Obchody, kde vás odměníme

O obchodu MilujemeWellness

Internetový portál Milujeme Wellness zprostředkovává relaxační a wellness pobyty a dovolené v zařízeních po České republice. Vybrat si můžete pobyty pro páry, pro seniory, relaxační nebo wellness pobyty a mnoho dalších v řadě českých lázní.  Na jednom místě můžete vybírat z nabídky více než 170 prověřených hotelů prezentujících přes 1.200 pobytů. Profesionální tým portálu Vám rád poradí s výběrem pobytu.

Proč právě Milujeme Wellness?

Na portálu naleznete přehlednou nabídku známých wellness hotelů a oblíbených lázní z celé České republiky. Šetřete svůj čas a peníze a vybírejte z přehledných prezentací, kde velice snadno porovnáte hotely mezi sebou. Prezentují různé druhy pobytů od krátkodobých relaxačních až po týdenní komplexní lázeňské kúry s množstvím léčebných procedur v široké škále od standardních hotelů až po luxusní hotely a tradiční české lázně.

Velmi oblíbené jsou dárkové poukazy pro Vaše nejbližší, které zasílají zdarma poštou a nebo expresně ve formě PDF na email.

Obrázek

Zákaznický servis

Pro ty, kteří si nevědí rady, stačí zaslat poptávku přes email:rezervace@milujemewellness.cz nebo zavolat na rezervační linku: 732 220 210 a nechat si poradit od odborníků z rezervační kanceláře.

Sledujte Milujeme Wellness na Facebooku a Instagramu.

O MilujemeWellness

Portál Milujeme Wellness nabízí převážně wellness pobyty, wellness víkend pro dva, lázeňské pobyty a víkendové pobyty po celé České republice. Na jednom místě můžete vybírat z nabídky více než 170 prověřených hotelů prezentujících přes 1.200 pobytů.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod MilujemeWellness.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se