Manu Tea

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Manu Tea slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 2,5 % na vše v obchodě Manu Tea

Platí do 27.10.2021

 
   

Rádi si vychutnáte vůni i skvělou chuť kvalitního čaje? Na Manutea.cz koupíte čaj vždy čerstvý a z těch nejlepších světových...

O obchodu Manu Tea

Čaje, které Manu tea nabízí, prošly lidskýma rukama. Sbíraly čajové lístky, byliny i ovoce. Sušily je, svinovaly, třídily. Žádné stroje, jen ruce mladých žen a zkušených mužů stojí za jemností a neodolatelnou chutí každého čaje. Manu tea tvoří nabídku tak, aby byl sortiment co nejširší a každý si mohl vybrat.

Manutea.cz - nejlepší kvalita, chuť i vůně

Čajové směsi Manu tea jsou vyráběny jen z ovoce a bylin se 100% prokazatelným původem a certifikací. K výrobě jedinečných směsí společnost Manu tea používá jen ovoce a byliny, které jsou sušeny procesem tzv. lyofilizace (mrazem). Ovoce i byliny si tak zachovávají čerstvost a hlavně si uchovávají až 90 % všech svých vitamínů. Když si čaj připravíte, ovoce vypadá jako čerstvé a můžete si ho sníst.

Čaje i všechny komponenty pravidelně měsíčně dováží jen v potřebném množství. Proto nikdy zákazníkům neprodává staré čaje a ani čajové směsi ze starých čajů nevyrábí. Obchod Manu tea plně dbá na to, aby byly čaje správně uchované a skladované. Jde tu vždy o nejlepší kvalitu, chuť, vzhled a vůni.

Obrázek

Kvalitní balení od Manu tea, které zachovává charakter čaje

Čaje Manu tea jsou uchovávány v pevném aluminiovém obalu se zipem, který umožní po otevření opakovatelné uzavírání. Jde o kvalitní balení, které zachovává charakter čaje. Čaj je vždy v balení uzavřen, aby odolával vlhkosti, světlu a cizím pachům. Na tyto tři věci je čaj mimořádně náchylný a mají velký vliv na výslednou kvalitu nápoje.

Degustační a dárkové balíčky Manu tea

Degustační sady a balíčky dávají na výběr z mnoha druhů ovocných, zelených, černých i bílých čajů a bylinných směsí. Jsou určeny všem, kdo hodlají ochutnat to nejlepší ze světových plantáží. Z desetigramového balení voňavého čaje připravíte několik šálků lahodného nápoje.

Abyste mohli rodině, přátelům nebo kolegům věnovat něco skutečně originálního, obchod Manu tea připravil řadu degustačních a dárkových kolekcí plantážních čajů z celého světa. Dózy s věnováním mohou být krásným dárkem každému, kdo je vám milý. Exkluzivní balení různých druhů čajů nadchne zkušené čajomilce i ochutnávače začátečníky.

Výhodný nákup čajových směsí na Tipli

Ojedinělým způsobem, jak na Manu tea ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes náš Tipli portál a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Manu tea vás odměníme až 2,5% cashbackem.

 • V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na Moja linia.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Drogerie Natura.

Manu Tea slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupón 5 % na nákup

28.02.2021 - Slevový kupón 5 % lze využít na nákup.

Slevový kupón 5 % na nákup

30.09.2020 - Sypané čaje a byliny z vybraných plantáží světa.

Obchody, kde vás také odměníme

Jak uplatnit slevové kupóny na Manu Tea

Jak využít slevový kupon? Následujte několik jednoduchých kroků a Manu tea sleva bude vaše.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete při nákupu v e-shopu Manu tea uplatnit.

2. Zkopírujte slevový kód

Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete slevový kupon Manu tea. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“.

3. Zadejte slevový kód

Vyberte si zboží. Přejděte k objednávce v e-shopu Manu tea. Ve spodní části stránky najdete kolonku s nápisem „Kód slevového poukazu“, do které vložte zkopírovaný slevový kód Manu tea. Následně potvrďte tlačítkem „Použít“. Sleva se odečte z celkové ceny objednávky. Vaši objednávku pak dokončete obvyklým způsobem - výběrem dopravy a platby.

Obrázek

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přece každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Ještě jste nenašli produkt, který jste hledali? Můžeme vám doporučit třeba Prozdraví.cz, kde pro vás máme přichystané další akční nabídky, díky kterým ušetříte ještě víc!

Recenze Manu Tea

5.0

Vlaďka P.

23.02.2021 5.0

Nejlepší čaje!

Tomáš

06.08.2020 5.0

Obrovský výber bezkonkurenčne kvalitných a často unikátnych čajov, vždy s detailným popisom zloženia a pôvodu, zasielaných v praktických znovu-použiteľných obaloch. Práve sa chystám objednať už 3. krát, tentoraz viac ako kilogram čajov. Odporúčam určite vyskúšať aj niektoré z ovocných "čajov" v ponuke.

Vladimíra Ř.

04.07.2020 5.0

Velký výběr sypaných čajů a kávy nejrůznějších druhů a chutí - rozhodně stojí za to vyzkoušet! Skvělá komunikace obchodu, rychlé dodání. Cashback bez problémů.

Mad H.

11.04.2020 5.0

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Manu Tea

Rádi si vychutnáte vůni i skvělou chuť kvalitního čaje? Na Manutea.cz koupíte čaj vždy čerstvý a z těch nejlepších světových plantáží. Prémiové sypané čaje přímo dováží a vyrábí, a proto si čaje Manu tea zachovávají jedinečnou chuť, charakter a aroma. Všechny čajové směsi jsou míchány a připravovány podle vlastní originální Manu receptury.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Manu Tea?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.