Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

LYPO.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 2,5 % na vše v obchodě LYPO.cz

Platí do 21.06.2021

 
   

Máte v sobě duši sportovce? Pořiďte si odpovídající sportovní potřeby, oblečení a obuv z internetového obchodu Lypo.cz. Najdete... více

O obchodu LYPO.cz

Jste sportovec duší i tělem? Pak jistě souhlasíte, že ke skvělým sportovním výkonům je potřeba vlastnit poctivou sportovní výbavu. Přesně takovou nabízí internetový obchod Lypo.cz. Na e-shopu Lypo.cz seženete kompletní sportovní výbavu pro sportovce profesionální i rekreační. Sportovní oblečení pro muže i ženy, obuv i nepřeberné množství sportovních potřeb určených pro cyklistiku, fotbal či fitness a mnoho dalšího.

Sportovní potřeby a oblečení pro každého

Hledáte perfektní sportovní výbavu i do nepříznivých podmínek? Na e-shopu Lypo.cz nakoupíte značkové sportovní oblečení a obuv pro nejrůznější typy sportů. Vyberete si především ze sportovních bund značky Adidas Originals pro muže, ženy i děti různých věkových kategorií. V nabídce objevíte také kvalitní softshellové a fleecové bundy, lyžařské nebo lehké jarní bundy.

Obchod Lypo.cz nabízí také špičkové sportovní vybavení a potřeby, a proto v jeho nabídce objevíte doplňky a výbavu pro outdoorové sporty, cyklistiku, pěší turistiku či fitness. Nakoupit můžete například cvičební pomůcky a posilovací lavice, longboardy či vybavení pro raketové sporty.

Lypo.cz sportovní oblečení

Nakupujte jednoduše a z pohodlí domova

Pokud hledáte kvalitní sportovní vybavení a oblečení pro dokonalé sportovní výkony a nechce se vám navštěvovat přeplněné obchodní domy, stačí otevřít internetovou stránku e-shopu Lypo.cz a z pohodlí domova si vybrat vše, co zrovna potřebujete. Nabídka e-shopu Lypo.cz je přehledně rozdělena do několika sekcí podle jednotlivých druhů oblečení a sportovních potřeb, snadno se zde zorientujete a nakoupeno budete mít díky několika kliknutím za pár minut.

Zákaznický servis

Pokud si nevíte rady s nákupem na e-shopu Lypo.cz, můžete kontaktovat zákaznickou podporu na e-mailové adrese info@lypo.cz nebo na telefonním čísle +420 570 570 181. Zde vám ochotný personál poradí s výběrem vhodného produktu, on-line nákupem či reklamací zboží.

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě Lypo.cz a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 2,5 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O LYPO.cz

Máte v sobě duši sportovce? Pořiďte si odpovídající sportovní potřeby, oblečení a obuv z internetového obchodu Lypo.cz. Najdete zde zboží známých značek jako je AlpinePro, Kettler, March, Husky nebo Kvalitex.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě LYPO.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.