Magniflex

O obchodu Magniflex

Magniflex je italská značka velice kvalitních matrací. Firma Magniflex je světovým lídrem v oblasti zdravého spánku již přes 55 let a v dnešní době exportuje na celkově 98 světových trhů. Soustředí se na odbornou konzultaci za účelem dokonalé spánkové regenerace. Kvalita zdravotních matrací a polštářů je podložena patentovanými materiály, zdravotními certifikáty a prodlouženou zárukou až 12 let.

Filosofie a vyjímečnost matrací Magniflex

Firma Magniflex tvrdí: “Stejně jako kvalitní strava vyživuje tělo, kvalitní odpočinek posiluje mysl.” Tímto mottem se řídí všichni pracovníci při navrhování matrací pro život. Cílem značky je zajistit kvalitní a osvěžující odpočinek pro všechny. Tento úkol se snaží realizovat a dále plnit tím, že naslouchá potřebám lidí. Především těm, kteří trpí poruchami spánku. Zdravý spánek je nesmírně důležitý pro Váš život. Matrace Magniflex se postarají o to, aby Vaše tělo bylo v dobré formě a během spánku docházelo k obnově funkcí těla a mysli.

To co odlišuje matrace italské Magniflex od ostatních výrobců na trhu je, že přinášejí spotřebiteli skutečnou přidanou hodnotu. Přístup založený na úctě k lidskému zdraví je základním faktorem společnosti. Výběrem materiálů, které prošli velice přísnými zkouškami s ohledem na jejich ekologickou nezávadnost a funkčnost, můžeme přispět k ochraně naší planety.

Vše se odehrává v obrovském závodě umístěném ve městě Prato, který oplývá výrobní plochou 33 000 metrů čtverečních. Zde se odehrává v podstatě vše od kompletního cyklu výzkumu, přes výrobu a balení, až po samotnou distribuci. Denně se zde vyrobí něco přes deset tisíc kvalitních matrací.

Obrázek

Proč zvolit Magniflex?

 • spojení pohodlí, zdraví a italského designu
 • dodavatel s tradicí 60 let
 • vlastní výzkum a vývoj v oblasti zdravého spaní (laboratoře)
 • špičková technologie výroby – 10.000 matrací denně
 • certifikace ISO 9001 (výrobní procesy, oddělené výrobní fáze, bezprašnost…)
 • certifikace produktů v rámci EU (včetně nejvyšší zdravotní certifikace)
 • patent na vakuové balení
 • vysoce kvalitní potahy
 • důraz na ekologii

Služby

Expresní dodání

Služba, kterou ocení obchodní partneři i zákazníci, kteří požadují rychlé dodání produktu. Vybrané produkty jsou schopni expedovat do 24 hodin.

Odvoz staré matrace

Nevíte, co se starou matrací? Nechte si vaši starou matraci odvézt a ekologicky zlikvidovat.

Matrace na míru

Všechny matrace uvedené v nabídce dokážou vyrobit v jakémkoliv rozměru do 5-6 týdnů.

Poradenství

Máte problémy se spaním nebo s výběrem vhodné zdravotní matrace? Nevíte, jak si ze široké nabídky na trhu vybrat opravdu kvalitní pěnovou matraci? Vyškolení zaměstnanci vám ochotně poradí v sekci Poradna nebo na telefonním čísle: +420 737 259 452, +420 222 314 608, popř. na e-mailové adrese: info@magniflex.cz.

Sledujte Magniflex na Facebooku, Instagramu a YouTube.

Magniflex slevové kódy, které jste zmeškali

Sleva 20 % Dny Marriane

24.04.2022

Obchody, kde vás odměníme

O Magniflex

Dopřejte si kvalitní a zdravý spánek s matracemi z obchodu Magniflex. V obchodě Magniflex.cz naleznete širokou nabídku zdravotních matrací nejvyšší kvality. Vybrat si můžete z klasických či luxusních polohovatelných matrací pro vysokou kvalitu spánku. V obchodě Magniflex seženete také doplňkový prodej v podobě polštářů, přikrývek a mnoho dalšího. 

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Magniflex.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se