O obchodu LUSH

LUSH je obchůdek s čerstvou, ručně vyráběnou kosmetikou netestovanou na zvířatech. Tato kosmetika je 100% vegetariánská, 85% veganská, 65% samo-konzervační a 35% nahatá – bez obalů. Obchod LUSH věří v nakupování ingrediencí výhradně u dodavatelů, kteří své produkty netestují na zvířatech. Výrobky testují výrobci sami na sobě a na lidech z řad dobrovolníků.

LUSH eshop

V nabídce obchodu LUSH najdete produkty pro péči o tělo, pleť i vlasy, přípravky do koupele i do sprchy, masážítka, koupelové bomby nebo šampuky. Neustále vymýšlí vlastní výrobky a vůně, které jsou připravovány ručně, čerstvé a s minimem konzervačních látek a obalů, nebo zcela bez nich. Obchod používá pouze přísady nepocházející ze zvířat a na výrobcích vždy uvádí, kdy byly vyrobeny.

LUSH henna barvy na vlasy

Ta nejvybranější perská henna, kakaové máslo a esenciální oleje jsou skvělou přírodní alternativou barvení vlasů. Lush henna je přírodní bio barva na vlasy. Funguje jako vrstva nátěru, která obalí vlas a spolu s jeho přírodním odstínem vytvoří krásnou barvu. Používání přírodních barev, jako je henna, má mnoho výhod. Každý odstín je zcela unikátní. Odrosty nejsou v porovnání se syntetickými barvami tak výrazné a vlasy získávají ochrannou vrstvu, která pečuje o jejich zdraví a dodává jim lesk. A co více, je to skvělá zábava na rozmazlovací domácí večery.

Prodejny LUSH Praha

Zastavte se v jedné z kamenných prodejen LUSH a užijte si krásu barev a vůní naplno. V každé prodejně je nabízena ta nejlepší kosmetika, která šetrně pečuje o celé vaše tělo. Prodejna je přehlídkou báječných čerstvých ingrediencí, kreativity a inovací. Přijďte se podívat, vše osahat, ovonět a hlavně ozkoušet. Vyškolený personál se vším milerád poradí. Prodejny najdete v Praze hned dvě. Na Praze 1 v nákupním centru Palladium a na Praze 5 - Nový Smíchov.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť BIOnatural.
 • W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z iHerb.

Obchody, kde vás odměníme

O LUSH

Chcete kosmetiku, která pečuje o pleť a zároveň je šetrná k přírodě? Pak není nic lepšího než čerstvá, ručně vyráběná kosmetika LUSH. V tomto obchodě věří ve výrobu účinné kosmetiky z čerstvého, organicky pěstovaného ovoce a zeleniny, z těch nejlepších esenciálních olejů a pouze z bezpečných syntetických látek.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod LUSH.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se