů.

Proč právě Milujeme Wellness?

Na portálu Milujeme Wellness naleznete přehlednou nabídku známých wellness hotelů a oblíbených lázní z celé České republiky. Šetřete svůj čas a peníze a vybírejte z přehledných prezentací, kde velice snadno porovnáte hotely mezi sebou. Na webu Milujeme Wellness naleznete různé druhy pobytů od krátkodobých relaxačních až po týdenní komplexní lázeňské kúry s množstvím léčebných procedur v široké škále od standardních hotelů až po luxusní hotely a tradiční české lázně.

Velmi oblíbené jsou dárkové poukazy pro Vaše nejbližší, které zasílají zdarma poštou anebo expresně ve formě PDF na email.

Obrázek

Zákaznický servis

Pro ty, kteří si nevědí rady a rádi by se zeptali na jakoukoliv otázku týkající se Milujeme Wellness, stačí zaslat dotaz na email: rezervace@milujemewellness.cz nebo zavolat na rezervační linku: 732 220 210. Na tomto telefonu vám pracovníci zákaznické linky odpoví na všechny vaše dotazy nebo případně pomohou s výběrem. Zákaznický servis Milujeme Wellness funguje od pondělí do pátku v čase od 08:00 do 16:00.

Aby vám neunikla žádná novinka, akce nebo soutěž, sledujte Milujeme Wellness na Facebooku, Twitteru a Instagramu.

Nakupujte s Tipli výhodněji

Jestliže byste rádi při nákupu na Milujeme Wellness ušetřili peníze, měli byste sledovat aktuální akce, slevy a jiné nabídky, díky čemuž můžete získat slevový kupón Milujeme Wellness. Nákup v obchodě Milujeme Wellness můžete mít ještě výhodnější, když budete nakupovat přes cashback portál Tipli. Díky cashbacku dostanete zpět na účet určitou část peněz z nákupu. Za každý nákup na Milujeme Wellness s použitím cashback portálu, vás Tipli odmění.

Podobné nabídky, jako mají na Milujeme Wellness zakoupíte i v zahraničí. Podívejte se například na Booking.hu v Maďarsku. 

Obchody, kde vás odměníme

O MilujemeWellness

Portál Milujeme Wellness nabízí převážně wellness pobyty, wellness víkend pro dva, lázeňské pobyty a víkendové pobyty po celé České republice. Na jednom místě můžete vybírat z nabídky více než 170 prověřených hotelů prezentujících přes 1 200 pobytů.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod MilujemeWellness.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se