Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Manu Tea slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 2,5 % na vše v obchodě Manu Tea

Platí do 09.05.2021

 
   

Rádi si vychutnáte vůni i skvělou chuť kvalitního čaje? Na Manutea.cz koupíte čaj vždy čerstvý a z těch nejlepších světových... více

O obchodu Manu Tea

Čaje, které Manu tea nabízí, prošly lidskýma rukama. Sbíraly čajové lístky, byliny i ovoce. Sušily je, svinovaly, třídily. Žádné stroje, jen ruce mladých žen a zkušených mužů stojí za jemností a neodolatelnou chutí každého čaje. Manu tea tvoří nabídku tak, aby byl sortiment co nejširší a každý si v ní mohl vybrat.

Manutea.cz: Nejlepší kvalita, chuť i vůně

Čajové směsi Manu tea jsou vyráběny jen z ovoce a bylin se 100% prokazatelným původem a certifikací. K výrobě jedinečných směsí společnost Manu tea používá jen ovoce a byliny, které jsou sušeny procesem tzv. lyofilizace (mrazem). Ovoce i byliny si tak zachovávají čerstvost a hlavně si uchovávají až 90 % všech svých vitamínů. Když si čaj připravíte, ovoce vypadá jako čerstvé a můžete si ho sníst.

Čaje i všechny komponenty pravidelně měsíčně dováží jen v potřebném množství. Proto nikdy zákazníkům neprodává staré čaje a ani čajové směsi ze starých čajů nevyrábí. Obchod Manu tea plně dbá na to, aby byly čaje správně uchované a skladované. Jde tu vždy o nejlepší kvalitu, chuť, vzhled a vůni.

Kvalitní balení od Manu tea, které zachovává charakter čaje

Čaje Manu tea jsou uchovávány v pevném aluminiovém obalu se zipem, který umožní po otevření opakovatelné uzavírání. Jde o kvalitní balení, které zachovává charakter čaje. Čaj je vždy v balení uzavřen, aby odolával vlhkosti, světlu a cizím pachům. Na tyto tři věci je čaj mimořádně náchylný a mají velký vliv na výslednou kvalitu nápoje.

Degustační a dárkové balíčky Manu tea

Degustační sady a balíčky dávají na výběr z mnoha druhů ovocných, zelených, černých i bílých čajů a bylinných směsí. Jsou určeny všem, kdo hodlají ochutnat to nejlepší ze světových plantáží. Z desetigramového balení voňavého čaje připravíte několik šálků lahodného nápoje.

Abyste mohli rodině, přátelům nebo kolegům věnovat něco skutečně originálního, obchod Manu tea připravil řadu degustačních a dárkových kolekcí plantážních čajů z celého světa. Dózy s věnováním mohou být krásným dárkem každému, kdo je vám milý. Exkluzivní balení různých druhů čajů nadchne zkušené čajomilce i ochutnávače - začátečníky.

Výhodný nákup čajových směsí na Tipli

Ojedinělým způsobem, jak na Manu tea ušetřit je služba cashback. Nakupte v obchodě přes náš Tipli portál a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Manu tea vás odměníme až 5% cashbackem.

 • V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na Moja linia.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Drogerie Natura.

Manu Tea slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupón 5 % na nákup

28.02.2021 - Slevový kupón 5 % lze využít na nákup.

Slevový kupón 5 % na nákup

30.09.2020 - Sypané čaje a byliny z vybraných plantáží světa.

Obchody, kde vás také odměníme

Recenze Manu Tea

5.0

Vlaďka P.

23.02.2021 5.0

Nejlepší čaje!

Tomáš

06.08.2020 5.0

Obrovský výber bezkonkurenčne kvalitných a často unikátnych čajov, vždy s detailným popisom zloženia a pôvodu, zasielaných v praktických znovu-použiteľných obaloch. Práve sa chystám objednať už 3. krát, tentoraz viac ako kilogram čajov. Odporúčam určite vyskúšať aj niektoré z ovocných "čajov" v ponuke.

Vladimíra Ř.

04.07.2020 5.0

Velký výběr sypaných čajů a kávy nejrůznějších druhů a chutí - rozhodně stojí za to vyzkoušet! Skvělá komunikace obchodu, rychlé dodání. Cashback bez problémů.

Mad H.

11.04.2020 5.0

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Manu Tea

Rádi si vychutnáte vůni i skvělou chuť kvalitního čaje? Na Manutea.cz koupíte čaj vždy čerstvý a z těch nejlepších světových plantáží. Prémiové sypané čaje přímo dováží a vyrábí, a proto si čaje Manu tea zachovávají jedinečnou chuť, charakter a aroma. Všechny čajové směsi jsou míchány a připravovány podle vlastní originální Manu receptury.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Manu Tea?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.